Şimdi Ara

PS Cafe'de müşteri sayısını nasıl artırırsınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
4.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, PS cafe açmayı düşünüyorum. Devamlı müşteri olmanız için bir ps cafe'de neye dikkat edersiniz? Ne görürseniz "bir daha buraya gelmem" dersiniz? Nasıl daha rahat hissedersiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• hocam evimde ps4 olmasına rağmen arkadaşlarla toplanıp gideriz, yer içeriz herşeyden önce rahat olması,

* koltukların rahat TV'lerin büyük olması

* Mekanın geniş ferah olması , loca şeklinde odalar çok daha iyi

* Konsolların internete bağlı olması , oyun çeşidi

* Büfe hizmeti ve atıştırmalık

gittiğimiz yerlere kız arkadışını alıp gelen var.Mekan güzel olunca her türlü zaten müşteri geliyor kalite ve konfor çok önemli.
  • çoluk çocuk kaynıyorsa gelmem onlara özel bölüm olsun
  • yıl olmuş 2019 hala ps cafe ye giden var mı? oyuna meraklı herkesin evinde zaten pc var. kim giderde ps cafe de oyun oynar ki.
  • Çocukluk arkadaşım ps kafe açmıştı 1 sene önce.1 ay sonra da geri kapattı uğraşılacak iş değil sermayen varsa başka işe yönel

• Artık bitti o işler eskidendi. Her evde ps4 ve bilgisayar var.
  • Ben tam tersini düşünüyorum alım gücü düştü yeni çıkacak olan konsolları rahat alamayacağız iş yapabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS Cafe işleri 5-6 sene önce bitti . Önceden herkesin evinde bilgisayar veya playstation yoktu . Ama şuan belki PS istisna ama herkeste PC var ve torrent olayı yaygınlaştığı için en çok oynanan FIFA ve PES gibi oyunları insanlar evlerinde oynuyor artık .

O yüzden ölü bir yatırım olur hiç girme o topun ağzına .
  • hakeen kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşünüyorum. Zaten açsam tutar mı diye sormamıştım. Açınca ne yaparsam müşteri memnun kalır diye sormuştum.

• Koltuklar rahat değilse bir daha gitmem şahsen. Bir de kötü koku varsa, etraf pisse gitmem. Ayrıca fiyatları da çok uçuk olmamalı. Makineler de sürekli sorun çıkarmamalı. Bazen gidiyorsun adam oyunu çalıştırana kadar yarım saat geçiyor.
  • hocam evimde ps4 olmasına rağmen arkadaşlarla toplanıp gideriz, yer içeriz herşeyden önce rahat olması,

gittiğimiz yerlere kız arkadışını alıp gelen var.Mekan güzel olunca her türlü zaten müşteri geliyor kalite ve konfor çok önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 2 Ağustos 2019; 10:24:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

yıl olmuş 2019 hala ps cafe ye giden var mı? oyuna meraklı herkesin evinde zaten pc var. kim giderde ps cafe de oyun oynar ki.
    ben
  • Devamlı taze soğuk sandaviç ve çok pahalı olmadan soğuk içecek. Bir de içeri çoluk çocuk yerine kemik bir kadro alın yeter. Çocuklar devamlı müşteri değildir ve müşteri kaybettirir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waswa91

ben

Alıntıları Göster
    kaç defa gidiyorsun? burada birisi açmıştı ps kafe ilk aylarda bayağı bir yoğundu oturacak yer olmuyordu. ama şuan sadece 1-2 ps koltuğu dolu oluyor. yani dükkan kapasitesinin sadece %20 ile çalışıyor.
    onun yerine kahve açsan daha çok iş yapar. emeklilerin çok olduğu mahallede kahve aç kafan rahat olsun.
  • Koltuk rahatlığı, havalandırma, TV kalitesi bir de bunlar önemli. üniversiteye yakın yerlerler sürekli dolu oluyor dersten çıkan giriyor falan.bir de bizim gittiğimiz yerde sınırsız çay kahve oralet alabiluyorsun.max içtiğin 1-2 bardak zaten ama yine de sınırsız lafı kulağa hoş geliyor.masrafki bir şey de değil zaten

• PS VR koy 4-5 tane bak nasıl dolup taşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: riaz

hocam evimde ps4 olmasına rağmen arkadaşlarla toplanıp gideriz, yer içeriz herşeyden önce rahat olması,

özet = kazık yiyorum bunları yazarak kendimi avutayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimsenin ps kafeye gitmeğini sananlar var şaka gibi. Az dışarı çıkın gezin bakın bakalım tutmuyor mu.
    Bizim bu ilçede bile 3 - 4 tane var ve yazları hep dolu, kışın da yine sürekli gelenler var

• kaliteli olmalı, temizliği ve kokusu güzel olmalı. Onun dışındaki şeyler zaten belli, konsollar ve kollarda sıkıntı olmasın gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: izayoi

özet = kazık yiyorum bunları yazarak kendimi avutayım

Alıntıları Göster
    Kudurmuş salyası akmış gene bunun
  • Sesler karışmayacak şekilde arada paravanlar varsa efsane oluyor öyle bir yere tekrar tekrar giderim. Kollar yağ içindeyse asla tekrar gitmem.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.