Şimdi Ara

Protez Saç vs Saç Ekimi, Sizce Hangisi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merak ettiğim bir şey var Protez saç bu kadar popülerleşmesine rağmen insanlar neden saç ekimi yaptırmaya devam ediyor sizce? Saç ekiminde başarı oranı özellikle de tepe/arka bölgesi için düşük olmasından dolayı bu soruyu soruyorum. Her kişiye de tek seans yeterli olmayabiliyor ayrıca ensede iz kalması durumu da var. Tabii protez saç'ın da para harcayarak yaptırılan düzenli bakımı, belirli bir süre sonrasında protez saç'ın değişimi gibi - yönleri var.

Siz ne düşünüyorsunuz?

• Sac ekimini herkes yaptıramaz yada sonuc alamaz.
    protez sac daha maliyetli ve bakimla ugrastırır
    imkan varsa saç ekimi 1-2 seans yeter ama dönör sac yoksa protez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gren

Sac ekimini herkes yaptıramaz yada sonuc alamaz.
    protez sac daha maliyetli ve bakimla ugrastırır
    imkan varsa saç ekimi 1-2 seans yeter ama dönör sac yoksa protez.
    Saç ekimi ön profil için başarılı oluyor fakat tepe/arka bölgesinde başarı oranı çok az. Sorun da burada zaten.
  • Murat Boz, Tarkan, Oğuzhan Koç, Mustafa Ceceli gibi zengin maddi durumu iyi biriysen, protez çok daha iyidir. Çünkü dilediğin zamanda protezini yeniletirsin. Çeşit çeşit protez kullanabilirsin. Ama normal bir vatandaşa protez pek uymaz. Masraflı olur.
  • sac ekimine uygun olmayanlar maddi durumu iyıyse protez daha iyi tabi. ama uygun biri icin ekim daha iyi ama merdivenalti olmamali.aslında ekimde ucuz degil ama protez unlu isi biraz arada sokup degısthrmek isteyebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saç ekimi veya Saç protezi yaptıran kişilerden yorum bekliyorum.
  • Telegram saç ekim sonuçları - sohbet - tavsiyeler sayfası açtım.

Telegram sohbet uygulamasını kurduktan sonra isterseniz arama kısmına Saç Ekim Sohbet/Sonuç/Tavsiyeler yazarak sayfaya üye olabilir. İsterseniz dehttps://t.me/sacekimsonuclari linkine tıklayarak sayfaya katılabilirsiniz.

Grubumuz objektif bir grup olarak kalacak belirli kurallar çerçevesinde denetim halinde olunacaktır.

Şimdiden teşekkür ederim.
  • ikisi de birbirinden rezalet insanın kendi saçının olması müthiş bi şey
    ekimde o kadar para veriyosun kafanı delik deşik ediyolar 1 yıl çileyle geçiyo sonuçta önde 2 tutam saç var bir tane bile ektirip adam gibi saçı olan adam görmedim
    protez desen o kadar ilkel bi yöntemki bildiğin koli bandı gibi bi şeyle yapıştırıyolar kafana ve çoğu belli oluyo protez oldugu mustafa ceceli sinan akçılın o kadar parası olmasına ragmen sabah bir protez takıp akşam çöpe atabilicek paraları olmasına rağmen onlarda bile o yapaylık belli oluyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.