Şimdi Ara

Protherm Lynx Hermetik Kombi (19866kcal/h) 23,1kw termostat nereye bağlanacak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
8
Favori
31.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Protherm lynx 24 model kombim var. oda termostatı bağlamak istiyorum. General abr 300 model almayı düşünüyorum uyumlu mudur. yoksa beslemeyi kart üzerinden mi alacak yani 24 V
  • Kart üzerinde 24 v çıkışı bulunmaktadır
  • Burada yazılan bilgilerden de faydalanarak termostatı bagladık. ozellikle mac14 ün verdiği bilgi işimi gördü. teşekkürler
  • dr.stern D kullanıcısına yanıt
    sevindimmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.stern

Burada yazılan bilgilerden de faydalanarak termostatı bagladık. ozellikle mac14 ün verdiği bilgi işimi gördü. teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: mac14

quote:

Orijinalden alıntı: Zebza

Sadece bağlamanız yetmiyor, ayrıca parametre girerek aktifleştirmek gerekiyor, fakat parametre nasıl girildiğini bilen yok şimdilik.

Arkadaşım ben bunları yazalı bir yıl oldu ama okuyan yok okuyun öğrenin.
    saygılar
    oda termostatı bağlama
    1-ısıtma dügmesi max. alınıyor
    2-sıcak su dügmesi 3 kez min. dan max. getiriliyor ve ayarlara giriyorsunuz
    3-ısıtma dügmesi ile 11 nolu kodu buluyorsunuz
    4-reset te basıyorsunuz ve PP 01 çikacak sık sık basarak PP 06 geliyorsunuz ve 2 saniye basılı tutuyorsunuz ve 6 parametre ayarına girmiş oluyorsunuz mevcut 01 ayarı 00 yapıyorsunuz sıcak su dügme yardımıyla sağa-sola çevirerek ve tekrar resete 2 saniye basıp hafızaya alıyorsunuz ve ısıtma dügmesini min. çevirip sonra max. getirip ayarlardan çıkıyorsunuz . Kombi oda termostatı ile çalışma prensibi ısıtma suyu derecesi kesinlikle 65c üstünde olması gerekiyor diye yazıyor Rus kullanma kılavuzunda buna dikkat edin.
    Oda termostatını kapağın üstünde bulunan 3lü soket teki Beyaz ve Kahferengi kabloya bağlıyorsunuz ve işlem bitiyor.
    Bir not daha kesinlikle başka parametlere girmeyin
    Kolay gelsin

Teşekkürler mac14
    Yeğenin kombisine sizin parametre ayarını uyguladık ve termostat çalışmaya başladı.
    Peki proterm leon yoğuşmalı kombide parametre istiyor mu? Bilginiz var mı?
    Tekrar teşekkür ederim.

• mac14 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba detayli sekilde protherm parametre ayarlarini anlatmissiniz bnm kombimde parametrelere giris yapamiyorum isiyi max alip suyuda min den max a 3 kez cekmeme ragmen bir bilginiz var mi acaba lynx 24 modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhangulcicek -- 26 Ekim 2015; 9:18:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhangulcicek G kullanıcısına yanıt
    Biraz hızlı şekilde min-max yaparak dene. anlatıldığı şekilde olması lazım
  • dr.stern D kullanıcısına yanıt
    Maalesef ise yaramiyor.

• herkese merhabalar akşam vakti lynx kombiye termostat bağlamaya çalışırken parametre kısmında PP06 ya girmek isterken sanırım birkaç parametreyi oynadım (bilmeyerek) ve şimdi kombi sürekli F05 hatası veriyor ve reset kabul etmiyor. PP06 ayarını 00 a getirdim ve termostat kablosunu söktüm. Termostat General ht 250. Şimdi bu kısımdaki (11) parametre ayarının orjinalini bilen varmı? yada kartımı bozduk? Haliyle soğukta kaldık :) yardım edebilirseniz çok sevinirim...
  • pp14 parametresini 0 yapın
  • pp02:24
    pp03:9
    pp05:85
    pp08:1
    geriside 0 olsun
  • Yalnız akşam hata verirken PP03 ile Pp05 parametreleri görünmüyordu? PP14 ü 0 yaptığımda bunlar görünürmü?

• yok görünmüyosa sorun yok dostum onlar kaldırılmış sanırım sen sadece pp14 0 yap düzelcektir
  • sorn çözüldümü arkadaşım
  • merhabalar bende protherm leopard göstergesi olmayan hermetik kombi var ve kombiye cosa oda termostadı aldım. bağlantısını yaptım fakat bana bu kombinin parametre ayarları lazım yardımcı olursanız sevinirim.
     Protherm Lynx Hermetik Kombi (19866kcal/h) 23,1kw termostat nereye bağlanacak

KOMBİ BU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shephardfreeman -- 31 Aralık 2015; 14:59:39 >
  • arkadaşlar kimseni bilgisi yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shephardfreeman

arkadaşlar kimseni bilgisi yok mu?

kombi bu demekle olmuyor tam açılımını yaz model olarak ona göre rus sitelerine bakarım
  • Protherm Leopar Hermetik Kombi BA-24

Teknik Özellikler

Birim Leopar 24
    Güç (Maks.) kw 23,5
    Güç (Min.) kw 9.2
    Faydalı Verim-100%Yük (80/60 °C) % 92.2
    Gaz Tüketimi (DG) –Maks.Min. m³ /h Maks.2,719 / Min.1,121
    Gaz Tüketimi ( lpg-Propan)-Maks.Min kg/h Maks.1,97 / Min.0,82
    Elektrik Besleme (Manofaze) 220-240V-50Hz
    Elektriksel Güç Tüketimi watt 98
    Elektriksel Koruma Sınıfı IPX4D
    Boyutlar (D x G x Y) mm 280 x410x700
    Tesisat Devresi Ayar Sıcaklığı °C 38-85/30-50(Yerden Isıtma)
    Kullanım Suyu Devresi Ayar Sıcaklığı °C 35-60
    Kullanım Suyu Spesifik Debi (30 °C /_\ T) Lt/dk 10
    Maks. Baca Borusu Uzunluğu C32 M 5,6(60/100)
    net Ağırlık kg 29,5
  • shephardfreeman S kullanıcısına yanıt
    dostum buna ait bir parametre ayarı göremedim rus sitelerinde direk bağlıyorsun köprüye o kadar çalışması lazım , yaptığın işlemi kontrol et derim kolay gelsin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.