Şimdi Ara

PS 4 İçin Kulaklık Önerisi...( Kulaklık Ana Konu) (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
18
Favori
78.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ps4 ün bluetooth kulaklık desteği yok, sony dahil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanıt için teşekkürler, bu durumda, yani hiçbir buletooth kulaklığı desteklemiyor ise almayı planladığım KULAK ÜSTÜ kulaklığın, sony olması gerekmiyor, değil mi?
    Kablo ile kullanmak zorunda olduğumuza göre sony almamız şart değil?
  • Archi33tect kullanıcısına yanıt
    Bluetooth tüm kulaklıklar ps4 de çalışmıyor. Ama ps4 desteği olan usb dongle ile kablosuz kulaklıklar var, sony veya diğer marka. Birde kablolu usb den çalışan ps4 desteği olan kulaklıklar var. 3.5 jaglı kablolu kontrolcüye bağlanan kulaklıkların da ps4 desteği olanları var.Yani Bluetooth harici kablolu/kablosuz kulaklıkların ismini aratarak ps4 desteği olup olmadığını araştırın öyle alın. Tam fulldestek kendi sony gold kablosuz kulaklığında var. Onu alıp geçebilirsiniz.

• Arkadaşlar 150 liraya kadar bir kulaklık önerebiir misiniz? Biliyorum bütçe az ama elimde olan bu. Çoğu kulaklığın mikrofon girişi ve kulaklık girişi ayrı, dönüştürücü kullanmak da sıkıntı yaratıyormuş sanırım. Tek jak girişli bir tavsiyeniz var mı? Veya ne tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ps4 ün gerçek kulaklığının zevki ayrı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ama yine de siz bilirsiniz

• MarshallEriksen kullanıcısına yanıt
    hocam kullanıyor musunuz, hiç bozuldu mu elinizdeki

• eduyardo E kullanıcısına yanıt
    Aldığımdan beri daha yeni birkaç gündür kullabildim açıkcası. Aynen bende senin gibi pek bir beklentim olmadan aldım. Benim için gayet normal bir ses düzeyinde, yanlarında ışıklandırma yok. Usb ve 3.55 mm jack girişli. Daha önce hiç oyuncuğu kulaklığı kullanmamıştım, hep kulak içi kulaklık kullanıyordum, bunda biraz terleme yaptı kulağımı başka bir olumsuz yanı yok şimdilik benim için. Gerçi terleme kişiden kişiyede değişiklik gösterebilen bir konu. Ses açıp kapama ve mikrofon açık kapaması var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fateren -- 12 Eylül 2020; 23:47:25 >
  • Sony gold wireless tan koca ülkede satan bir firma yok mu yav Nereye baksam stoklar tükendi yazıyor.

• Steelseries yeni kulaklığını tanıttı. Arctis 9. Ps5 ve pc uyumlu. Ps4 ile de uyumlu büyük ihtimal. Bluetooth özelliğide var. Playstation ile usb dungle ile bağlanıyor. Aynı zamandada bluetooth özelliği olduğundan telefon vs bluetooth cihazlarada bağlanabiliyor. Detaylı bilgilieri araştırmayla bulabilirsiniz.

• Merhaba arkadaşlar iyi günler.
    Şu günlerde ps4 pro için kablosuz kafa üstü kulaklık bakıyorum, SteelSeries Arctis 7 2019 Edition Kablosuz 7.1 Gaming Kulaklık çok çok hoşuma gitti, ps4’e de uyumlu sanırı. Kullana bilen var mı nasıldır, birde n11’deki bu satıcıdan alabilirim fiyatı burda gayet iyi satıcı nasıl güvenilir midir buradan almak mantıklımı, yardım ederseniz çok sevinirim teşekkürler.

https://urun.n11.com/mikrofonlu-kulaklik/steelseries-arctis-7-2019-edition-kablosuz-71-gaming-kulaklik-P178354929

• aretra A kullanıcısına yanıt
    Bende var arctis 7. Pc de de kullanmayacaksanız sony gold headset tavsiye ederim. 700tl civarlarında fiyatı ve tam uyumlu.

Düzeltme: galiba stoklarda yok sony.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 19 Eylül 2020; 14:32:47 >
  • Eve şuan’da hiçbir yerde yok sony gold headset. Aslında kulaklığı çok beğendim ama satıcıya güvenebilir miyim bilmiyorum, fiyatıda diğer site ve satıcılara göre gayet makul nereden alacağım konusunda çok kararsız kaldım, bu arada yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.

• aretra A kullanıcısına yanıt
    Kulaklığı sevdim, fiyatıda güzel, ama satıcıyı araştırdığımda bana pek güven vermedi, içime sinmedi anlayacağınız. Bu marka modelide internet ortamında başka satan yer yok. Mağazanın amazon hepsiburada n11 ve gittigidiyor’da aynı yer satıyor ne yapacağımı bilemedim!

• quote:

Orijinalden alıntı: aretra

Merhaba arkadaşlar iyi günler.
    Şu günlerde ps4 pro için kablosuz kafa üstü kulaklık bakıyorum, SteelSeries Arctis 7 2019 Edition Kablosuz 7.1 Gaming Kulaklık çok çok hoşuma gitti, ps4’e de uyumlu sanırı. Kullana bilen var mı nasıldır, birde n11’deki bu satıcıdan alabilirim fiyatı burda gayet iyi satıcı nasıl güvenilir midir buradan almak mantıklımı, yardım ederseniz çok sevinirim teşekkürler.

https://urun.n11.com/mikrofonlu-kulaklik/steelseries-arctis-7-2019-edition-kablosuz-71-gaming-kulaklik-P178354929
    Ne gudubet bir insanım, bi mesaj attım konuyu kuruttum!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Theonorm

Kulakiçi uygun fiyatlı bir kulaklık arıyorum.

https://www.amazon.com.tr/TTEC-2KM111TZ-Ttec-Kulakl%C4%B1k/dp/B07D74Q1G9/ref=sr_1_34?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=J7QLXKVOJBPZ&dchild=1&keywords=oyuncu%2Bkulakl%C4%B1%C4%9F%C4%B1%2Bmikrofonlu&qid=1601411071&sprefix=oyuncu%2Bkulak%2Caps%2C205&sr=8-34&th=1

bunu buldum acaba kolda çalışır mı?
    https://www.amazon.com.tr/JBLC100SIUBLK-C100-JBL-Kulak-Kulakl%C4%B1k/dp/B01DEWVZ2C?ref_=Oct_mh_s9_apbd_obs_bExppz5&pf_rd_r=02BGDCTVA6VHKY31R4KP&pf_rd_p=ea3ea422-1c1e-56a1-b68b-40652af06834&pf_rd_s=mobile-hybrid-11&pf_rd_t=BROWSE_ANYWHERE&pf_rd_i=13710018031

Bunu kullanıyorum şu anlık memnunum. Bu arada attığınız linkteki ürün büyük ihtimalledualshock 4 uyumlu. Telefon kulaklıkları ile aynı girişe sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eduyardo -- 30 Eylül 2020; 0:3:50 >

• eduyardo E kullanıcısına yanıt
    Sizin attığınız ürünede bakmıştım jbl ismi ile bir tık öne çıkıyor. Ps4 tede sıkıntısız çalılıyorsa alım yapayım teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.