Şimdi Ara

PS 4 İçin Kulaklık Önerisi...( Kulaklık Ana Konu) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.014
Cevap
18
Favori
78.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fasakasa

Sesi direk içeri veriyor ya

Alıntıları Göster
    Yani sesin gitmesi gereken yere veriyor

Sesin yuksekligini sizi rahatsiz edecek derecede kadar yuksek tutmazsaniz zarari olmaz.
  • Mediamarkt'tan sipariş ettiğim mavi XB50AP geldi . İlk önce spotifydan müziği açtım bu nedir arkadaş ses çok az dedim . 150TL boşuna gitti falan derken daha önceden payback oynarken müziğin sesini kıstığım aklıma geldi . Sesi son açtığımda cidden beklediğimden daha iyi bir sesle karşılaştım . Özellikle ses dengesi bence fiyatını hak ediyor . Mikrofonu da test ettim çalışıyor. Kulak terliyor diye kulakiçi bakanlara tavsiye edebilirim .
  • Ben de amazondan sipariş ettim. Iphone kulaklığı ile karşılaştırma şansınız var mı ? Kulağa oturması , rahatlığı nasıl ?
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Kulağa tam oturuyor . Rahat geldi bana kullanım açısından . Kulağımı acıtmadı . iPhone kulaklıklarını kullandım hiç sevmem . Ne kulağıma oturur ne de rahat bir kullanımı vardır . Lanet şey hep düşer bir türlü yerinde durmaz . Bunda kesinlikle öyle bir sıkıntı da yok . Ses kalitesi yönünden tabi ki XB50AP . Malzemesi idare eder gibi geldi . Bu da zamanla anlaşılır tam bir şey diyemeyeceğim bu konuda . Hayırlı olsun bu arada
  • Hocam bass ları nasıl müziklerde oyunlarda falan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uncy kullanıcısına yanıt
    Bass tiz dengesi güzel hoşuma gitti . Wireless JBL kulaklığım var bass üzerine . Onun kadar tatmin etti . Tabi JBL kadar olmasada dolgun dengeli basslar veriyor. 50 TL'lik kulaklıklar gibi bassı verip bir anda çekmiyor kesinlikle . Bu aralar işlerim olduğundan sadece Payback oynadım 30 dakika falan . Fiyatına göre net berrak bir ses veriyor . Bassları da abartmıyor motor seslerinde falan . Benim hoşuma gitti , tavsiye ederim
  • Bir çok kulaklık kullandım gold headsetde dahil.. en sorunsuz en tatminkar samsungun cep telefonu kulaklığı inanın işinizi fazlası ile görüyor chat ve oyun sesleri inanılmaz güzel..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NERO76ERS -- 10 Nisan 2018; 18:6:47 >
  • Hocam bakalım dediğinize göre iyi 147tl civarı buldum dolar kurundan olsa gerek eski fiyatı 100tl imiş listeme ekledim bir arakdaşım da logitech g231 de iyi dedi oda sanırsam 210TL civarı hyperx düşünmüştüm fakat o kadar fazla vermek istemiyorum kulaklığa
  • Uncy kullanıcısına yanıt
    Kulağımı terletme gibi bir sıkıntısı olmasaydı kulaküstü kulaklıkların , gider hyperx alırdım . Hatta sipariş ettim geri iptal ettim .
    Ah şu nealet kur yok mu
  • hocam bahsetttiğin kulaklık Sony MDR-XB50AP Kulakiçi sanırım ? 150 TL şu an için teknosada gözüken...

benim asıl sorum şu , mikrofonu ps4 de kullanabiliyormuyum aktifmi uyumlumu ? maç yaparken fifada karşımdakine rahatça sövebilirmiyim :) ya da fortnite oynarken konuşabilirim dimi karşımdaki ile ?
  • canercey kullanıcısına yanıt
    Ben ayarlardan denedim çalışıyordu
  • Merhabalar uzun zamandır yayın ve kayıt yapmaya çalışıyoruz ama tek sorun yayını ben yaparken başkası grup konuşmasından konuşmaya başlayınca direk yankı yapıyor. Kayıt aldığımız zaman tekrardan aynı sorun oluyor sebebi nedir ? ( ben karşılıklı konuşunca yankı duymuyorum yayındakiler ve kayıtın tekrarında yankı oluyor gozukuyo karsıdakı konusunca)
    Kulaklık: Steelseries SIBERIA 100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İddaaJI -- 11 Nisan 2018; 17:57:27 >
  • Arkadaşlar bir sorum var ,

Orjinal PS4 Kulaklığını taktım , aynı şekilde arkadaşımda da Orjinal PS4 Kulaklığı var. ,arkadaşım ile fifa 18 de online maç yaparken karşılıklı konuşmak istedik , mikrofon ve kulaklık ayarlarından herşeyi yaptım. karşı tarafa sesim gitmiyor ve arkadaşımında sesi bana gelmiyordu. ama sağ üstte hoparlör işareti çıkıyor arkadaşım konuşuyor belli .. neden peki nerede hata yaptık ?

Destekleriniz için teşekkür ederim.
  • Turtle beach 400 kullanan var mı, nasıl bir kulaklık?

• kesinlikle turtle beachten uzak durmalısın. 800 elite dışında cok kötü kulaklık. bende 400 var nefret ettim artık. chatte eko mu dersin. cızırtımı dersin ne ararsan var.
  • merhabalar maksimum 150 dolara kadar ps4 için üretilmiş kulaklık önerirmisiniz ?
  • arkadaşlar sennheiser gsp 300'ü de dikkate almanızı tavsiye ederim. ben aldım çok memnunum. ergonomisi müthiş. tek sıkıntısı son sesi ps4'da bangır bangır değil. o da zaten ps4'da kulaklık sesinin kısık ayarlanmasıyla alakalı. telefonda falan son ses açmak imkansız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canercey

Arkadaşlar bir sorum var ,

Orjinal PS4 Kulaklığını taktım , aynı şekilde arkadaşımda da Orjinal PS4 Kulaklığı var. ,arkadaşım ile fifa 18 de online maç yaparken karşılıklı konuşmak istedik , mikrofon ve kulaklık ayarlarından herşeyi yaptım. karşı tarafa sesim gitmiyor ve arkadaşımında sesi bana gelmiyordu. ama sağ üstte hoparlör işareti çıkıyor arkadaşım konuşuyor belli .. neden peki nerede hata yaptık ?

Destekleriniz için teşekkür ederim.
    bircevap lütfen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: canercey

bircevap lütfen :)

Alıntıları Göster
    Kulakliktan chat sesini kapatmis olabilirsiniz

• raizel R kullanıcısına yanıt
    yok hocam :) herşeyi denedik , bi arkadaş wi-fi ile sıkıntı olabiliyor , ethernet yapmanız gerekir demişti ama denemedim
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.