Şimdi Ara

PS PLUS (115 Oyun) - (PS3 - Vita) [ANA KONU] (738. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.684
Cevap
157
Favori
717.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cidden çok sıkıntılı bi siteymiş :) bir de bu vita alanlara 1 ay ücretsiz plus muhabbeti vardı ama ben kod veya herhangi bi uyarı bulamadım sitede :/
  • Uydurmak derken? Sonyden plus ile ilgili gelen mailin konusunda 115 liraya oyun dolu 1 yıl geçirin diyor, buradan anlaşılması gereken senelik üyeliğin 115 lira olacağı değil midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_OzaN

cidden çok sıkıntılı bi siteymiş :) bir de bu vita alanlara 1 ay ücretsiz plus muhabbeti vardı ama ben kod veya herhangi bi uyarı bulamadım sitede :/

Öyle bir şey duymadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Dmc de sık sık anlık ses kesilmesi problemi yaşıyorum. Bu tarz problem yaşayan var mı ve bir çözümü var mı arkadaşlar. Oyunun tüm tadını kaçırdı valla

Sorunu çözdüm sanırım;şimdilik yapmadı. Benzer problemi yaşayan varsa yardımcı olabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

Uydurmak derken? Sonyden plus ile ilgili gelen mailin konusunda 115 liraya oyun dolu 1 yıl geçirin diyor, buradan anlaşılması gereken senelik üyeliğin 115 lira olacağı değil midir?

Yüzde 99 kur artışıdır çünkü euro bölgesindeyiz malum euroda tavan yaptı şu aralar artış değil yani normal fiyat fiyat sadece 10 tl gibi bir artış var bize okadar.
  • Bughn 12 ay plus uyelik aldim, 3 ay ek olarak hediye geldi. 12 ay parasina 15 aylik uyelik almis oldum. Alacak arkadaslar acele etsin, baya uyguna geldi uyelik. Yalniz altini cizmek isterim. Ps Vıtam da bu işlemi yaptım, belki bu yüzden ek 3 ay hediye gelmiş olabilir.

• evet bende şimdi vita üzerinden 1 yıllık satın aldım 99 liraya + 3 ay hediye geldi fakat normal sitede yok sadece vita üzerinden geçerli bilginize...
  • Aynen hocam. Çünkü arkadaşıma haber verdim, kendi PS4 unden denedi 15 ay olarak satın alamadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ares88

Şu DEVİL MAY CRY oyununu almayı hep erteliyordum, meğer ne kadar güzel oyunmuş yahu.

Oynarken sürekli "ah be Ninja Theory şu dövüş mekaniklerinin yarısını Enslaved'de kullansaydın yılın oyunu olurdu" demekten alamdım kendimi.

Enslaved yapı olarak dmc kadar aksıyon dozajını dövüşlerden alan bir oyun değildi platform oyunuydu dövüşler dmc kadar fazla yer tutmuyordu dövüşlerde de oyun sizi stratejik oynamaya yönlendiriyordu. Ninja theory o noktada yanlış birşey yapmadı bence, ha dersin oyunun yapısını değiştirir koyar olabilirdi ama bence bu kadar tok bir oyun olmazdı.
    Ayrıca enslaved zaten gönüllerin gotysi ^^

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTA V in tekrardan indirime girme gibi bir ihtimali var mıdır acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: senki

Aynen hocam. Çünkü arkadaşıma haber verdim, kendi PS4 unden denedi 15 ay olarak satın alamadı.

Benimde uyeligim bitti bugun ps3 uzerinden alsam +3 ayi alabilir miyim acaba? Deneyen varmi baska

• Dostum, arkadaş ps4 den alamadı. Dilersen 444sony i arayıp net bir bilgi alabilirsin.

• O zaman sagdan soldan birtane vita bulmak sart o zaman :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Demirqan

O zaman sagdan soldan birtane vita bulmak sart o zaman :)

Vita bulunca sahibini de format atmaya ikna etmek lazım.Vita da ps3 gibi hesap açamıyorsun sadece tek hesaba izin veriyor başka bir hesap girmek için formatlamak zorundasın.
  • senki kullanıcısına yanıt
    Ben en son 2-3ay kadar önce ps3 üzerinden 1yıllık aldım o zaman da bana 2ay hediye gelmişti ama halen devam ediyor mu bilmiyorum

• Olabilir hocam, belki ara ara değiştiriyorlardır kampanyaları. Ama işin ilginci, böyle bir bilgiye hiç bir yerde rastlamadım. Alırken sürpriz gibi karşıma çıktı.

Merhaba,

Baktım ps vita üzerinden alırken hediye falan demiyor, sanırım aldıktan sonra veriyor değil mi?

Şansıma iki gün önce bir yıllık yenilemiştim, yazık oldu.. iptal imkanı var mı ki?
  • Hiç bir türlü iptal edilemiyor psn alışverişleri. Ancak 444sony i arayıp şansını dene derim

• Neyse, sağlık olsun
    O da senin şansına demek ki

• 
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.