Şimdi Ara

PS Forumunu Kasten Karıştırdığı İfşa Edilen Üyelere Ceza Verilmemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri
 • Son Yorum 4 ay
 • Cevaplayan Üyeler 10
 • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
 • Ortalama Mesaj Aralığı 14 dakika
 • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
 • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
 • Konuya En Çok Yazanlar
 • Naughty Dog (6 mesaj) PrensMişkın (6 mesaj) powerstorm (1 mesaj) kataaay (1 mesaj) Whippoorwill (1 mesaj)
 • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
 • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (7 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
 • @
37 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PS Forumunu Kasten Karıştırdığı İfşa Edilen Üyelere Ceza Verilmemesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
Mesaj
 • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 19 saat 4 dakika kadarı kaldı.
  Dün ki olaydan sonra;

  "PlayStation Forumunu Karıştıracağım, PS BOYLAR, Üyelere ve Yöneticilere hakaret, küfür" eden üyelerin. Alacakları ceza sadece kısıtlı süre bölüm uzaklaştırması olacakmış...

  KASTEN BU KELİMELERİ KURAN KİŞİLERİN, AMAÇLARI PS HAYRANLARINA NEFRET OLAN VE PS FORUMUNU KARIŞTIRMAK OLAN KİŞİLERİN, PlayStation Bölümünden sınırsız uzaklaştırılmaması Adaletsizliktir.

  Açık açık niyetleri belli olan ve YILLARDIR BU FORUMU KARIŞTIRIP, PlayStation Bölümü Sakinlerini rahatsız eden, Ceza yemelerine sebep olan kişileri, PlayStation Bölümünden Sınırsız Uzaklaştırmayan Yönetimi KINIYORUM. (Bu kişilerin zaten PS Hayranlarından ve PS Bölümünden nefret ettiği gerçek oraya çıkmışken üstelik.)

  Yönetim hem konsol bölümlerinde huzur istiyoruz diyor, hem de huzuru bozan kişiler Resmen ortaya çıkmasına rağmen BU DURUMA ENGEL OLMUYOR!?

  Yönetim daha ne olmasını bekliyor? Gene forumda playstation sakinlerini kışkırtıp tahrik edip, sakin sakin playstation forumunda olan kişilerin de sebepsiz ceza yemelerini mi bekliyor?!

  Hadi ben sütten çıkmış ak kaşık değilim, AMA BU FORUMDA, DÜN Kİ OLAYLARI ÇIKARAN VE ART NİYETLERİ ORTAYA ÇIKMIŞ ÜYELER YÜZÜNDEN, HUZURU KAÇAN VE CEZA ALAN BİR ÇOK MASUM ÜYE VAR.


  PlayStation Forum üyelerine ve Yöneticilere hakaret eden üyelerin ifşa edilme konusuna aşağıdan bakabilirsiniz ve Konuyu Aynen Buraya Aktarıyorum Herkes Gerçekleri görsün:
  https://forum.donanimhaber.com/xbox-hayrani-uyelerin-yoneticilere-ve-uyelere-hakaretleri-ve-fanboyluk-planlari-kanitlarla--145677436#145677436


  _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

  Xbox Ana Konusunda devamlı takılan ve ismi geçen bu üyeler (isimleri tek tek yazacağım), Açtıkları Discord kanalında hem Forum yöneticilerine hem de PlayStation Hayranı üyelere ettiği ağır hakaretler ve Konuları karıştırmak için edecekleri tahrik edici mesajlar planların hepsi bu gün ortaya çıkmıştır!

  Açtıkları bu discord kanalının chat kısmından alınan ekran görüntüleridir!. Aynı discord kanalının halen daha Mutlak.Sıfır isimli üyenin imzasında görebilirsiniz. (Ki bu ifşadan sonra silecektir. İŞTE SİZE KANITLAR.)

  Mutlak.Sıfır'ın imzasında olan Discord kanalı linki:  Buda aynı discord kanalında ifşa edildiklerini anladıklarındaki son konuşmaları:
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Şimdi gelelim Yöneticilere hakaretlerine ve PS Hayranlarına Hakaretlerine!:

  -Executioner- ve Mutlak.Sıfır Kullanıcı adlı üyelerin sahte üyelik planları:
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------


  Funder isimli üyenin Tahrik edici amacı:  Funder'in Ebvamko'nun ps5 fiyatlarını amazon.de'ye ihbar ettiği konusuna yazdığı mesaj:
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------


  BlackTower_35 isimli üyenin Yüksel(Mutlak.Sıfır) ile Yönetime küfürleri ve Tahrik mesajları:  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------


  Mutlak.Sıfır (Yüksel) isimli üyenin Yönetime hakaret ve Tahrik ve hakaret mesajları:
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------


  Merneptah (Batuhan) ismli üyenin PS hayranlarına ve Boni'ye hakaret mesajları:

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------


  ebavamqko (The_Eba) isimli üyenin hakaretleri ve bu gün açtığı amazon.de'ye ps5 in fiyatını ihaber ettiği olayları:

  (Ayrıca: "Chirrut Imwe, FCKöln, Ronnie Coleman, SoforAmca, ebavamqko" bunlar aynı kişidir 3'nü sınırsız banladılar 2 siyle forumda yazıyor.)  ebavamqko isimli Üyenin Mutlak.Sıfır ile hakaretleri:


  ebavamqko ve Funder isimli üenin tahrik ve hakaretleri:


  ebavamqko'nun yönetime ceza aldığı için ettiği hakaret ve Discord kanalına koyduğu ceza görüntüsü:

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------


  Bu discord kanalında bulunan ve aralarında konuşup;

  Yönetime hakaret eden, PS Hayranlarına hakaret eden, Sahte üyelik planları kuran, Tahrik edici mesaj planları kuran üyelerin isimleri:

  Mutlak.Sıfır, BlackTower_35, Funder, Merneptah, -Executioner-, ebavamqko,  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naughty Dog -- 23 Eylül 2020; 12:12:51 > • Yukarıda "Banlı olmasaydım forumu karıştıracaktım" demiş. Bu nasıl bir şey? Forumu kasten sabote etmek resmen bu.

  -----

  O Discord kanalında seninde konuşmaların ve hakaretlerin mevcut Ve şuan burada bile hakaret ediyorsun.
  Siz halen daha bu üyelerin akıllanması bekliyorsunuz Sayın Powerstorm. Forumda bile halen hakaret ve foruma hakaret ediyorlar. Discord'da ettikleri yetmezmiş gibi.
  Discord'da Donanımhaber forumda Aleni bir ortamdır. Yani kimsenin SMS'leri, Whatsapp görüşmeleri, Özel Mesajları ifşa edilmiyor... Siz herkese açık aleni bir platformda herkese hakaret ettiniz. Şuan burada da ediyorsunuz.

  Ve Herkesi bu Discord sunucusuna davet ediyordunuz, Buda kanıtlardan biri:
  Bu PS5 fiyatlarını artırmaya çalışanların yaptığı şey tek kelimeyle kalleşlik. Fanlıktan kafayı yemişsiniz siz, insanların cebindeki paraya böyle bir devirde göz dikmek de nasıl bir kafa yahu ?

  Ancak bunun dışındaki konularda konu sahibine kesinlikle katılmıyorum. Samimi soruyorum adamlar nerede hakaret etmiş ? Yani ben herhangi bir hakaret göremiyorum. Adam PS platformuna sövmüş, başlık sahibi arkadaş PS fanlarına hakaret demiş. Kusura bakmayın ancak biraz olgunlaşmanızda fayda var, PS platformunun sahibi Sony'nin umrunda değilsiniz bunu artık kavrayabilmiş olmanız gerek. Modlara hakaret denilen görsellerde de herhangi bir hakaret içeriği yok sadece dili fazla keskin eleştiri söz konusu. Bunları hakaret kabul edeceksek dünyada eleştiri diye bir kavram olmaz.
  Sizin burada paylaşım yaptığınız kullanıcolardan birçoğu o anda o aleni ortamda değildi. Bunları kayıt ettiğiniz hakkında bir bilgi de vermediğinizi düşünüyorum. Ha siz bakın bunları kaydedecegim diye haber verdiyseniz ve aleni ortamda bunu bilerek konuştular ise o ayrı. Yani mesele aleni olup olmamasından ziyade sizin kullanıcılardan habersiz bunu kaydetmeniz. Bu forum için geçerli değil çünkü herkesin görmesi için burada yazıyor herkes. Ama orada özel bir görüşme,gelenler görsün diye yapılıyor.

  En az 2 veya daha fazla kişi arasındaki haberleşmenin üçüncü bir kişi tarafından “kayda alınmak suretiyle” gizliliğin ihlal edilmesi (TCK md.132/1-2.cümle),
  En az 2 veya daha fazla kişi arasındaki haberleşmenin üçüncü bir kişi tarafından “ifşa edilmesi” (açığa vurulması) suretiyle gizliliğin ihlal edilmesi (TCK md.132/2),
  Kişinin kendisiyle yapılan haberleşmeyi herhangi bir şekilde veya basın ve yayın yoluyla “hukuka aykırı bir şekilde ifşa ederek (açığa vurarak)” gizliliği ihlal etmesi (TCK md.132/3).
 • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 18 saat 34 dakika kadarı kaldı.

  Yukarıda "Banlı olmasaydım forumu karıştıracaktım" demiş. Bu nasıl bir şey? Forumu kasten sabote etmek resmen bu.

  -----
  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 23 Eylül 2020; 12:28:54 >
 • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 19 saat 4 dakika kadarı kaldı.
  quote:

  Orijinalden alıntı: Venomstr

  Yukarıda "Banlı olmasaydım forumu karıştıracaktım" demiş. Bu nasıl bir şey? Forumu kasten sabote etmek resmen bu.

  -----

  Evet, Yönetim sürekli konsol forumlarında huzur olmasını istediğini belirtiyor. Ama huzur kaçırma amaçları resmen belli olmuş kişilere müdahale etmiyor...
  |
  |
 • Mareşal
  3846 Mesaj
  Bu konunun kimseye faydası olmaz zararı olur. Ortamı germeye gerek yok.

  O konuda ne yapılacağını yazdım.

  Sanıyorumki o görüntülerdeki arkadaşlarda bundan sonrası için uzaklaştırma süreleri sonunda daha farklı düşüneceklerdir. Aynı kafayla devam ederlerse zaten yapacak bir şey yok.

  Benim amacım insan kaybetmek değil kazanmak. Konuşarak çözülmeyecek şey yoktur. Yeter ki herkes sağ duyulu olsun.

  Şu kısır tartışmaları bırakıp artık sadece konsolları konuşmanın vakti geldi. Hem kendinize hemde bilgi almak isteyen insanlara zarar vermeyin.
 • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 19 saat 4 dakika kadarı kaldı.

  Sayın Yöneticim, İnsan Kazanmak insan kaybetmek istemiyorum demişsiniz. Çok güzel, ancak bu kişiler sizin gibi iyi düşünmüyor maalesef.

  Ben tek bir resim koydum 90 gün uzaklaştırma aldım. Gerçekten merak ediyorum böylesine art niyetli üyeler acaba kaç gün uzaklaştırma cezası aldılar.

  Ve umarım sizin dediğiniz olurda bu uzaklaştırma cezasından sonra, artık bu playstation forumunu karıştırmayı bırakırlar.
  |
  |
  powerstorm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
 • Yarbay
  3011 Mesaj
  Burası karışır rez alma butonu aktif.  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  |
  |
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  Özel yazışmaları ifşa etmek suç diye biliyorum. Neyse elin güçlüyse suç muç yok bu ülkede. Adminlerde ps fanboylarından yana zaten.
  Adalet olmayan ülkenin uyduruk bir forum sitesinden de çok şey beklememek lazım  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 19 saat 4 dakika kadarı kaldı.

  quote:

  Orijinalden alıntı: PrensMişkın

  Özel yazışmaları ifşa etmek suç diye biliyorum. Neyse elin güçlüyse suç muç yok bu ülkede. Adminlerde ps fanboylarından yana zaten.
  Adalet olmayan ülkenin uyduruk bir forum sitesinden de çok şey beklememek lazım
  O Discord kanalında seninde konuşmaların ve hakaretlerin mevcut Ve şuan burada bile hakaret ediyorsun.
  Siz halen daha bu üyelerin akıllanması bekliyorsunuz Sayın Powerstorm. Forumda bile halen hakaret ve foruma hakaret ediyorlar. Discord'da ettikleri yetmezmiş gibi.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naughty Dog -- 23 Eylül 2020; 13:38:51 >
  Bahsedilenler: powerstorm
 • Yarbay
  16740 Mesaj

  Nokta.  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  |
  |
  powerstorm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
 • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 19 saat 4 dakika kadarı kaldı.

  Discord'da Donanımhaber forumda Aleni bir ortamdır. Yani kimsenin SMS'leri, Whatsapp görüşmeleri, Özel Mesajları ifşa edilmiyor... Siz herkese açık aleni bir platformda herkese hakaret ettiniz. Şuan burada da ediyorsunuz.

  Ve Herkesi bu Discord sunucusuna davet ediyordunuz, Buda kanıtlardan biri:
  |
  |
  PrensMişkın kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
 • Binbaşı
  1237 Mesaj
  Bir şeyin aşırı fanı olanlar genel de geri zekalı oluyor.
 • Binbaşı
  1287 Mesaj
  Bu PS5 fiyatlarını artırmaya çalışanların yaptığı şey tek kelimeyle kalleşlik. Fanlıktan kafayı yemişsiniz siz, insanların cebindeki paraya böyle bir devirde göz dikmek de nasıl bir kafa yahu ?

  Ancak bunun dışındaki konularda konu sahibine kesinlikle katılmıyorum. Samimi soruyorum adamlar nerede hakaret etmiş ? Yani ben herhangi bir hakaret göremiyorum. Adam PS platformuna sövmüş, başlık sahibi arkadaş PS fanlarına hakaret demiş. Kusura bakmayın ancak biraz olgunlaşmanızda fayda var, PS platformunun sahibi Sony'nin umrunda değilsiniz bunu artık kavrayabilmiş olmanız gerek. Modlara hakaret denilen görsellerde de herhangi bir hakaret içeriği yok sadece dili fazla keskin eleştiri söz konusu. Bunları hakaret kabul edeceksek dünyada eleştiri diye bir kavram olmaz.  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  |
  |
 • Yüzbaşı
  621 Mesaj

  Sizin burada paylaşım yaptığınız kullanıcolardan birçoğu o anda o aleni ortamda değildi. Bunları kayıt ettiğiniz hakkında bir bilgi de vermediğinizi düşünüyorum. Ha siz bakın bunları kaydedecegim diye haber verdiyseniz ve aleni ortamda bunu bilerek konuştular ise o ayrı. Yani mesele aleni olup olmamasından ziyade sizin kullanıcılardan habersiz bunu kaydetmeniz. Bu forum için geçerli değil çünkü herkesin görmesi için burada yazıyor herkes. Ama orada özel bir görüşme,gelenler görsün diye yapılıyor.

  En az 2 veya daha fazla kişi arasındaki haberleşmenin üçüncü bir kişi tarafından “kayda alınmak suretiyle” gizliliğin ihlal edilmesi (TCK md.132/1-2.cümle),
  En az 2 veya daha fazla kişi arasındaki haberleşmenin üçüncü bir kişi tarafından “ifşa edilmesi” (açığa vurulması) suretiyle gizliliğin ihlal edilmesi (TCK md.132/2),
  Kişinin kendisiyle yapılan haberleşmeyi herhangi bir şekilde veya basın ve yayın yoluyla “hukuka aykırı bir şekilde ifşa ederek (açığa vurarak)” gizliliği ihlal etmesi (TCK md.132/3).  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  Naughty Dog kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
 • Yüzbaşı
  424 Mesaj
  Siz kafayı yemişsiniz :D :D :D :D
  |
  |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Ekonomi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,891
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
  Tümünü Gör
  Reklamlar
  - x
  Bildirim
  mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.