Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mr_aKReP, batteristtt Daha Az
2 Kayıtlı Üye
3.628
Cevap
66
Favori
221.272
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • Protein Market olarak 2017 yılından beri Bolu ilinde mağaza olarak hizmet vermekteyiz. 2 yıllık mağaza tecrübemiz ve %100 müşteri memnuniyeti garantimiz ile şimdi Türkiye üzerinde sanal satış ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Alışverişiniz esnasında bizimle paylaştığınız tüm hassas bilgiler SSL (Secure Sockets Layer) ile şifrelenerek tamamen güvenilir bir biçimde iletilmekte ve müşteri bilgilerinizin gizliliği korunmaktadır.

Siparişini verdiğiniz ürünlerin zamanında elinize ulaşmasının ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için sadece stoklarımızda olan ürünleri beğeninize sunuyoruz. Cumartesi günleri de dahil olmak üzere kargonun çalıştığı her gün mağazamızdan gerçekleştirdiğiniz alışverişler kargo ile adresinize gönderilecektir. Kargoya verilen ürünlerin elinize ulaşması bulunduğunuz şehre bağlı olarak farklılık göstermekte olup, paketinizin teslimatı normal şartlarda bir ile iki iş günü arasında gerçekleştirilir.

Kapıda Ödeme Hariç Tüm Alışverişlerinizde KARGO ÜCRETİ BİZDEN! Ürün bedeli dışında hiçbir ücret ödemezsiniz.

Sattığımız her ürünün üstünde T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı ve izin numaraları vardır. Buna ilave olarak üretici firmanin ürüne dair barkod ve lot numaraları da aksesuar grubu ürünler hariç her üründe yer almaktadır.

İnternet sitemizde ve mağazalarımızda satılan tüm ürünlerin orijinalliği Protein Market garantisi altındadır.

Sizlere özel yapacağınız alışverişlerde hediye çeki olarak 25tl indirim sağlıyoruz.

www.proteinmarket.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProteinMarket -- 22 Şubat 2019; 18:44:44 >

|
    |

• Binbaşı
    1682 Mesaj
    Fiyatlar gayet iyi. Kod ile daha iyi oluyor. Umarım fazla talep gelince fiyatları yükseltmezsiniz.

• Öncelikle Sizlerden bu tarz da bir yorum duymak sevindirici.

Elimizden geldiğince indirimli ve bol hediyeli şekilde ürün satışımıza devam edeceğiz. Ancak piyasa şartlarını da göz önünde bulundurursak bunu malesef uzun süreler devam ettiremiyoruz.

Ama siz ve sizin gibi değerli müşterilerimize her zaman ayrı tutacağız.
    |
    |
    ABSOLUT. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Merhaba

Ürünleri sepetinize ekleyiniz sepette hediye çeki kısmına ( donanimhaber25 ) şeklinde yazınız hediye çeki aktif olacaktır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    serssseri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj
    Teşekkürler ilk alışverişimi yaptım bakalım.
    |
    |

• Merhaba

Et proteinleri de piyasada zaten az miktarda seçenek bulunmaktadır. Biz de elimizde olan hazır bir şekilde ayni gün kargo yapabileceğimiz urunleri sitemize koymaktayiz. Çünkü sizler için zamanın ne derece önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden şu anda bunlar mevcuttur.

Tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Jezxy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1151 Mesaj
    daha önce alışveriş yapan oldu mu.
    |
    |
    |
    |

merhaba,

ürününüz geldi mi? siteyle ilgili yorum yok hiç
    |
    |

pazartesi kargoya verildi yolda şu an yarın gelecek buraya ekleyeceğim yorumlarımı.
    |
    |
    b@d0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Fiyatlar gayet uygun. Daha geçen hafta almış olmasaydım burdan alırdım. Bidahaki sefere artık...
    |
    |

hocam geldiğinde bilgi verir sen sevinirim. takipte olduğum bir ürün var. promosyon koduyla da epey uyguna geliyor.
    |
    |
    ceb0bf3481155 sipariş nosu ila az önce havale ile yaptım ödemeyi. Umarım kampanyaları ile ve geri dönüşleri ile sürekli müşterisi oluruz. Havale de yüzde 10 daha düşüyor sanırım, Hardline glukozamin-kondritin-msm normalde 109 lira , 74 liraya almış oldum :)
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Blogio
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,937
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.