Şimdi Ara

ps cs6 png sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Giriş
    3071 Mesaj
    merhaba ben ps öğrenmeye yeni başladım bir resim i kesip png yapmaya çalıştım ancak beceremedim 1.5 saat kesmekler uğraştıktan sonra bidahada uğraşmak istemedim şuan resimdeki karakteri kestim arka plan beyaz oldu nasıl bunu sadece karakter gözükecek şekilde png yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

not:resmi atamıyorum buraya forum a atmak için uygun değil yardımcı olucak arkadaşa özelden atarım

|
    |
    Bana PM at bakayım neapmışsın. Arkada beyaz kalmayacak, onu da silip .png olarak kaydedeceksin at ben yaparım.

hocam ozamandan bu zaman baya ogrendim ps i suan sorun kalmadi gerci pc coktu ubuntu falan takiliyorum elimdi hic resim falan kalmadi ama formattan sonra devam edicem baya zevkli cikti ps isi.

not:ozaman arka plan kilitliymis direkt arka plan ustunde kesmisim oyle kaydetmisim ondan beyazlar gitmemis
    |
    |
    J.Maharaja kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de hobi olarak başladım şuanda TR'nin hatrı sayılır bir şirketinde grafikerim. :)
    |
    |
    attakkann1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tebrikler.bende mimarlik okuyorum 1.sinif daha ama ilerde isime yarar diye kurcalamaya basladim bayada zevk aldim dedigim gibi cizim yapmayida severim tablet almayi planliyorum
    |
    |
    J.Maharaja kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler. Tavsiyem şudur ki bir konu üzerine yoğunlaşıp o alanda ustalaşmaya çalışman. Bahsettiğin çizim olayı senin de bildiğin gibi illüstrasyonluğa giriyor, vektörel çizim yapmak güzel iştir. Kerem Beyit gibi olabilirsin ilerde.
    |
    |
    attakkann1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
üniversite
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.