Şimdi Ara

PS 4 İçin Kulaklık Önerisi...( Kulaklık Ana Konu) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
18
Favori
78.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu anki kulaklıkların çoğu kanal içi. Kulağımı çok rahatsız ediyor.
  • Ps4 ile aramda yaklaşık 3 metre oluyor oynarken benim ps gold dışında kablosuz seçeneğim yok mu?Joystick’e bağlayıp oynamak için kulaklığa çok para dökmeye gerek yok sanırım.

Şimdiye kadar hep joysticke takıp oynuyordum ama bir süre sonra takılmaya başlıyor joystick tuşları ve artık çok sinir bozmaya başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba

Oyun kulaklığı hakkında çok bilgi sahibi değilim o yüzden deneyimli arkadaşlardan destek rica ediyorum:)

Ben sadece singleplayer oyun oynuyorum ve istediğim kulaklığın iyi bir ses atmosferi vermesi benim için yeterli. Şuan elimde 2015yılında aldığım PS Gold kulaklık var fakat çok yıprandı ve bağlantı kopmaları yaşıyorum o yüzden kulaklık arayışına düştüm.
    Hyperx Cloud ps4 versiyonu mu almalıyım yoksa o fiyat çerçevesinde başka ürünler önerebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim.42

Arkadaşlar şu linktekihttps://www.playstation.com/tr-tr/explore/accessories/in-ear-stereo-headset/ sony nin orjinal kulaklığı satılmıyor mu artık? Hiç bir yerde bulamadım. Başka tavsiye edebileceğiniz kulak içi kulaklık var mıdır?
    bu kulaklık tr ye hiç gelmedi dostum. yıllarca bekledik.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanbal

bu kulaklık tr ye hiç gelmedi dostum. yıllarca bekledik.

Alıntıları Göster
    Evet hocam malesef öyleymiş , dobe ps4 kulaklik aldım 100 liraya deneyecem bakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu ps nin yanında gelen tekli kulaklık bozuldu.
    Apple samsung vardı evde denedim onlar calısmıyor
    İlla sony ya da bu dandik ama yuzlerce liraya satılan kulaklıklardan mı almam gerekiyor.
    Hangi mikrofonlu uygun kulaklık bu aletle calısır bilen biri aydınlatabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim.42

Evet hocam malesef öyleymiş , dobe ps4 kulaklik aldım 100 liraya deneyecem bakalım.

Alıntıları Göster
    Memnun kaldınız mı?
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    Fiyatına göre gayet iyi ,ses olarak yeterli ve kulagi da acitmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler selamlar, call of duty warzone ve diğer fps oyunlarını oynamak için bir kulaklık alacağım. bir türlü karar veremedim, sizlerin görüşleri benim için çok önemli. hyper cloud II, playstation gold stel ve turtle beach stealh 600 arasında gidip geliyorum. kullanan arkadaşlarımız olup görüş bildirebilir ise çok makbule geçecektir. veya başka bir kulaklık varsa onu da önerebilirsiniz bunların fiyat aralığında. şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutc28

beyler selamlar, call of duty warzone ve diğer fps oyunlarını oynamak için bir kulaklık alacağım. bir türlü karar veremedim, sizlerin görüşleri benim için çok önemli. hyper cloud II, playstation gold stel ve turtle beach stealh 600 arasında gidip geliyorum. kullanan arkadaşlarımız olup görüş bildirebilir ise çok makbule geçecektir. veya başka bir kulaklık varsa onu da önerebilirsiniz bunların fiyat aralığında. şimdiden teşekkürler.
    cloud 2 çok başarılı
  • mesutc28 M kullanıcısına yanıt
    Turtle Beach iyidir hocam ben recon150 modelini kullanıyorum çok memnunum warzone da ayak sesleri vs çok başarılı

• Arkadaşlar merhabalar. Şunu merak ediyorum, bluetooth kablosuz bir kulaklığım var, acaba bir usb bluetooth 4.0 csr aparatı alsam ps4'e bağlayıp kullanabilirmiyim? bilgisi olan varmı?
  • mesutc28 M kullanıcısına yanıt
    sennheiser game one'ı gözardı etme bence, ürün incelemelerini ve kıyaslamaları araştır.
  • Last of 2 için bir kulaklık almayı düşünüyorum ama malum Sony Gold dışında kablosuz seçeneğim yok ve bir kulaklığa o kadar para vermek istemiyorum diğer taraftan da en kaliteli kulaklık da olsa ds4'3 Jack girişi ile bağlandığında tam verim alınamıyor sanırım. Bu konuda alternatif var mı yada kablosu uzun bir USB 7.1 kulaklık PS4 ile uyumlu mu.yani USB kulaklıkları ses kaybı yaşamadan kullanabilir miyim bu konuda DS4 bağlamadan USB yada wireless ile kullabileceğim bir kulaklık var mı?

• wireless kulaklığı ve ds4'ten bağlayıp kullanmayı bu işin uzmanları tavsiye etmiyor kesinlikle, wireless bağlantı ile ps4'ten online oynamak ile rj45 - doğrudan kablo ile oynamak arasındaki farkı örnek düşünebilirsiniz. Biraz inceleme yaparsanız paranız boşa gitmez. PS4'ün donanım anlamında ses kartı ve performansının çok yetersiz olduğu söyleniyor. Ben Mixamp pro ile sennheiser game one ikilisiyle verim alıyorum.
  • zupervisor Z kullanıcısına yanıt
    Aynen tam bu sebepten kararsız kaldım peki PS4 direk USB giriş olan bir kulaklık ile bağlasam verim alabilir miyim?

• fearless_king kullanıcısına yanıt
    O şekilde kulaklıklar genelde pc için tercih ediliyor ama ps4 ile uyumlu olup olmadıklarını bilmiyorum araştırmak lazım.
  • enjoyquality E kullanıcısına yanıt
    Bende Sony'nin bluetooth kulakligi var o bile PS4 ile uyumlu degilmis tam bir sacmalik. Bluetooth kulakliklar icin en ucuz yollu aparat sunu buldum.
    https://m.n11.com/ps4-oyun-konsolu-icin-usb-alici-P392077769?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwt-L2BRA_EiwAacX32cQ9Xht5P5UAz7AyDqFyhq7Y9SNcqfYkIyCqHE5EQcdM1_NraY6ZzRoCOuUQAvD_BwE

• O şekilde ses de gecikme olabilir diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_king -- 4 Haziran 2020; 15:3:2 >
  • fearless_king kullanıcısına yanıt
    Olabilir ama PS4 icin kablosuz kulaklik secenekleri 800 TL civari fiyatlardan basliyor sanirim. Elimdeki bluetooth kulakliga aparat almak yerine ayni fiyata kablolu kulaklik almak daha mantikli gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.