Şimdi Ara

PS 4 İçin Kulaklık Önerisi...( Kulaklık Ana Konu) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
18
Favori
78.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cloud 1 nasıl hocam ? Ekstra amp gerekli mi ve nerden bulunur ? Cloud2 ile 1 arasında birtek 7.1 farkı ve mik farkı var sanırım
  • Baki8824 kullanıcısına yanıt
    Cloud 1 kullanmadim ama arasında cok fark yok diyor kullananlar belki basslar cloud 2 de bir iki tik daha iyi olabilir
    Usb ses kartı pc de de kullanacaksan işe yarıyor
    Ben turtle beach px22 amp aldim ebay den ps4 de öyle kullanıyorum arti olarak px22 de bass tizz ayarları var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkie -- 28 Nisan 2017; 20:17:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkie kullanıcısına yanıt
    Kulaklık ile extra 50 lira filan kalıyor elde hani Ampf almazsam ne kadar fark olabilir :) bird Pc de kullanma amacım yok oyunları Ps de oynuyorum Cloud 1 yeterlidir o halde sanıım :) Ampf TR de bulabilir miyiz ki amazon geç getirir belki :/ ve gerekli mi cidden çok fark yapar mı ki
    Ben ebay dan aldım 15 dolara arada gece ile gündüz kadar fark var, ayrıca analog to digital toslink çevirici de lazim oda 7 8 dolar ama sadece toslink çevirici alarak bile tatmin edici performans alabilirsin.
    Eğer amp ve toslink alamayacaksınız turtle beach 500p alin o da geçerli bir kulaklık tabi cloud 2 kadar midler de ve tizlerde başarılı değil doğal olarak müzik kulaklığı değil

• Arkadaşlar öncelikle merhaba. Yorumların tamamını okudum yazan herkese teşekkürler bilgiler için.

Benim şöyle bir sorum olacaktı. Ps4 pro da özellikle battlefield 1 ve çıktığı zaman call of duty ww2 de kullanmak için kulaklık arıyorum. Çok uzun süre araştırdım ve Sony gold wireless headset 2.0 Virtual surround sound 7.1 e karar vermiştim. Sonrasında sanal surround un o kadar da iyi olmadığı öğrendim. O sırada hyperx cloud u araştırmaya başladım ve fiyatı da çok uygundu. Bütçe olarak 400 TL üst sınırım. Yani sony gold wireless headset in daha üstünde fiyata ürün alamam. Taksitli alacağım için de yurtdışı ve ikinci el düşünmüyorum. Profesyonel gamer değilim. Oturdum mu 3-4 saat battlefield 1 oynarım.

Benim kulaklıktan en büyük beklentim ; etrafımda olan biteni bana yansıtabilmesi. Yani bir kişi sağ arkamda,şimdi sağıma geçti, şimdi sağ önümde, şimdi önüme geçti gibi olanları duyabilmek. Sonrasında ses kalitesi ve konfor ikinci sırada geliyor. Tabi bunlar da önemli :) kablolu ya da kablosuz olması çok sorun değil. Bu şartlar altında hyperx cloud ya da başka öneriniz olur mu arkadaşlar? Bir de hyperx cloud un core vs birkaç tane daha serisi var. Sanırım bazıları ses kartlı bazıları ses kartsız. Ps4 pro da ses kartı çok önemli mi? Almam gereken benim şartlarımda hangi serisi? Biraz uzun oldu ama kafam çok karışık bu konuda. Yardımcı olacak herkese şimdiden çok teşekkürler arkadaşlar iyi forumlar dilerim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• volkie kullanıcısına yanıt
    AT AD700x stereo alıp, yanına Turtle Beach DSS veya DSS2 alsak surround performansı nasıl olur uyumlu olurmu.
  • DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Direk A40 alın hocam uğraşmayın onla bunla :) bu DDS amp mı oluyor :/
    amp olmuyor hocam, 7.1 surround işlemcisi. konsollarda stereo kulaklıklardan 7.1 surround sanal olarak almak istiyorsak ya TB DSS, DSS2, mixamp, yada Creative x7 lazım. mesela hyperx kulaklarda 7.1 surround ses kartı var ama konsolların yapısı gereği direk usb üzerinden bu deneyimi tam olarak yaşayamıyorsun. konsolların arkasındaki optik ses çıkışından bağladığın kabloyu bu aletlere giriyorsun diğer ucunada stereo kulaklığı bağlıyorsun bu şekilde konsolda pc deki gibi sana surround deneyimi yaşatıyor. bu creative G1, G5 yada hyperx lerdeki usb ses kartları konsollarda Digital Surround 7.1 çözemez stereo usb dac niyetine kullanırsın, zaten bu 7.1 surround dedikleri 5.1 surround upmixed yükseltilmiş hali gerçek 7.1 değil. konsollarda virtual surround istiyorsak yukarıda dediğim gibi TB DSS, DSS2, Astro mixamp veya Creative x7 lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 1 Mayıs 2017; 14:13:6 >
  • Arkadaşlar merhaba logitechg230 kulaklık aldım dualshock girişi içinde dönüştürücü aldım bağladım çalıştı fakat ses baya düşük geliyor ayrıca mikrefonuda çalıştıramadım sonradan pc ye bağladım çok iyi ses veriyor g230 kullanan oldu mu?internette videolarda filan ps4 te kullanıldığını gördüm yanıldım sanırım nasıl daha iyi verim alabiliriz dualshoctan değilde usb den bağlarsak verim alabilirmiyim?

• cizmele kullanıcısına yanıt
    Araştırma yapmamanın sonucu. Logitech kulaklıklar PC deki verimin 10 da birini vermez. Konsol için tercih edilecek en son marka Logitechtir geçmiş olsun.
    Ayarlardan sesi yükselttiniz mi

• Ayarlardan ses yüksek arkadaşın dediği gibi pc deki sesin yanın da çok cılız daha önce kullanan varsa daha iyi bilgi verebilir dediğim gibi dönüştürücü ile kullandım ama verim çok kötü aslında nette kullananları gördüm iyi olduğu konusunda yorumlarda gördüm neyseki pcde de oyun oynuyorum onda kullanacam yada satarım bilemiyorum artık.

150 200 tl bütceye kulaklık öneriniz varmı hemen hemen bütün yorumları okudum kararsız kaldım logitechide en kötü pcde kullanırım diye şansımı denedim ama olmadı sanırım ama pcde çok iyi bu kadar fark olması ps4 ile arasında şaşırtıcı yani bende lg g4 kulaklık var onda bile daha iyi ses veriyo.

DS4 V2 kolunuz yok ise 30 ohm üstü kulaklık almayın. Bakın dun Hyperx Cloud Core sipariş ettim 3 4 ay araştırdım o minik detay yaktı beni de . Duz DS4 ler 32 ohm yanılmıyorsam güç saglıyor. Core 60 ohm güç istiyor. Dolayısı ile PC de bangır bangır bagıran kulaklık PS4 de süt dökmüş kedi oldu. İade istedim.. Stinger ile core arasında kalmıştım Stinger almadığıma pişman oldu... ( ki 30 ohm kendileri. Almama nedenim malzeme kalitesi biraz daha basit Plastik çerçeve olmasından dolayı )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baki8824

DS4 V2 kolunuz yok ise 30 ohm üstü kulaklık almayın. Bakın dun Hyperx Cloud Core sipariş ettim 3 4 ay araştırdım o minik detay yaktı beni de . Duz DS4 ler 32 ohm yanılmıyorsam güç saglıyor. Core 60 ohm güç istiyor. Dolayısı ile PC de bangır bangır bagıran kulaklık PS4 de süt dökmüş kedi oldu. İade istedim.. Stinger ile core arasında kalmıştım Stinger almadığıma pişman oldu... ( ki 30 ohm kendileri. Almama nedenim malzeme kalitesi biraz daha basit Plastik çerçeve olmasından dolayı )

Kulaklıkla beraber amfi alınması gerektiğinin söylenmesinin nedeni büyük sürücülü kulaklıkların ds4 ile düşük ses vermesi. Amfiyi bildiğin için bu detayı bildiğini düşünmüştüm :/
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Vallahi okadar ses konusunda profesyonel olmadıgım için bende bu şekildeo ldu :/ kaldi ki Amfi ler ucuz diyil :( 30 ohm lik stinger a kalmak ta hoş diil ... Çok cebi yormayacak bildiğiniz amfi link varmıdır hocam amazon olsun Turkiye de olsun . Yoksa bu kulaklığı elim gitmeyerek iade edicem .. Varsa amazonda bile beklerim 30 gün çünkü PC de aşık oldum kulaklığa ... Aynı kalıteyi PS de de verse ... Müzik dinliyorum şuan PC de ve ağlıyorum yok boyle mukemmelliyet :/
    Hocam merhaba logitech g230 almıştım burda yazdım ses az geliyor diye şöyle bir çözüm buldum ds4 e taktığımda kulaklık tam performans vermiyo biliyosunuz laptopa remote olay indirdim ps ile bağlantı kuruldu kulaklık jakını da laptopa taktım ve giriş yaptım hem görüntü hem ses laptopda da çalışıyor böylelikle, ben lg tv imden oyunn oynarken ses laptopa bağlj olan kulaklıktan geliyor g230 dan tam peeformans alıyorum bu şekilde dağlar kadar fark var zaten laptop yanımda oluyo bi sıkıntıda çıkmıyor bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cizmele -- 7 Mayıs 2017; 21:39:34 >
  • Arkadaşlar SteelSeries Siberia P100 ü önerir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihaydin61

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Yorumların tamamını okudum yazan herkese teşekkürler bilgiler için.

Benim şöyle bir sorum olacaktı. Ps4 pro da özellikle battlefield 1 ve çıktığı zaman call of duty ww2 de kullanmak için kulaklık arıyorum. Çok uzun süre araştırdım ve Sony gold wireless headset 2.0 Virtual surround sound 7.1 e karar vermiştim. Sonrasında sanal surround un o kadar da iyi olmadığı öğrendim. O sırada hyperx cloud u araştırmaya başladım ve fiyatı da çok uygundu. Bütçe olarak 400 TL üst sınırım. Yani sony gold wireless headset in daha üstünde fiyata ürün alamam. Taksitli alacağım için de yurtdışı ve ikinci el düşünmüyorum. Profesyonel gamer değilim. Oturdum mu 3-4 saat battlefield 1 oynarım.

Benim kulaklıktan en büyük beklentim ; etrafımda olan biteni bana yansıtabilmesi. Yani bir kişi sağ arkamda,şimdi sağıma geçti, şimdi sağ önümde, şimdi önüme geçti gibi olanları duyabilmek. Sonrasında ses kalitesi ve konfor ikinci sırada geliyor. Tabi bunlar da önemli :) kablolu ya da kablosuz olması çok sorun değil. Bu şartlar altında hyperx cloud ya da başka öneriniz olur mu arkadaşlar? Bir de hyperx cloud un core vs birkaç tane daha serisi var. Sanırım bazıları ses kartlı bazıları ses kartsız. Ps4 pro da ses kartı çok önemli mi? Almam gereken benim şartlarımda hangi serisi? Biraz uzun oldu ama kafam çok karışık bu konuda. Yardımcı olacak herkese şimdiden çok teşekkürler arkadaşlar iyi forumlar dilerim :)

Tam olarak aynı sorunun cevabını ben de bekliyorum tek fark ps4 pro değil normal ps4 için , kalan bütün kısımlar harfiyen aynı.

Yardımcı olacak birileri varsa sevinirim

Teşekkürler

Logitech G231 Lodigy kullanıyorum,sesi pc ile aynı.Araştırma yapmadan yorumda yapmasak keşke.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.