Şimdi Ara

PS PLUS (115 Oyun) - (PS3 - Vita) [ANA KONU] (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.684
Cevap
157
Favori
717.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önümüzdeki hafta açıklanır büyük ihtimal
  • yeni ps3 kullanıcısıyım.Bugün itibariyle Psn plus üyelik satın almış olsam,daha önceden psn plusa gelmiş olan oyunları indirip oynayabiliyormuyuz acaba.Yani geçmişe dönük psn plusa gelmiş oyunları görüp oynama şansına sahipmiyiz.Umarım anlatabilmişimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReCKLeSS17

yeni ps3 kullanıcısıyım.Bugün itibariyle Psn plus üyelik satın almış olsam,daha önceden psn plusa gelmiş olan oyunları indirip oynayabiliyormuyuz acaba.Yani geçmişe dönük psn plusa gelmiş oyunları görüp oynama şansına sahipmiyiz.Umarım anlatabilmişimdir.

Hayır hocam maalesef siz plus a üye olduğunuzda hangi oyunlar var ise onları oynayabilirsiniz ve daha sonraki aylarda gelecek oyunları üyeliğiniz bitene kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: martintr

plus kampanya yapmış 1 yıl alana 3 ay ekstra veriyo

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-tr/cid=IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS365DAY

Bu site yeni mi? Fiyatları falan webden görebiliyoruz baya güzelmiş.
  • stora girebilen var mı? sorun mu var store da
  • arkadaşlar gece Mass Effect 3 Co-op yapmak isteyen var mı ? Facebook'daki gruptan bir arkadaş ve ben yapıcaz 2 kişi daha arıyoruz var mı gece 11'den sonra katılmak isteyen
  • PSN TR hesabımda kalan bir miktar para ile Sleeping Dogs eklentilerinden almayı düşünüyorum. Acaba oyunu UK hesabında oynarken TR hesabından alınmış eklentiler etkin oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

PSN TR hesabımda kalan bir miktar para ile Sleeping Dogs eklentilerinden almayı düşünüyorum. Acaba oyunu UK hesabında oynarken TR hesabından alınmış eklentiler etkin oluyor mu?

oyun uk hesbından alınmıs sa eger tr psn den aldıgın dlc ler calısmaz. zaten tek fark burda. oyun la dlc ler aynı psn den olmalı yoksa islemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxite -- 21 Mart 2013; 22:57:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxite

quote:

PSN TR hesabımda kalan bir miktar para ile Sleeping Dogs eklentilerinden almayı düşünüyorum. Acaba oyunu UK hesabında oynarken TR hesabından alınmış eklentiler etkin oluyor mu?

oyun uk hesbından alınmıs sa eger tr psn den aldıgın dlc ler calısmaz. zaten tek fark burda. oyun la dlc ler aynı psn den olmalı yoksa islemez.

Evet oyun UK PS+ :(
    Neyse artık başka DLC için kullanırız.
  • quote:

Uk oluyor Us olmuyor diye biliyorum ben.Benim bildiğim psn ler değil oyunu bölgesi ile DLC nin bölgesi oynı olmalı.2.bölge bir oyunun DLC leride 2.bölge olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gintoki

quote:

Uk oluyor Us olmuyor diye biliyorum ben.Benim bildiğim psn ler değil oyunu bölgesi ile DLC nin bölgesi oynı olmalı.2.bölge bir oyunun DLC leride 2.bölge olmalı.

Arkadaşın da dediği gibi önemli olan bölge. Oyununuz PAL ise Türkiye PS Store'dan aldığınız DLC'leri kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bumel52

quote:

Orijinalden alıntı: cihat52.5

quote:

Orijinalden alıntı: bumel52

quote:

Orijinalden alıntı: cihat52.5

psnde ekleyebilirsiniz arkadaslar cihat52.5

52.5 nerden geliyor hocam? Aciklamanizda bir sakinca yoksa solermisiniz?

52.5 Ordu-Ünye diye takılır bizimkiler oradan kaldı. :)

Tahmin ettim de belki baska biseydir dedim toprak;)

yok yok degil kardesım :)

• Defiance beta gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ヤシン

quote:

Orijinalden alıntı: martintr

plus kampanya yapmış 1 yıl alana 3 ay ekstra veriyo

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-tr/cid=IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS365DAY

Bu site yeni mi? Fiyatları falan webden görebiliyoruz baya güzelmiş.

yoo hep vardı ps store'un webten girilen platformu, hesabına ulaş, oyun üyelik al falan herşeyi yapıyosun, bi oyunu ps3'üne indiremiyosun

• tomb raider gelsin ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nisan ayı A.Creed serilerinden biri beleş olsa keşke ya
  • Beyler defiance nasıl bir oyun oynayan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caver

tomb raider gelsin ..

yok artık le'bron , daha yeni 90 TL verdik bugün dağıtıma çıkmış , gelsin keserim topunuzu
  • quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

quote:

Orijinalden alıntı: noxite

quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

The Walking Dead'i bilgisayarda oynayıp bitirmiştim. Tavsiye ederim kesinlikle. Benim hayatımda en çok etkilendiğim oyundur Heavy Rain ile birlikte.

heavy rain de bu kadar etkileyici olan ne var anlamadım gitti. olay gizem cozmek degilmi h.r. de yani bu kadar etki altında klınıcak ne var ilginc

Herkese hitap eden bir tür değil belki bu yüzden hoşuna gitmemiştir. Beni etkileyen hikaye anlatımı, atmosfer, seslendirmeler, müzikler, grafikler, Ethan Mars'ın çaresizliği, 4 karakterin birbirini tamamlayan kişilikleri. Karakterlere bağlanmak ancak oyunun sonunda, aslında hiç tanımadığımızı anlamak. Çok katil gördük filmlerden ama, çocukları yağmur suyunda boğarak öldüren bir katil, inanılmaz acımasız bir konsept. Uç nokta bence.

ayrıca,

Oyun boyunca aradığımız katilin, aslında kendi kontrol ettiğimiz karakter olması. Delilleri katili bulmak için değil de yok etmek için arıyor olduğumuzu öğrenmek.

hocam çok ağır spoiler , oyunun sonu ile ilgili spoiler filan deseydin ya oldu mu bu şimdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vito-Scaletta

arkadaşlar gece Mass Effect 3 Co-op yapmak isteyen var mı ? Facebook'daki gruptan bir arkadaş ve ben yapıcaz 2 kişi daha arıyoruz var mı gece 11'den sonra katılmak isteyen

nasıl oluyor hocam pazar gününden itibaren gelebilirim
  • 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.