Şimdi Ara

PS 4 İçin Kulaklık Önerisi...( Kulaklık Ana Konu) (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
18
Favori
78.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: msty85

Olabilir ama PS4 icin kablosuz kulaklik secenekleri 800 TL civari fiyatlardan basliyor sanirim. Elimdeki bluetooth kulakliga aparat almak yerine ayni fiyata kablolu kulaklik almak daha mantikli gibi.
    Hocam yakin dönemde sırf demek Aliexpressten Ugreen marka Bluetooth aparatı aldım. Uyumlu oluyor fakat fps oynamak istiyorsab bayagı gecikme oluyor seste.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Logitech Astro A10 kullanan var mı? Nedir tecrübeleriniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ben hadron g59 7.1 ses kart destekli USB girişli bir kulaklık aldım PS4 uyumlu dendiği için şimdi bu kulaklığı pc'ye USB ile bağladığım zaman ses performansı fiyatına göre mükemmel ama PS4e yine USB ile bağladığım zaman ses yüzde 50 az geliyor özellile pc'ye kıyasla baslar çok az geliyor muhtemel len PS4 USB çıkış voltajı düşük olduğu için bu sorunu yaşıyorum.bunun aparat vs ile bir çözümü var mı yada bunu iade etsem maksimum 400tl bandında PS4 te iyi performans alacağım hangi kulaklıklar var malum Sony wireless Gold kulaklık 1000tl ye yakın bu konuda bilgisi arkadaşlardan yardım bekliyorum

• Corsair hs70 wireless aldım . Kulaklık gayet güzel , tavsiye ederim .

• hyperx cloud 2 nasıl arkadaşlar, ps5 i çıkışında alacağım sizce cloud2 yi şu aşamada almak mantıklı mı
  • selam arkadaşlar astro a50 satılıktır. Ev ortamında temiz kullanıldı.pop up mikrofon,doulby surround desteklidir.üç farklı ses profili atanabilir. ilgilenen pm atabilir.

PS 4 İçin Kulaklık Önerisi...( Kulaklık Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spitz -- 8 Haziran 2020; 13:15:36 >
  • Sony Gold Wireless 1.nesil olan modeli kullaniyorum.Özel uygulamasi ile bazı oyunlarda özel ses efektleri oluyor tavsiye ederim.Bana göre tek kötü yönü pil süresi çok fazla değil 7-8 saat filan gidiyor.Sıfır ürünlere o kadar para vermeye gerek yok temiz 2.el bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: alic3lik

hyperx cloud 2 nasıl arkadaşlar, ps5 i çıkışında alacağım sizce cloud2 yi şu aşamada almak mantıklı mı
    hocam selamlar;

Geçen hafta dayanamadım aldım ben. Daha önce böyle kaliteli bir ürün kullanmadığım için diğerleriyle mukayese edemem fakat yaşadığım deneyimlerimi sizlere aktarayım. Ürün öncelikle kalitesini belli ediyor. Playstationa hem USB ile bağlayabiliyorsunuz (Gelişmiş Ses Kontrol Kutusu) hemde direkt dualshocka bağlayabiliyorsunuz. Fakat şu var, USB ile bağladığımdaki ses, joysticke direkt bağladığımdaki sese göre daha az. Sebebi nedir bilmiyorum, birde yine bu ses kontrol kutusundan kulaklığın sesi mikrofonun sesi tuşları var fakat playstation cihazında sanıyorum bu özellikler çalışmıyor, menülerden ayarlamak durumunda kaldım. Ürünü Call of Duty Warzone oyununu oynadığım için aldım diyebilirim. Ses kasma olayı güzel hoşuma gitti, josyticke direkt bağladığımda gayet net duyuluyor arkadan, sağdan soldan gelen düşmanın ayak sesleri. Ayrıca gelecek olan PS5 in gelişmiş ses teknolojisi ile ürünün %100 ünü kullanabiliriz diye düşünüyorum.

• arkadaşlar gold wireless 7.1 için kulaklık padlerini nereden bulabilirim.
  • mesutc28 M kullanıcısına yanıt
    Ürünü sitesinden güncelle... Usb ile bağladığında sesi sonda dinleyemezsin bile.. O kadar güçşü bi sesi var...

• FEYM F kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl yapacağım onu vallaha bir yol gösterirsen çok makbule geçer. ilk defa bu tip bir ürün aldım, pek bilmiyorum açıkcası detaylarını.
  • mesutc28 M kullanıcısına yanıt
    Hyperx in sitesine gir ordan usbyi pcye takıp güncelliyorsun ilgili kısımdan... Daha fazla detayı hatırlamıyorum 3 seneyi geçti güncelleyeli...

• quote:

Orijinalden alıntı: draw1907

arkadaşlar gold wireless 7.1 için kulaklık padlerini nereden bulabilirim.
    Aliexpressten alabilirsiniz sıfırdan farksız oluyor

• FEYM F kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam, çok teşekkür ettim.
  • Arkadaşlar ps4 için kulaklık arıyorum. Tek hikaye tarzı oyunlar oynarım genelde ve atmosferi yaşamak istiyorum tam anlamıyla. 700 800 civarı bütçem var kablosuz olabilirse daha iyi olur. Tavsiyeleriniz nelerdir acaba

• Online oyunlarda ses kasabileceğim mikrofonu, ses kalitesi iyi olan 100-150tl bandında ne alabilirim?

• Ps4 için rampage rw6 raptor kulaklığı öneren var mu arkadaşlar? Ayrıca bu kulaklığın jack girişi mevcut mu yoksa usb ile bağlamak mi gerekiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de kablosuz bir kulaklık alayım dedim ama işin içinden çıkamadım. Önceliğim PS4 ama PC ve telefon için de kullanayım, yeri geldiğinde TV ye de bağlayayım istiyorum. Bu durumda normalde Bluetooth destekli bir kulaklık bakmak lazım ama sağolsun Sony desteklemiyor. Hem bluetooth hem kablolu bir model olsun DS4 ten bağlayayım dedim, bu sefer de ses kalitesi yeterli değil deniliyor, bir de kablosuz kulaklık kasmanın bir anlamı kalmıyor o zaman. Sormak istediklerim şu arkadaşlar:

1) Bluetooth bir kulaklık alıp TV nin ses çıkışını bluetooth ile bağlasam ve o şekilde kullansam dezavantajı nedir? Gecikme çok mu oluyor veya ses kalitesi mi düşüyor, araştırdığımda bunu tavsiye eden pek kimse bulamadım çünkü. Mikrofon gerekirse ayrıca DS4 e bağlarım o sorun değil.

2) Hadi Tv'ye bağlanmasın desem bulabildiğim tek ürün SteelSeries Arctis 1 Wireless oldu. Bu kulaklık nasıldır kullanan var mı? Benzer fiyat aralığında başka tavsiyeniz var mıdır?

• Arkadaslar pranha kulakliklar ps4 ile uyumlu oluyormu , yani ucuz kullanisli birseyler ariyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: OuterHeaven

Ben de kablosuz bir kulaklık alayım dedim ama işin içinden çıkamadım. Önceliğim PS4 ama PC ve telefon için de kullanayım, yeri geldiğinde TV ye de bağlayayım istiyorum. Bu durumda normalde Bluetooth destekli bir kulaklık bakmak lazım ama sağolsun Sony desteklemiyor. Hem bluetooth hem kablolu bir model olsun DS4 ten bağlayayım dedim, bu sefer de ses kalitesi yeterli değil deniliyor, bir de kablosuz kulaklık kasmanın bir anlamı kalmıyor o zaman. Sormak istediklerim şu arkadaşlar:

1) Bluetooth bir kulaklık alıp TV nin ses çıkışını bluetooth ile bağlasam ve o şekilde kullansam dezavantajı nedir? Gecikme çok mu oluyor veya ses kalitesi mi düşüyor, araştırdığımda bunu tavsiye eden pek kimse bulamadım çünkü. Mikrofon gerekirse ayrıca DS4 e bağlarım o sorun değil.

2) Hadi Tv'ye bağlanmasın desem bulabildiğim tek ürün SteelSeries Arctis 1 Wireless oldu. Bu kulaklık nasıldır kullanan var mı? Benzer fiyat aralığında başka tavsiyeniz var mıdır?
    İkinci el arctis 7 alabilirsiniz. Şuan sıfırı yok galiba. Usb dongle ının üzerinde kulaklık girişide var. Ben tv de o girişi kullanıyorum. Yalnız benim tv nin mi artık problemi bilmiyorum kulaklık 3.5 inch çıkışı çok zayıf. Optik çıkışından eski ps3 için olan kulaklık cihazını kullanıyorum. Optik çıkıştan bu cihazdan kulaklık çıkışını arctis 7 nin dongle girişine takıyorum. Bu şekilde hem pc hem ps4 hemde tv kablosuz kullanıyorum. Ses kaliteside üçünde de gayet güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 6 Temmuz 2020; 16:1:6 >

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.