Şimdi Ara

PS Plus abonelerine Temmuz 2022'de verilecek ücretsiz oyunlar açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS Plus abonelerine Temmuz 2022'de verilecek ücretsiz oyunlar açıklandı

Bildiğiniz gibi PlayStation'ın PlayStation Plus isimli bir abonelik servisi geçtiğimiz günlerde yenilendi. Ancak aylık oyunlar gelmeye devam edecek ve geçtiğimiz saatlerde de Temmuz 2022 oyunları belli oldu.

Ayrıca Bkz.Sony, PC ve PS5 kullanıcılarına özel 4K oyun monitörlerini duyurdu

Temmuz 2022 oyunlarına baktığımızda tahmin ettiğimiz gibi çok fazla ilgi çeken bir oyun olmadığını görüyoruz ancak yeni PS Plus sistemi erişime açıldığı ve orada çok fazla iyi oyun olduğu için bu ay zaten büyük br oyun beklenmiyordu. Yine de Crash Bandicoot gibi keyifli bir yapım bulunuyor.

Oyunlar 5 Temmuz'da erişime açılacak. Ağustos ayı oyunları ise 27 Temmuz 2022'de açıklanacak ve oyunlar da 2 Ağustos'ta erişime açılacak.

PS Plus Temmuz 2022 oyunları

• Arcadegeddon - (PS5, PS4)

• Crash Bandicoot 4 - (PS5, PS4)

• The Dark Pictures Anthology: Man of Medan - (PS4)

• Crash bandicot 4 vermesi çok iyi olmuş çok güzel oyun xbox gamepass gibi çöp oyunlari vermiyor hiç olmazsa xbox series x sattim ps5 aldim sebebi xbox da güzel oyunlar yok xbox 1 den beri gears of war forza halo başka oyunu yok gamepass da oyun çok çoğu eski oyun sony psn plus daha gelişcek yeni çıktı sony çok daha iyi geliştiricektir systemi ps5 de sony çok iyi çıkarmış oyun konusunda oynancak çok güzel oyunlari var severek oynuyom xbox almakta çok büyük hata yaptığımın farkına vardım ps5 xbox seri x xbox s toplamından neden daha çok satmiş şimdi daha iyi anlıyorum
    Admin bey nasıl iyi oyun vermemiş acaba? Muadil live Gold oyunlarına bak istersen. Bir tarafta saçma sapan ne olduğu belirsiz 4 oyun. Diğer tarafta çocukluk efsanesi Crash Bandicoot. Ve en son oyunu. Yanında gelen korku oyunu da herkesin laf ettiği kadar kötü değil.

Dipnot: Crash Bandicoot 4 İt's about time Activision oyunu. Activision satın alımı gerçekleşmeden bu oyunu bırak Extra, Deluxe'u Essential ile vermek bile iyi bir gol sayılır. Xbox'ı olan arkadaşlar da satın alımı bekleyecek mecburen napalim kısmet böyleymiş 😂😂
  • Candy Crash verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unrealhead -- 30 Haziran 2022; 0:28:2 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Crash 🤌🏼

• Saol ya. Zaten olan oyunları 50 yerden ver. Bin tane yerden aynı oyunu bedava oynayabiliyorum. Insan farklı oyun verir.

• Hiç crash oynamamıştım iyi olmuş bence.

• Çöpingen

• Bandicoot 4 için indirim kovalıyordum çok güzel oldu teşekkürler sony.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mettzell -- 30 Haziran 2022; 00:59:55 >
  • Crash bandicot 4 vermesi çok iyi olmuş çok güzel oyun xbox gamepass gibi çöp oyunlari vermiyor hiç olmazsa xbox series x sattim ps5 aldim sebebi xbox da güzel oyunlar yok xbox 1 den beri gears of war forza halo başka oyunu yok gamepass da oyun çok çoğu eski oyun sony psn plus daha gelişcek yeni çıktı sony çok daha iyi geliştiricektir systemi ps5 de sony çok iyi çıkarmış oyun konusunda oynancak çok güzel oyunlari var severek oynuyom xbox almakta çok büyük hata yaptığımın farkına vardım ps5 xbox seri x xbox s toplamından neden daha çok satmiş şimdi daha iyi anlıyorum

• Bu ay güzel oyunlar vermiş. Crash Bandicoot 4'ü PC'de bitirmiştim. Hastası olmasam da PS Plus aylık oyunlarındaki kaliteyi dikkate aldığımızda Crash tek başına bu ayı yüklenir. The Dark Pictures Anthology de hiç fena durmuyor.

Crash sürpriz oldu, hiç bu Activision bünyesindeki oyunun verileceği aklımın ucundan geçmezdi. Bari CTR'yi de verseler de millet kaliteli multiplayer kart yarışı oynasa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Admin bey nasıl iyi oyun vermemiş acaba? Muadil live Gold oyunlarına bak istersen. Bir tarafta saçma sapan ne olduğu belirsiz 4 oyun. Diğer tarafta çocukluk efsanesi Crash Bandicoot. Ve en son oyunu. Yanında gelen korku oyunu da herkesin laf ettiği kadar kötü değil.

Dipnot: Crash Bandicoot 4 İt's about time Activision oyunu. Activision satın alımı gerçekleşmeden bu oyunu bırak Extra, Deluxe'u Essential ile vermek bile iyi bir gol sayılır. Xbox'ı olan arkadaşlar da satın alımı bekleyecek mecburen napalim kısmet böyleymiş 😂😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bence artık her ay şu tırt oyunları ücretsiz verme sevdasından vazgeçsinler zaten gamepass ve psplus Essentials da bir sürü ücretsiz oyun var onun yerine bu servislerde AAA oyunların sayılarını arttırsınlar daha mantıklı olur

• Ghost of tsushima ne güzel oyunsun sen öyle oyna oyna bitmiyor

• skywalkercry S kullanıcısına yanıt
    Sorma ya 25 saat oyun surem olmus daha yeni ikinci kisma gecebildim.

• R.Rheme kullanıcısına yanıt
    Nerden görünüyor daha özel güçleri açamadım ben bir tane var sadexe üçgen yuvarlak aynı anda basıyorsun

• koca yılda 1 tane düzgün oyun verdiler o da herkesin oynadığı GOW

• adamlara crash 4 veriyorlar yine beğenmiyorlar on numara oyundur kaç zamandır indirime girmesini bekliyordum kızım çok sevinecek

• Önceki aylara göre gayet güzel gözüküyor.

• Crash güzel oyun...

• Abi hiç mi adam gibi oyun gelmez ya. Bunlar gerçekten dalga geçiyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.