Şimdi Ara

PS 4 camiasına yeni katıldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ve bir sorum var öncelikle gta 5 i oto aim kapalıyken oynadım ve epey zorlandım oto aim açıkken epey zevk aldım peki bana içinde oto aim bulunan oyunları söylermisiniz örneğin last of us killzone shadow fall gibi oyunlarda oto aim bulunuyormu last of us da easyde var diye duydum ama doğrumu bu ?

• Uncharted serilerinde de oto aim var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fukachuu F kullanıcısına yanıt
    Last of usta ve rdr 2 de varmı ?
  • AhmetBey1453 A kullanıcısına yanıt
    İkisinide oynamadım ama rdr2 de oto aim tam olarak yok ama oto aim desteği var. Direk l2 ye basayım imleç üstüne gitsin yok biraz sizinde uğraşmanız lazım. Yarın oto aim desteği var rdr2 de. Öyle duymuştum. Tlou oynamadım bilgim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka hangi fps oyunlarında var
  • Oto aim’e alışma. Çünkü oyunların %95 inde yok hatta sanırım sadece rockstar oyunlarında bu var . Bir kaç denemende alışırsın aim olayına. Milyonlarca insan süperzeka değil ama herkes çatır çatır shooter oynuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haykıran Bıngıldak kullanıcısına yanıt
    Nasıl yok? ana teması silah olan her oyunda var, hatta fps oyunlarda bile var. Yıllardır oto aim var konsol oyunlarında?

Her oyunun options ayarlarında oto aim var, sen sadece full/semi/none diye ayarlıyorsun o kadar.

tabi online oynuyorsanız yok oto aim online kapışmalarda.. Varsa bile kapatın ayıp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thecobra -- 21 Kasım 2018; 15:48:26 >
  • Camiamıza hoşgeldiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 21 Kasım 2018; 15:49:37 >
  • thecobra kullanıcısına yanıt
    Semi-aim mevcut fakat gtadaki gibi direk düşmana kilitlenen bir auto-aim ile hiç karşılaşmadım.

Hangi oyunlarda var acaba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haykıran Bıngıldak kullanıcısına yanıt
    Uncharted da var mesela tam ayarlarsan siperden çıktığın gibi direkt kırmızı nokta hedefin enine boyuna tam merkezinde beliriyor Ben headshot alamıyorum diye kapatıyorum.. fps oyunlarda da single da olması lazım... Online de olması ise saçmalık olacağından orda devre dışı diye biliyorum...

Zira ben 3 yıllık konsolcuyum ondan öncesi pc oyunculuğu ile geçti konsollar yüzünden her oyunda otomatik hedefleme var, hep oyunları kolaylaştırdılar diye ağlaşıyorduk o zamanlar.

Kısaca her oyunda aim assist var ama genelde ayarlarda semi de bulunur bu istemeyen kapatır zorlanan fuller. Herkesde semi ayarda o yüzden.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.