Şimdi Ara

Proteus hk. ufak bir soru(yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ilgili bazı konular eski tarihli ve genel olarak soracağım şeyin dışında olduğu için yeni konu açmak zorundaydım.Biraz basit bir soru galiba ama emin olmak istiyorum.
    Proteus programını ilk defa yüklüyorum fakat bazı ayarları yapmam için,program içeriğindeki "labcenter licence manager 1.5" çalışmıyor.kurduğum pc win98.Acaba bununla ilgisi var mı?
    not:ingilizce bilmiyor olmam bu sorunu çözemememde etken olabilir tabi :(

• licance menegeri açtıktan sonra arama bölümünden licance dosyasını göstermelisiniz
    licance dosyaları çıkınca en üsttekine bir kez tıklayarak alttan install diyeceksiniz sol taraftaki licance dosyaları sağa geçerse işlem tamam demektir.

yanlız o program win98 de çalışıyormu bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: sezer1247

licance menegeri açtıktan sonra arama bölümünden licance dosyasını göstermelisiniz
    licance dosyaları çıkınca en üsttekine bir kez tıklayarak alttan install diyeceksiniz sol taraftaki licance dosyaları sağa geçerse işlem tamam demektir.

yanlız o program win98 de çalışıyormu bilmiyorum

İşte,şu "licence manager" açılsa,dediğin şeyleri yapacağım ama hiç açılmıyor ki.Ben de diyorum acaba win98 açmıyor mu?
  • Sen o programı nerden ındır bılmıyorum ama ben mekatronikclubunden ındırdım ve onu kullanıyorum.Bıde onu dene olmassa eger dedıgın gıbı win98 dendır herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackheart34

Sen o programı nerden ındır bılmıyorum ama ben mekatronikclubunden ındırdım ve onu kullanıyorum.Bıde onu dene olmassa eger dedıgın gıbı win98 dendır herhalde

ya ben aslında denedim.Yani biryerden indirmiştim çalışmadı,sonra başka biryerden tekrar indirdim yine çalışmadı.
    kesin olarak biri derse ki "evet,win98'de çalışmaz" bari uğraşmayayım...?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.