Şimdi Ara

Ps Dükkanı Açma Fikirleri?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ps dükkanı açmayı düşünüyorum. Devren bi yer buldum 6 ps ve tüm malzemeleri mevcut 3 tane lise yanı elit bi mahallede. Fiyat olarak 70 bin isteniyor sizce mantıklı mı? Ps dükkanı olan var mı tavsiyeleriniz neler?

• Hayat normale dönerse aç.

• limbesh kullanıcısına yanıt

devren almayı düşündüğüm yer hayat normale dönerse 2 katı fiyata çıkabilir yatırım acısından düşünüyorum hem çünkü konum itibariyle güzel yerde 5 6 yıllık ps salonu aynı zamanda

• emirjan7 E kullanıcısına yanıt

En az aynı fiyata satabileceksen al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limbesh -- 18 Nisan 2021; 23:17:40 >
  • Kolay bir iş gibi geliyor fakat öyle değil. Ama yinede muhit önemli şansını denemeni tavsiye ederim zararın olacağını düşünüyorum ama 70 bine içinde ne var buraya yazarsan daha sağlıklı yorum yaparız .
    Bir kere dediğin gibi lüx bir muhitse PS4 Ler iş yapmaz cihazların PS5 olması lazım 2 tanede PS4 yinede dursun dükkanda .
    Tvler çok önemli 4 122 ekran tvler işini görecektir . Ambilight özelliği olan TV kullanmanı tavsiye ederim.
    Kolları periyodik olarak düzenli temizlemelisin ve tamir işinden de anlamalısin yoksa kollar kolay arıza verebiliyor.
    Pandemi döneminde riskli bir iş gibime geliyor . 6 cihaz olduğuna göre dar ve ufak bir işletme o yönden sıkıntı yaşama şansın yüksek. Benim sana tavisyem varsa paran kendi dükkanını alıp , kira ödemeden bu tarz bir işe girmek yönünde olur .

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pandemi ne zaman biter bilmiyoruz.

Şuan ps kafeler kapalı, yasaklar gevşetilip açılsa bile millet pek fazla gitmiyor.

• Ps 4 mu

• quote:

Orijinalden alıntı: mwwo3.3

Kolay bir iş gibi geliyor fakat öyle değil. Ama yinede muhit önemli şansını denemeni tavsiye ederim zararın olacağını düşünüyorum ama 70 bine içinde ne var buraya yazarsan daha sağlıklı yorum yaparız .
    Bir kere dediğin gibi lüx bir muhitse PS4 Ler iş yapmaz cihazların PS5 olması lazım 2 tanede PS4 yinede dursun dükkanda .
    Tvler çok önemli 4 122 ekran tvler işini görecektir . Ambilight özelliği olan TV kullanmanı tavsiye ederim.
    Kolları periyodik olarak düzenli temizlemelisin ve tamir işinden de anlamalısin yoksa kollar kolay arıza verebiliyor.
    Pandemi döneminde riskli bir iş gibime geliyor . 6 cihaz olduğuna göre dar ve ufak bir işletme o yönden sıkıntı yaşama şansın yüksek. Benim sana tavisyem varsa paran kendi dükkanını alıp , kira ödemeden bu tarz bir işe girmek yönünde olur .

"6 ADET FULL PS 4

1 ADET AXEN 140 EKRAN 4K SMART TV (SIFIR)

1 ADET FULL PS3 MEVCUTTUR.

2 ADET LG 106 EKRAN SMART TV

1 ADET SAMGUNG 106 EKRAN SMART TV

1 ADET BEKO 127 EKRAN TV

1 ADET 127 EKRAN TECHNTV

PLAYSTATİON DÜKKANINDA İÇ DIŞ LED AYDINLATMALAR GAYET İYİ BİR ŞEKİLDE DİZAYN EDİLMİŞTİR.

1 ADET DİKEY MEŞRUBAT DOLABI

1 ADET PROFESYONEL TOST MAKİNASI

1 ADET KETTLE

1 ADET ÇAY MAKİNASI

1 ADET KAHVE MAKİNASI BULUNMAKTADIR.

PS TARAFINDA WC MEVCUTTUR.

DIŞ TADİLAT BİTMİŞ OLUP SADECE YEŞİLLENDİRMESİ 1 AY İÇİNDE YAPILACAK ŞEKİLDE TAMAMLANMIŞTIR.

GİYİM DÜKKANINI İSTEDİĞİNİZ GİBİ DEĞERLENDİREBİLİRSİNİZ

İSTER YENİ ÜRÜN ALIP İSTER PS İLAVESİ YADA KAFANIZDAKİ BAŞKA İŞLETME ŞEKLİNDE KULLANABİLİRSİNİZ. "

Detaylı açıklaması bu, elit dediğim iyi bi yerleşim yani ekstra zengin bi muhit değil.

Yine detaylı bakmak istersen ilan no: 896268529

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InspiredTiger

Pandemi ne zaman biter bilmiyoruz.

Şuan ps kafeler kapalı, yasaklar gevşetilip açılsa bile millet pek fazla gitmiyor.

Düşüncem ilk etapta gelir beklemeksizin işletmek pandemiden sonra işlerin açılmasıyla gelir bekliyorum aslında. Yatırımlık gibi yani. Bursada açık bu arada ps salonları

• quote:

Orijinalden alıntı: kapıci corç

Ps 4 mu

Genel ağırlık ps4. Alırsam 1 tane ps5 alırım. Şuanki şartlarda

• İş yapmadı diyelim yerinden dolayı kiraya verip ek gelir yaratabilirsiniz
  • Şu an yapacağın riskli iş yatırım olarak güzel ama hayat normale dönmezse elindekileri satsan o parayı kurtarmaz artı birde kapalı kaldıkça dükkan kirası da işleyecek bunuda unutma kenarda daha para lazım olacak ve açılınca çalıştırılacak eleman arkadaşın dediği gibi tamir den anlaman lazım kolları kendin yapmalısın yoksa kol parası da masraf normale dönerse sabah 7 8 arası açarlar gecede 12 de kapanır bu tempoda çalışabilecekmisin bayram hafta sonu full açık bunuda hesaba kat

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.