Şimdi Ara

PS+30 OTUZ YAŞ ÜSTÜ PLAY STATION KULLANICILARI DERNEĞİ (526. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.699
Cevap
18
Favori
286.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o dediginiz harita zaten limited'in icinde mevcutmus, bu ekipmani sadece ön siparis yapinca veriyorlarmis..
  • Günaydın arkadaşlar,iyi haftalar dilerim.
  • Günaydın arkadaşlar,herkese iyi haftalar
  • günaydın arkadaşlar
  • gunaydin arkadaslar
  • Günaydın arkadaslar..ben izinliyim bugün Pazartesi sendromu yaşayan ve çalışan tüm arkadaslara selam söylüyorum
  • İyi haftalar arkadaşlar..
  • Virtual pro modu ile Fifa 11 den bazı videolar yayınlamak istedim.

Oyuncumuzu nasıl yaratıyoruz ve kendi yüzümüzü nasıl oyuncuya uyguluyoruz.

İzlerseniz bir ön bilgi edinmiş olursunuz.

Fifa 12 dede aynı şekilde uygulanır diye tahmin ediyorum..

• Merhaba Dernek Sonunda 50 oldum, derneğin ilk 50 si sayılırım aslında Onbaşılıktan beri dernekte başladım :) Taktik ve tecrübelerini esirgemeyen tüm dernek arkadaşlarıma teşekkürler.. Bu arada 50 olunca Mason Locası gibi gizli yemin filan edeceğimi düşündüm, yada çiçekler filan. Yok abi hiçbiri yokk 50 ler kendi aralarında gizli bir tarikat değilmş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fordon -- 20 Eylül 2011; 14:20:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fordon

Merhaba Dernek Sonunda 50 oldum, derneğin ilk 50 si sayılırım aslında Onbaşılıktan beri dernekte başladım :) Taktik ve tecrübelerini esirgemeyen tüm dernek arkadaşlarıma teşekkürler.. Bu arada 50 olunca Mason Locası gibi gizli yemin filan edeceğimi düşündüm, yada çiçekler filan. Yok abi hiçbiri yokk 50 ler kendi aralarında gizli bir tarikat değilmş :)

Nice senelere abi :)

• quote:

Merhaba Dernek Sonunda 50 oldum, derneğin ilk 50 si sayılırım aslında Onbaşılıktan beri dernekte başladım :) Taktik ve tecrübelerini esirgemeyen tüm dernek arkadaşlarıma teşekkürler.. Bu arada 50 olunca Mason Locası gibi gizli yemin filan edeceğimi düşündüm, yada çiçekler filan. Yok abi hiçbiri yokk 50 ler kendi aralarında gizli bir tarikat değilmş :)

yakışır ünsal hocam artık darısı bizim başımıza
    bu arada W7K2D nice senelere derken

• quote:

Unsal hosgeldin tarikatimiza.....

• Arkadaşlar, Resident Evil 4 ve Code Veronica için PSN kardeşliği yapmak isteyen var mı acep? Code Veronica haftaya çıkıyor,RE4 çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: W7K2D

quote:

soner turan KARDEŞ sanırım EPKYD ye üye olmak istemiş ancak kabul görmemişsin?ancak buraya başvurduğunu hatırlamıyorum üyemisin yoksa?

• quote:

Orijinalden alıntı: kornrulez

quote:

quote:

soner turan KARDEŞ sanırım EPKYD ye üye olmak istemiş ancak kabul görmemişsin?ancak buraya başvurduğunu hatırlamıyorum üyemisin yoksa?

uye degilim ama konuya mesaj atmam icin uye mi olmam gerekiyor illa ki ?

• tabiki hayır herzaman bekleriz iyi geceler bu arada..sadece uzun bir süre yoktum acaba üyemisin diye merak ettim:))
  • Ayriyetten kabul goruldum laki uye alimi suan durduruldu bazi karisiklar nedeni ile o yuzden beklemedeyim

Sagol tesekkur ederum birlikte umarim oyin oynariz bu kervana yeni katildim daha dun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W7K2D -- 21 Eylül 2011; 1:31:09 >
  • herkese günaydın arkadaşlar
  • quote:

Ayriyetten kabul goruldum laki uye alimi suan durduruldu bazi karisiklar nedeni ile o yuzden beklemedeyim

Sagol tesekkur ederum birlikte umarim oyin oynariz bu kervana yeni katildim daha dun :)

Hayırlı olsun..hoş geldin aramıza hangi oyunların var???bu arada iPhone konusundaki yardımın icin teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kornrulez

quote:

Ayriyetten kabul goruldum laki uye alimi suan durduruldu bazi karisiklar nedeni ile o yuzden beklemedeyim

Hayırlı olsun..hoş geldin aramıza hangi oyunların var???bu arada iPhone konusundaki yardımın icin teşekkür ederim

Daha yeni olduğum için 2 adet oyunum var.

- Assasin Creed : BrotherHood
    - Virtual Tenis

Killzone ve Battlefield 3 alıcam 1 hafta içerisinde. Bf3 için değerde killzone bilmiyorum , Değermi :)
  • 
Sayfa: önceki 524525526527528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.