Şimdi Ara

PS NOW Türkiye? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
22.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sizin gibi bedavaci zihniyet yüzünden tr ye gelmiyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 7 günlük deneme sürümünü kullandım. 24mbps kullanıyorum pek keyif vermedi açıkçası. Fiber internet lazım.
  • cinematique kullanıcısına yanıt
    okadar yuksek hizlara gerek yok hocam ping ile alakali bir durum. ben 8mbitde kullaniyorum sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

okadar yuksek hizlara gerek yok hocam ping ile alakali bir durum. ben 8mbitde kullaniyorum sorun yok
    Pingim 5-14 arası değişiyor aslında anlamadım ben de pek. Red Dead Redemption, Uncharted ve Mortal Kombatı denedim ama görüntü kalitesinde dalgalanmalar vardı eğer geldiyse denenir tekrardan.
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    :) Neredeyse hiç online oynamıyorum arada fifa atarım ama plusa 170 tl veriyoruz. PS4 e yeniden yapılmayan oynayıp bitirdiğim oyunları oynamak için ayrıca psnow a para vermem. Bizde stabil olarak çalışıp çalışmayacağı bile belli değil. Üstüne çalışırsa da büyük ihtimalle de ayın ilk 8 günü kota dolana kadar çalışabilir. her ay 8 gün için yine 1 aylık ps now almam. Bedavacı değil biraz akıllı olmak gerek. Oyunlara sevgimiz ilgimiz var. Elimizde olan imkanlar ile oyun oynayamıyorum diye ağlamak yerine elimizden geldiğince tek hobimizi yerine getirmeye çalışıyoruz. 7 günlük psnow ı sürekli olarak kullansam sony bana hiç bir yaptırım uygulayamaz şikayet edip ıspatlasan bile. Ama senin veya benim oyunları sec pri olarak satmamız direk ban sebebi ve yasal değil. Asıl bedavacılık o. Oyunları alıp 10 tl altına satmanın korsandan ne farkı var? Sony bunu yasaklıyor oyunları alıp satmayı. Hem kutulu hemde digital hepsi için geçerli. Bu bedavacılık konusunda samimi isek oyunları kendi hesabımıza alacağız indirimdeyken bir ömür bizim hesabımızda kalacak.

• cinematique kullanıcısına yanıt
    bende rdr oynamak icin üyelik aldim sorunsuz oynuyorum. ps4den sonra ps3 grafiklerini göz yadirgiyor ilk başta ama sonradan alisiyor

• türkiyeye açıldı mı ya nerden alıyorsunuz link var mı?
  • Ekşide birisi ss almış ama emin olamadım.

• 1aylik ps now üyeliği aldim 2. oyun öncesi Red Dead Redemption oynamak için tabi 500den fazla oyun seçeneği var. istiyen olursa hesabin sec hakkini 25liraya verebilirim. oyun listesi linkde. 1ay icinde istediğiniz oyunu veya oyunlari oyniyabilirsiniz.

https://www.gamespot.com/articles/all-the-playstation-now-games-so-far/1100-6452946/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 6 Ağustos 2018; 13:54:45 >
  • Arkadaşlar alınık ps now sec var mıdır satan , 1 yıllık 3 aylık yada 1 aylık ama Eylül de başlarsa 1 aylık olan daha iyi birkaç gün sonra ps4 yanında olmayacağım iş nedeniyle. Çokta merak ediyorum yada deneme sürümü nasıl alınıyor bir deneyelim ben uk hesabı açtım net hızım iyi fiber var bende ama kredi kartı istediği için deneme alamadım .

• quote:

1aylik ps now üyeliği aldim 2. oyun öncesi Red Dead Redemption oynamak için tabi 500den fazla oyun seçeneği var. istiyen olursa hesabin sec hakkini 25liraya verebilirim. oyun listesi linkde. 1ay icinde istediğiniz oyunu veya oyunlari oyniyabilirsiniz.

https://www.gamespot.com/articles/all-the-playstation-now-games-so-far/1100-6452946/
    PSnow üzerinden oynanan oyunların trophy desteği varmı?
  • var hocam

• quote:

var hocam
    Tr storda varmı Nasıl deneme alabiliriz hocam

• tr de yok hocam us psn 1aylik uyelik aldim o şekilde oynuyorum ben

• quote:

tr de yok hocam us psn 1aylik uyelik aldim o şekilde oynuyorum ben
    Kredikartını nasıl tanımladınız

• Alan varsa ortak olabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turk kartlari gecmiyor hocam. amazonda kod alarak uyelik aldim

• 2 gün önce sordum ne zaman gelir diye. Türkiye'deki altyapı yetersizliğinden dolayı pek mümkün görünmüyormuş. Allah bilir ne zaman gelir.
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    hocam ben kodu wallet olarak kullandım oradan halledeceğimi düşünerek ama sub olurken ayrıyetten girmek gerekiyormuş kodu. yani şuan walletta olan 10 doları kullanamıyorum. bunu psn için kullanmanın bir yolu var mı ? birde kredi kartı numaraları üreten bir site var oradan eklesem kredi kartını 3 gün sonra CIA kapıma dayanır mı acaba
    ps sahibi değilim pc de god of war falan oynamak için almıştım. 10 dolar öyle yatıyor hesapta
  • Bu hizmetin Türkiye'deki adı: “PS Later” hocam.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.