Şimdi Ara

PS 4 Toptan Oyun Alım Gurubu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Kocaeli de oturuyorum ve Playstation 4 sahibiyim.Biliyorsunuz oyunlar şu anda ateş pahası ve ne kadar uygun fiyat alırsak okadar işimize geliyor biz oyuncular olarak.

Bugün yaptığım pazarlık sonucunda Örnek fiyat vereceğim Fifa 2014 Ps4 2.Bölge oyununa 54 Dolar fiyat aldım.Oyun almak isteğen arkadaşlar aradıki fark tatmin edici olacaktır diye dşünüyorum.Çünkü 2,1 ile çarptığımızda fifa 113 TL ye geliyor.En ucuz fifa sıfır olarak 129 TL ye alınabiliyor. Arada 16 Tl lik bir fark var. Ve buda yüzde 12lik bir avantaj sağlıyor bize.

Bu avantaj şu demek 5 oyun aldığınızda PSN Network 1 yıllık bedavaya gelmiş olacak bizlere. Tedarikçim 15 oyundan aşağısını toptana sokmuyor.Burada birleşip 15 oyunu denkleştirebilirsek bir araya gelerek uygun oyunlar alabiliriz. Anlayacağınız bir dernek kuracağız sanal ortamda :D UCUZ AL UCUZ oyna derneği.Biliyorum çok dolandırıcı var memlekette o yüzden ilk etapta yüz yüze görüşüp bir araya gelebileceğimiz bir grup oluşturmaya çalışacağım. Katılım herkese açıktır eğer bu fikrimi geliştirmeme yardımcı olmak isteğen arkadaşlar var ise özel mesaj atarak fikirlerini paylaşabilirler.

Şuan için ben ve 2 kuzenim olmak üzere 3 kişiyiz.

Not: Hangi oyundan kaç adet aldığımızın önemi yok sadece en az 15 adet oyun alalım yeterli.

• Zaten 56 dolara alıyoruz. Bkz: Psoyun.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

Zaten 56 dolara alıyoruz. Bkz: Psoyun.com

Bu site güvenilirmi hocam ? Daha önce alışveriş yaptınızmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: .master

quote:

Bu site güvenilirmi hocam ? Daha önce alışveriş yaptınızmı?

Ben şahsen sorun yaşamadım. Bir kaç tane ps3 oyunu aldım. Bakırköy'e yakınsanız yerleri orada bizzat gidip alabilirsiniz, ben öyle yaptım. Ayrıca dh den geliyorum derseniz 5 tl gibi bir indirim yapıyorlar diye biliyorum.
  • ben bulamadım dostum hani fifa 2014 link verebilirmisin.O site çıkmıyor bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: cingene

ben bulamadım dostum hani fifa 2014 link verebilirmisin.O site çıkmıyor bile

Site -http://www.psoyunu.com/

Canlı Destek'ten kafana takılan soruları sorabilirsin. içtenlikle cevaplıyorlar
  • quote:

quote:

Kapıda ödeme?

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

quote:

Kapıda ödeme?

Hocam sorun işte canlı destek'ten. ben dükkana gidip alışveriş yaptım site üzerinden hiç almadım ama güvenilir bir sitedir. en ufak sorunda yardımcı olurlar merak etmeyin

• quote:

ps 4 oyunları için fiyatlar fena değil de ps 3 oyunları için ateş pahası.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.