Şimdi Ara

PS PLUS (115 Oyun) - (PS3 - Vita) [ANA KONU] (737. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.684
Cevap
157
Favori
717.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 735736737738739
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu DEVİL MAY CRY oyununu almayı hep erteliyordum, meğer ne kadar güzel oyunmuş yahu.

Oynarken sürekli "ah be Ninja Theory şu dövüş mekaniklerinin yarısını Enslaved'de kullansaydın yılın oyunu olurdu" demekten alamdım kendimi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • plus abonesi olduğumuzda, yüklediğimiz oyunları; abonelik bitince oynayabiliyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ares88

Şu DEVİL MAY CRY oyununu almayı hep erteliyordum, meğer ne kadar güzel oyunmuş yahu.

Oynarken sürekli "ah be Ninja Theory şu dövüş mekaniklerinin yarısını Enslaved'de kullansaydın yılın oyunu olurdu" demekten alamdım kendimi.

+1
  • cemycl kullanıcısına yanıt
    Oynanmıyor hocam tekrar plus alman gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FormuLAkers

Eylül ayına kadar üyeliğim var. Zam yapılacağı düşünülerek uzatmaya değmez değil mi? O tarihe kadar herhangi bir fırsat ile karşılaşabilir miyiz?

aynen benimde eylül 2014'e kadar üyeliğim var ne kadar zam gelir bilen var mı ona göre şimdiden uzatalım
  • Benim üyelikte yakında bitiyor indirim bekliyordum 75 e almıştım geçen sene.
    Bu zam olayı kötü olur , mail filan gelmedi bana daha ?
  • Plus'a yakın zamanda zam geleceğini sanmıyorum. XBoxLive yıllık 60$ Sony Amerika'da XBox'ı yakalamaya çalışıyor. Bunun bir adımı da fiyatları daha uygun tutmak. Tabii kesin birşey söylemek mümkün değil bu sadece benim görüşüm.
  • Zam olayını kim uydurdu zam olmasının imkanı yok bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Zam olayını kim uydurdu zam olmasının imkanı yok bence.

Bazı arkadaşlara mail gelmiş 115 tl gibi bir rakamdı galiba 1 yıllık plus a sahip olun diye.Ayrıca bu zam dan kasıt kurdaki yükselme ile ilgili.Sadece tr plus ile alakalı genel bir zam yok yanı kur çok yükseldiği için fiyat artabilir.Amerika da yada Avrupa da fiyat artışı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

Merlin'in Kazanı'na göre Şubat ayında şu oyunlar verilebilirmiş.

PS4:

-Outlast

PS3:

-Bioshock Infinite
    -Metro Last Light

PS Vita:

-Dynasty Warriors Next
    -ModNation Racers

http://www.merlininkazani.com/Subat_ayinin_Plus_oyunlari_bunlar_mi-oyun_haber-69817p1.html

Bioshock yeter de artar bile bana gelecek ay icin..

• Arkadaşlar konsolumda PSN+'dan edindiğim 20-30 kadar oyun var.Bu aralar konsolu satmayı düşünüyorum.

Alan kişiye PSN hesabımı vermesem,sonradan alınacak başka bir PSN+ üyeliği ile HDD'de bulunan PSN+ oyunları oynanabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Runaway 

Arkadaşlar konsolumda PSN+'dan edindiğim 20-30 kadar oyun var.Bu aralar konsolu satmayı düşünüyorum.

Alan kişiye PSN hesabımı vermesem,sonradan alınacak başka bir PSN+ üyeliği ile HDD'de bulunan PSN+ oyunları oynanabilir mi?

Oynayamaz.
  • Dmc de sık sık anlık ses kesilmesi problemi yaşıyorum. Bu tarz problem yaşayan var mı ve bir çözümü var mı arkadaşlar. Oyunun tüm tadını kaçırdı valla

• Arkadaşlar Psn plus aldığımızda çok daha önceden verilmiş oyunları indirebilirmiyiz? Birde psn plus bittiğinde indirdiğimiz oyunları oynayabilirmiyiz?
  • Bu oyunlari oynayan varmi acaba Dragon age 2 ve Borderlands2

• şimdi benim psn hesabım ve vita var. plus almak için ps4 ün gelmesini bekliyorum (ön sipariş yaptım 15 ocak deniyor)

eğer şimdi plus alırsam ben ps4 için indirilebilir oyunları internetten hesabıma geçirebilirmiyim süreleri bitmeden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXios6

Arkadaşlar Psn plus aldığımızda çok daha önceden verilmiş oyunları indirebilirmiyiz? Birde psn plus bittiğinde indirdiğimiz oyunları oynayabilirmiyiz?

İki sorunun cevabı hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_OzaN

şimdi benim psn hesabım ve vita var. plus almak için ps4 ün gelmesini bekliyorum (ön sipariş yaptım 15 ocak deniyor)

eğer şimdi plus alırsam ben ps4 için indirilebilir oyunları internetten hesabıma geçirebilirmiyim süreleri bitmeden ?

Evet geçirirsin ben de daha ps4 alamadım senin gibi vita sahibiyim ve 15 ocağı bekliyorum.Verilen bütün ps4 oyunlarını indirme listeme ekledim pc üzerinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

quote:

şimdi benim psn hesabım ve vita var. plus almak için ps4 ün gelmesini bekliyorum (ön sipariş yaptım 15 ocak deniyor)

Evet geçirirsin ben de daha ps4 alamadım senin gibi vita sahibiyim ve 15 ocağı bekliyorum.Verilen bütün ps4 oyunlarını indirme listeme ekledim pc üzerinden.

saolun hocam bi de bu playstation network çok yavaş sürekli donuyor bende mi bi sorun var acaba anlamadım şahsen :(
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

quote:

saolun hocam bi de bu playstation network çok yavaş sürekli donuyor bende mi bi sorun var acaba anlamadım şahsen :(

Sanmıyorum psn nadiren sorunsuz çalışıyor:)Sony kaç yıldır adam edemedi bir türlü.Üstelik şimdi ps4 de ücretli.

• 
Sayfa: önceki 735736737738739
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.