Şimdi Ara

PS 3 - XBOX 360 OYUNLARDA ŞOK FİYATLAR - YENİDEN ! (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
619
Cevap
3
Favori
43.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fateeh33

paketleri hazırlarız sorun değil.gel hallederiz ozamana kadar kim öle kim kala

Şimdiden çok teşekkür ederim abim hayırlı işler dilerim .
  • fatih bey world cup ne kadar 69 mu 75 mi? 2 sayfa da da farklı farklı yazıyor da
  • 70
  • quote:

70

müşteriyle dalga geçilmez ...
    pm attım
  • Fatiiih 2 adet World Cup lazım PM salladım, acil cevap pls
  • dalga geçmiyoz ayıp ediyon yolladık

3 tane daha gitti.gençlik hade bak 70 liraya wörld kap daha ne olsun. ingilterede bile 34 £
  • Fifa 10 world cup takasi var mi ? Fiyati ne kadar ? Kargoyla halletsek olur mu ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berktd -- 6 Mayıs 2010; 19:07:05 >
  • quote:

dalga geçmiyoz ayıp ediyon yolladık

3 tane daha gitti.gençlik hade bak 70 liraya wörld kap daha ne olsun. ingilterede bile 34 £

eyvallah elin ingilizi kazancağına sen kazan helal olsun...
  • eyvallah :) herzaman
  • Fifa 10 world cup takasi var mi ? Fiyati ne kadar ? Kargoyla halletsek olur mu ??
  • olur.ne ile takas hocam pm at halederiz
  • http://forum.donanimhaber.com/Dukkan.asp?mem=673452&cat=626&m=38279473#38279473 fatih abi şu linkte ki tvnin markası nedir acaba eğer satıyorsan sıfır olarak varsa geldiğim zaman onuda alabilirim :)
  • o philips.istersen samsung var 1200 tl full hd 32"
  • Şöyle kocaman 42 inç sony bravia ya da çok parlak görüntü kalitesine sahip full hd ve 720p 1080p gibi bütün bluray ve ps3 250 gb en parlak ve net gösteren bir tv arıyorum .
  • Hocam sen DS3 te satıyordun aylar önce ama şimdi bulamadım sende. 1 ay sonra bana lazım olacak DS3... Sendeki fiyat baya iyiydi. 90 liraya almak istemiyorum açıkcası bir başkasından... Halen satıyorsundur herhalde dimi?
  • var evet fiyatı 80 lira :)
  • quote:

var evet fiyatı 80 lira :)

Çakma olmasın o :) Sony değilde aynı şekil yapılmış olup snopy falan olmasın :) Çünkü Sony Göztepe Morfare bayisinde bile 144 lira nasıl oluyortda sende 80 lira ?
  • çakma mı ?
    forumda 3 yıl önce alıp kullanan dua edenler var.

SONY ile snopy i ayırt edemeyecek kadar körmüyüz hocam

farkı morfare de resmi garantili, bizdeki spot yani faturasız .farkı o ;)

bi de artık ilanın ortasına her azına geleni yazmak yerine pm den sorarsan daha memnun olurum
  • Ben aldım fatihten ds3. çakmamı diye sormak ayıp olmuş bence.
  • Fatih'in sattığı Dualshock 3'ler sahte değildir. Sony Center'larda satılan DS3'lerden farkı üzerlerinde garanti belgesi olmamasıdır, fiyatı da bundan dolayı düşük zaten. Kendisiyle bugüne kadar çok alışverişim oldu, uygun fiyatlı ve düzgün satış yapan sayılı kişilerden birisidir.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.