Şimdi Ara

Protherm kombi icin sorularınız ( Hata Kodları)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
49
Cevap
2
Favori
10.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 18
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 16
  • Ortalama Mesaj Aralığı 45 gün 22 saat 17 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 154
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • -Executioner- (16 mesaj) K4TL14M (3 mesaj) yasarad (1 mesaj) hakcakaya (1 mesaj) matador43 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) Mobil (22 mesaj) Tablet (2 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Kombi vb. Isıtma sistemleri >> Protherm kombi icin sorularınız ( Hata Kodları)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    21 Mesaj
    merhaba ustam.bende protherm lynx kombi var.şuan sıcak suyu en düşük dereceye ayarlıyorum.suyu açında çok kaynar su akıyor ve kombi sıcak su göstergesi 75 derecelere çıkıyor,suyu ılıştırıyoruz bu seferde soğumaya başlıyor.1 sıcak 1 soğuk.duş almak zulüm oldu artık.ntc yi değiştirdim bir fayda etmedi.başka neden olabilir.10 yıllık kombi.yardımcı olursan sevinirim.usta çağırmak istemiyorum bu aralar.

Merhaba hocam Dereceyi en kısığa alın ve duş başlığını Dar ise geniş ile değiştirin 👍Suyun tanzikli akması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Executioner- -- 31 Mayıs 2020; 21:53:11 >
    |
    |
    salper2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    en kısık yapıyorum.duş başlıgı değiştirdim, armatörü bile değiştirdim.pompa, anakart ve eşanjör geliyor aklıma.

Cihazının Modülasyon Yapıp İstenilen Değere gelince gaz ayarını Kısması gerekir. Bu durumda gaz neden kısılmıyor
    Ntc değeri yakalayamıyor olabilir
    Gaz ayarı kontrolü sistem tarafından yapılamıyor Anakart veya Gaz valfi gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    salper2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    21 Mesaj
    onuda ben yapamam herhalde.usta çağırmak gerek.şu sıralar eve kimse çağırmak istemiyorum.bilgilendirmelerin için teşekkürler.
    |
    |

Bir sey daha sorabilirmiyim.simdi kombi yedek parcaciya sordum.plaki esansorden dir dedi.onu degustirdim.ama yine ruza devam ediyor.bir sensor gordum onu cikardim.sanki biraz duzeldi 74 derecelere cikmiyor.ama yinede isinma ve soguma yapiyor banyo suyunda.sana fotolarini atsam bakarmisin.yada yeni gaz valfi alsam, degustursem olurmu.tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    -Executioner- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3915 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: salper2

Bir sey daha sorabilirmiyim.simdi kombi yedek parcaciya sordum.plaki esansorden dir dedi.onu degustirdim.ama yine ruza devam ediyor.bir sensor gordum onu cikardim.sanki biraz duzeldi 74 derecelere cikmiyor.ama yinede isinma ve soguma yapiyor banyo suyunda.sana fotolarini atsam bakarmisin.yada yeni gaz valfi alsam, degustursem olurmu.tesekkurler

Hocam Parça değiştirerek Gidilmez .. Önce Cihazı Anlamak gerekir Neden bunu yapıyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3936 Mesaj

hocam merhaba bende bir soru sormak isterim.

protherm marka kombi lynx model, dün sıcak su akarken bir anda sogumaya basladı ve tekrar ısınmadı. basınç seviyesi normal 1.5 bar civarında, sıcak suyu açınca ateşleme yapmıyor, kaloriferi açınca ateşleme yapıyor.

sorun ne olabilir?
    su akış sensörü mü değişecek?
    |
    |
    Bahsedilenler: -Executioner-
    Kids are like farts, you can only tolerate your own. - 10 yıldır dolaştığım ülkeler; / EUROPE: TURKEY, GREECE, BULGARIA, ROMANIA, GERMANY, ITALY, FINLAND, NORWAY / MIDDLE EAST: UAE, CYPRUS / ASIA: AZERBAIJAN, PAKISTAN, CHINA, HONG KONG, SOUTH KOREA / ASIA-PASIFIC: THAILAND, INDONESIA, MALAYSIA, SINGAPORE, PHILIPPINES, VIETNAM
  • Yarbay
    3915 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba hocam Akış veya Sensör gibi duruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kvadankpakal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bitcoin
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.