Şimdi Ara

PS PLUS (115 Oyun) - (PS3 - Vita) [ANA KONU] (304. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.684
Cevap
157
Favori
717.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FragFX shark kullanan var mı aranızda arkadaşlar? Konu ile pek ilgisi yok ama en çok ilgi gören konu bu olduğu için buraya yazıyorum. Mouse sentivity ile ilgili bir sorunum varda.
  • 1 Nisan'da bunlar şakaydı, alın size RE6, alın Heavy Rain.. falan deseler ya, derler mi? Olmaz mı? :)

Neyse RE6 alsam mı napsam bilemedim, 48 lira şimdi :) Ne dersiniz? (Oyunu almak konusunda değil, beklemek konusunda)
  • quote:

Orijinalden alıntı: puraxays

1 Nisan'da bunlar şakaydı, alın size RE6, alın Heavy Rain.. falan deseler ya, derler mi? Olmaz mı? :)

Neyse RE6 alsam mı napsam bilemedim, 48 lira şimdi :) Ne dersiniz? (Oyunu almak konusunda değil, beklemek konusunda)

Elimde sadece prologue bölümü oynanıp kutusuna konmuş 1 haftalık RE6 var. Almayı düşünürseniz PM atın bana. =)
  • Aslında fena değilmiş, lotr,http://www.youtube.com/watch?v=gdmyb0dNdXs

Hmm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikoli88

bu sefer guldurmedi

olsun okadr 2aydır adamlar hakkının fazlasını verdi

• Hepsi çoluk çocuk oyunu. Bana çocukça geliyor. F1 stars, little big planet, okami, the cave vs. Bu tarz oyunları verdiği sürece ps plus üyeliğimi yenilemem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okami ile the cave kesinlikle oynanması gereken oyunlar. Okami zaten ps2 nin AAA oyunlarından biriydi. LOTR:WITN ise LOTR evreniyle kitaplarıyla hiç alakası olmayan adamların biryerlerinden uydurdukları LOTR sevenleri yolmak için yapılmış kıytırık bir rpg.

• okami var en azından....gerisi için bişi diyemem şahsen okamiye sevindim almayı düşünüyordum..
  • Daha önce sorduğum sorunun cevabını vereyim :) TR PSN den alınan DLC, UK PSN den alınan oyunda çalışıyor. Sleeping Dogs' da triadları DLC sayesinde hallettim,oyun çok sıkmıştı iyi oldu.

• Aylık 10TL veriyosunuz arkadaşlar, yerden yere vurmuşsunuz. Gerçi bu ay da kötü oyun yok, The Cave oynamayan kalmasın keza Okami de aynı şekilde. Günlük 1 paket sigara parasına dünyanın oyunu geliyor, millet hala laf söyleme derdinde. Garip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

Daha önce sorduğum sorunun cevabını vereyim :) TR PSN den alınan DLC, UK PSN den alınan oyunda çalışıyor. Sleeping Dogs' da triadları DLC sayesinde hallettim,oyun çok sıkmıştı iyi oldu.

Evet hocam. Bunun cevabını vermiştim ben de size ve bir arkadaş daha vermişti ama sanırım gözünüzden kaçmış. DLC'lerde oyuna ek içerik var mı? Ek bölüm gibi...

quote:

Orijinalden alıntı: Qrt_

Aylık 10TL veriyosunuz arkadaşlar, yerden yere vurmuşsunuz. Gerçi bu ay da kötü oyun yok, The Cave oynamayan kalmasın keza Okami de aynı şekilde. Günlük 1 paket sigara parasına dünyanın oyunu geliyor, millet hala laf söyleme derdinde. Garip

Kesinlikle haklısınız ki bu ay verilen oyunlar bile "İyi ki yıllık PLUS almışım." dedirtti. Vita olmamasına rağmen başlarda PSN oyunları yerine Vita oyunlarının verilmesi canımı sıksa da bu gidişle Vita alacak gibiyim.

quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

okami var en azından....gerisi için bişi diyemem şahsen okamiye sevindim almayı düşünüyordum..

quote:

Orijinalden alıntı: brsdbl

Okami ile the cave kesinlikle oynanması gereken oyunlar. Okami zaten ps2 nin AAA oyunlarından biriydi. LOTR:WITN ise LOTR evreniyle kitaplarıyla hiç alakası olmayan adamların biryerlerinden uydurdukları LOTR sevenleri yolmak için yapılmış kıytırık bir rpg.

Oyundan anlayan insanları bu forumda görmek büyük zevk. Son aylarda bu konuda sıkıntı çekiyorduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayforFun -- 23 Mart 2013; 23:37:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

Daha önce sorduğum sorunun cevabını vereyim :) TR PSN den alınan DLC, UK PSN den alınan oyunda çalışıyor. Sleeping Dogs' da triadları DLC sayesinde hallettim,oyun çok sıkmıştı iyi oldu.

Evet hocam. Bunun cevabını vermiştim ben de size ve bir arkadaş daha vermişti ama sanırım gözünüzden kaçmış. DLC'lerde oyuna ek içerik var mı? Ek bölüm gibi...

quote:

Aylık 10TL veriyosunuz arkadaşlar, yerden yere vurmuşsunuz. Gerçi bu ay da kötü oyun yok, The Cave oynamayan kalmasın keza Okami de aynı şekilde. Günlük 1 paket sigara parasına dünyanın oyunu geliyor, millet hala laf söyleme derdinde. Garip

Kesinlikle haklısınız ki bu ay verilen oyunlar bile "İyi ki yıllık PLUS almışım." dedirtti. Vita olmamasına rağmen başlarda PSN oyunları yerine Vita oyunlarının verilmesi canımı sıksa da bu gidişle Vita alacak gibiyim.

quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

okami var en azından....gerisi için bişi diyemem şahsen okamiye sevindim almayı düşünüyordum..

quote:

Orijinalden alıntı: brsdbl

Okami ile the cave kesinlikle oynanması gereken oyunlar. Okami zaten ps2 nin AAA oyunlarından biriydi. LOTR:WITN ise LOTR evreniyle kitaplarıyla hiç alakası olmayan adamların biryerlerinden uydurdukları LOTR sevenleri yolmak için yapılmış kıytırık bir rpg.

Oyundan anlayan insanları bu forumda görmek büyük zevk. Son aylarda bu konuda sıkıntı çekiyorduk.

Gold paket ve Nightmare aldım. Gold paket sadece Triadları, Cop ve Face seviyesini arttırıyor, oyuna bir katkısı yok.

• quote:

Aynen;hatta iki kişi paylaşınca ayda 5 tl oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acgforth

Hepsi çoluk çocuk oyunu. Bana çocukça geliyor. F1 stars, little big planet, okami, the cave vs. Bu tarz oyunları verdiği sürece ps plus üyeliğimi yenilemem.

Diğer oyunlara çocuk oyunu diyebilirsin ama little a laf edersen kan çıkar karşım benim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Art is a Bang -- 24 Mart 2013; 10:31:00 >
  • Bedava oyunları bile beğenmiyoruz arkadaş ne hale geldik.Çamur atıyoruz sağa sola.Sony tüm plus üyelerini memnun edebilecek bir şansı yok milyon çeşit oyuncu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gintoki

Bedava oyunları bile beğenmiyoruz arkadaş ne hale geldik.Çamur atıyoruz sağa sola.Sony tüm plus üyelerini memnun edebilecek bir şansı yok milyon çeşit oyuncu var.

Ama biz verdiğimiz 10 liraya karşılık her ay bir FPS bir racer almazsak olmaz ki. RPG, adventure, puzzle, strateji neymiş? Rengarenk oyunlar... Nerede gerçekçi silahlar, armor'lar, adam vuracaktık biraz daha? Araba bile yok? Diyaloğu, hikayeyi ne yapalım, zaten anlamıyoruz? Dünyanın en klişe 17 yaşında erkek ilgi alanlarını yok sayamazsınız. Bıkmadan aynı oyunları oynamadan rahat etmeyeceğiz, ha bir de bedava olacak tabii.

Okami'ye çocuk oyunu diyenin hayata bakışına acıdım resmen. İçim ezildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvo -- 24 Mart 2013; 11:18:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvo

quote:

Orijinalden alıntı: Gintoki

Bedava oyunları bile beğenmiyoruz arkadaş ne hale geldik.Çamur atıyoruz sağa sola.Sony tüm plus üyelerini memnun edebilecek bir şansı yok milyon çeşit oyuncu var.

Ama biz verdiğimiz 10 liraya karşılık her ay bir FPS bir racer almazsak olmaz ki. RPG, adventure, puzzle, strateji neymiş? Rengarenk oyunlar... Nerede gerçekçi silahlar, armor'lar, adam vuracaktık biraz daha? Araba bile yok? Diyaloğu, hikayeyi ne yapalım, zaten anlamıyoruz? Dünyanın en klişe 17 yaşında erkek ilgi alanlarını yok sayamazsınız. Bıkmadan aynı oyunları oynamadan rahat etmeyeceğiz, ha bir de bedava olacak tabii.

Okami'ye çocuk oyunu diyenin hayata bakışına acıdım resmen. İçim ezildi.

Alıntıları Göster
    Çift mesaj.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvo -- 24 Mart 2013; 11:18:54 >

• Nisan ayı içeriği pek iyi değilmiş. Zaten yeni çıkan oyunlardan oynamaya zaman kalmayacaktı. Bir aylığına pas geçsin bakalım PS PLUS. Yalnız bir ara The Cave'i mutlaka oynarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İdam Cezası

quote:

Hepsi çoluk çocuk oyunu. Bana çocukça geliyor. F1 stars, little big planet, okami, the cave vs. Bu tarz oyunları verdiği sürece ps plus üyeliğimi yenilemem.

Diğer oyunlara çocuk oyunu diyebilirsin ama little a laf edersen kan çıkar karşım benim.

Herkesin kendi fikridir. Saygi duyun lutfen. Ben kendi fikrimi soyledim.

Farkindaysan cocuk oyunu dedim. Cocuk oyununu nasil oynarsiniz, şöylesiniz boylesiniz demedim. BANA GORE cizgi karakter benzeri oyunlar cocukcadir. Size gore basyapit olabilir. Bunu sorgulamayazsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İdam Cezası

quote:

Herkesin kendi fikridir. Saygi duyun lutfen. Ben kendi fikrimi soyledim.

Farkindaysan cocuk oyunu dedim. Cocuk oyununu nasil oynarsiniz, şöylesiniz boylesiniz demedim. BANA GORE cizgi karakter benzeri oyunlar cocukcadir. Size gore basyapit olabilir. Bunu sorgulamayazsiniz.

Bu tarz konulara hiç bulaşmak istemem ama, "Affınıza sığınarak" bir şey belirtmek istiyorum. Ne zaman fikriniz sizde olur yani sizde kalır dediğiniz doğrudur. Ama bu tarz forum ortamlarında yazıya dökerseniz o artık anonim olur ve sizden çıkar. Herkesin o yazı üzerinden konuşmasının önü açılır... Sizde haklısınız arkadaşta haklı......

• 
Sayfa: önceki 302303304305306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.