Şimdi Ara

PS EXPERİENCE|ANA KONU|PANEL SAATLERİ ANA SAYFADA! (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
762
Cevap
2
Favori
22.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    İşte psx amacı o değil sony zaten şovunu yaptı bu ekstra bir etkinlik 1-2 oyunun belki yeni oynanışı gelir. Last Of Us 2 misal belki 1-2 yeni ex veya remake tanıtılır Medievil geliyor remake sanırım yada kısmen baştan yapılan diyelim. Onun harici oyuncu bazlı vur kır parçalar ver trailer ver demo ver oynanış videosu beklemeyin derim heriflerin oturuşu ve sohbeti bile o yönde durmadan gelecek planlar üstüne konuşuyorlar. Sony o kadar güçlü ki the game awards bile tek başına götüren Death Stranding tanıtımını orada yaptı; istese psx açılışına saklar kojima ve norman reedus getirir ilk 1 saat ortalığı dağıtırdı ama herifler rahat 2018 ex delisi yapıyorlar dahada yeni ex tanıtmazlar. Ben hala DMC ve Bloodborne 2 (adı farklı olabilir) sürprizleri bekliyorum.
  • E3 gibi 1 saat hap şeklinde beklemeyin. İki gün sakız gibi uzatacaklar.
  • PS EXPERİENCE|ANA KONU|PANEL SAATLERİ ANA SAYFADA!

• Balthier kullanıcısına yanıt
    Bloodborne nun devam oyunu gelse iyi olur.

• Sanmam Medievil kısmı remake geliyor işte 4k destekli bu bile beni mutlu etti.

Herifler tanıtacak oyun bırakmadı bu psx pek sürpriz çıkmaz ama 1 yeni oyun ile şaşırta bilirler.

En iyi ihtimal Bloodborne devamı niteliğinde oyunun daha uzun videosu gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santa_Monica

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Efsane olacak dedik kestane oldu. Tam bi hayel kırıklığı dalga geçer gibi, bizde suç beklentiyi fazla büyüttük küstürüyolar artık bi çok oyuncuyu farkında değiller..

Adam gecen ay her şeyi gösterdik, aynı şeyleri bir daha mı gösterelim dedi.

Gösterme zaten en azından bir iki tanesinin çıkış tarihini açıkla artık be kardeşim !!!

• Bizim eleman Last of us 2yi oynadin mi diye soruyor Shu'ya. Shu da yok diyor oynamadim. Patron degil misin sen git oynasana diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 9 Aralık 2017; 9:10:17 >
  • HLLBN kullanıcısına yanıt
    O gelecek daha çok adı farklı ama kökeni dark souls olan. Herifler arada trollüyor milleti yok ds serisi bitti bende yedim. Adı farklı ama kökeni ds olan yeni oyun geliyor ama test köşe yapıp o videodan samuray döneminde geçen Tenchu bile gelebilir baya şaşırırım.

Ama o baya ama baya kısa tanıtım videosunda bile ilk akla gelen bu bloodborne la kesin demek oldu.
    Bu kadar konuşmanın ardından souls oyunu tanıtımı da gelir umarım.

• HLLBN kullanıcısına yanıt
    En kötü bir Last Of Us 2 oynanış veya yeni tanırım videosu gelir milletin gazını alır ama hala umutluyum ben şu var amaç ex veya yeni bir oyun beklentisi ise uyuyun derim cidden sohbet üstüne gidecek bu psx.
  • Bence From Software'in oyunu kesinlikle Tenchu. Videodaki arka alandaki japon yazilar. Shadoes die Twice gondermesinin Tenchu 3'e ait oldugunu tahmin ediyorum. Bakalim. Bu arada Medievil'in geri donmesi harika oldu. Bir de Tenchu Spyro falan oldu mu yaşadik.

• concrete genie oynanışı oluyor şuan o kadar oyunun hala çıkış tarihi verilmedi elinde 7 tane exclusive oyun var önce den trailer gösterirdi o oyunlar ile ilgili şimdi boş muhabbet yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 9 Aralık 2017; 9:26:20 >
  • Şu sanatsal oyunlara bayılıyorum çıktığı gibi alıp yatağa uzanıp keyfime bakarım.
  • From software oyunu hakkında yeni bilgi versilsin. Başka bir şey istemiyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya o detroit nedir arkadaş inanılmaz
  • Şu salonda 1 kişi bile bloodborne diye bağırmıyor arkadaş ya, millet uyudu la yeter 1 saattir duvara resim çiziyor kadın.

Kojimanın maketini getirseler salon coşar, o kadar durgun geçiyor.

• Acaba hipnotize mi oldular

• bu neydi şimdi
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.