Şimdi Ara

PS 3 - XBOX 360 OYUNLARDA ŞOK FİYATLAR - YENİDEN ! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
620
Cevap
3
Favori
43.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi orda Limited Edition Gow 3 Görür gibiyim nea kadar o ?
  • yalnış görüyon
    o normal kutu
  • Uk psn kartlar varmı elinizde varsa fiyatlarını öğrenebilirmiyim psn'den oyun alacağım. Teşekkürler.
  • uk psn kart banada lazım varsa fiyatını yazarsan bizde alabiliriz
  • Beyler maalesef yok .bulan olursa bana da alsın call of a eklenti alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: fateeh33

Beyler maalesef yok .bulan olursa bana da alsın call of a eklenti alıcam

naptın abi :D bu arada dj hero ile heavy rain kaça?
  • dj kero - 270 lira
    hevi reyin 100 lira
  • Hocam oyunlar PAL mi ? Arkadaşlarla birleşip Adana'dan SSF4, World Cup 2010 ve PES2010 alacağız senden büyük ihtimalle.
  • Aksini yazmadığım sürece PAL hocam
  • Bir şey soracağım bu dükkandan oyun alırken oyunu orda bir kereye mahsus çalıştırma imkanımız var mı çünkü daha acemiyim ve bu yüzden kusura bakmayın..
  • tabi deneyip alaiblirsiniz.
  • Takas yapıyormusunuz peki her türlü oyunla? Üyelik falan gerekiyor mu?
  • Gerek yok üyelik vs yardımcı oluyoruz zaten
  • Elimde Fifa10 var. BF:BC2 için üstüne kaç lira vermem lazım. Nfs shift'in üstüne kaç verirsem BC2 alırım. Bide UK psn kartlar'ı ne kadar'a satıyorsunuz?
  • Fatih abi sana bir şey daha sormak istiyorum

1- Haziran ayının son haftası İstanbul'da olma ihtimalim var eğer o zamana kadar ps3lerin sıfır olarak duruyorsa bir bakmaya gelmek istiyorum.
    2- Ben eğer senden PS3'ü aldığım zaman yanında bana extradan 2. joystick kutudan çıkıcak mı yoksa extradan satın almak mı gerekecek ?
    3- Eğer çıkmayacaksa joystick fiyatı ne kadar acaba makinein yanında bir adet bedava oyun verebiliyor musun ?
    4- Çünkü bana sadece GTA Libertycity Episodes ve Pes2010 oyunu lazım.
    5- Oyunlarda ufak bir pazarlık yapabiliyormuyuz ?
    6- GTA LibertyCity Episodes oyunu 69 iken 60 yapsan PES2010 59 iken 50 yapsan ben toplamda sadece 110 lira ödesem ikisine sıfır olarak alıp evime gönül rahatlığıyla gitsem.
    7- Biliyorum bu sorular ile seni çok yordum ama napayım abi daha dediğim gibi acemiyim bu yeni makinede bu yüzden kusura bakma :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jericho_!4

Elimde Fifa10 var. BF:BC2 için üstüne kaç lira vermem lazım. Nfs shift'in üstüne kaç verirsem BC2 alırım. Bide UK psn kartlar'ı ne kadar'a satıyorsunuz?

BC 2 limited edition var elimizde takas için 15 TL fark verirsiniz

UK psn kart maalesef elimizde bulunmuyor

@djozgur
    1-buyur gel muhtemelen devam edicektir satışlarımız
    2-2.joypad çıkmaz
    3-orjinal joypadin fiyatı 80 TL dir
    4-oyun gelmez yanında sadece ps3 ün fiyatı dır
    5-oyunlarda yardımcı oluruz ufak da olsa bi pazarlık sözkonusu olabilir.
    6-o dediğiniz fiyatlar biraz hayal olur
    7- önemli değil :)
  • Abi bir şey daha soracaktım bu linkte ki ilan ne zaman sona erecek acabahttp://www.sahibinden.com/ps3_250gb_sifir_pes_2010_god_of_war_3-2_joystic-hdmi-65WQQaXQQ24946966WQQpXQQdisplayitem
  • 1 ay geçerli bu fiyatlar
  • abim peki haziranda da bu makineye ait kampanya yapacak mısın eğer yaparsan lütfen bu seferlik şu şekil yap lütfen

PS3 250GB SLİM KASA YANINDA 2 JOYPAD+PES2010+GTA LİBERTY CİTY EPİSODES Haziran ayının son haftası zaten istanbulda olacağım son hafta senin dükkana gelip bu oyun makinesini satın alabilirim.Bu yüzden ısrar ediyorum abi.
  • paketleri hazırlarız sorun değil.gel hallederiz ozamana kadar kim öle kim kala
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.