Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.192
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Firma iadeleri gerçekleştirene ya da kargoları teslim edene dek ilk mesaj revize edilmiştir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• insanlar sitenize girdiğinde dank diye heryerde bu hediyelerden bahsediyorsunuz,çete girince bile çıkıyor, birçok kişi bu hediyeler yüzünden alışveriş yapıyor ama göndermeye gelince olmuyor, benim asıl sıkıntımda çanta fln değildi konuyu hatırlarsanız eğer ama bu konuyu sürekli takip ettiğim için sorunlar hep aynı ve verdiğiniz cevaplar rahatsız edici olduğundan kendimi size cevap yazarken buluyorum.

Unutmayınki insanlarda sizin firmanızı tanımadan etmeden para gönderiyor karşılığında vaad edilen mallar gelecek diyerek ama sonu hüsranla bitmek bir yana dursun karşında anlayışsız ve sorunu çözmekten bi haber bir firma ile uğraşmak zorunda kalıyorsunuz.

Hocam bakın benim sürecimde sırf sizin hatanız yüzünden işyerinden izin alarak kargo firmasına gittim 2 kez ve uğraştım ettim boşyere sizin için önemli olmayabilir ama birçok zamanımı parasını verdiğim mal için boşa harcadım. Karşılığında nerdeyse yalancılıkla bile itam edildim firmanız tarafından,2 adet eldiven gönderildi diyerek. çok kez anlayışlı olarak defalarca laf söz etmeden irtibat kurdum sizden söz aldım ama sonuç değişmedi hala çanta gelecek sipariş tarihim 30.03.2019

Size diyorumki bu işi düzgün yapacaksanız bakın burda potansiyel müşterilerinizde var sorunun nerden kaynaklandığını bulup çözün insanlardan da adam akıllı özür dileyin mağduriyeti olanı giderin oyalamayın,insanlara laf yetiştireceğinize sorunu 2.de çözün olsun bitsin hem siz kazanın hemde alanlar.
    DH yönetimi, iyice muz cumhuriyetine bağladınız böyle bir konu hala nasıl açık olabilir?

* Konunun yarısı şikayet dolu ve ekran görüntüleri ile açıkça desteklenmiş,
    * İki parça ürün için 1 ay bekletip, alıcıyı keriz yerine koyarcasına bahaneler üretip başlarından savuyorlar,
    * Stokta olmadığı halde sitelerinde stokta varmış gibi gösteriyorlar, ürünün tedarikini bekle dur,
    * Bu da yetmezmiş gibi müşteri hakkını arayınca, üslubunu düzelt diyorlar, şaka gibi lan ticaretciye bak

Bu dolandırıcılar şu kokuşmuş reklam konusu için DH'ye ne kadar para veriyor bilmem ama değmez. Vallahi değmez, DH'ninde adı karalanıyor. Bir çok kullanıcı indirim koduna kanıp, konuyu şikayet postlarıyla doldurdu.

Saygılar..
    Ben böyle bir firma ömrüm boyunca görmedim yemin ederim. Donanım haberi bile sucllayabilirim bunun için bu nedir ya ramazan bayramından önce sipariş ettim kurban bayramı gelecek hala yok iptal etmeye kalkmaya cesaret bile edemem. Borçlu çıkarım çünkü.. Samimi söylüyorum görmedim bu şekilde bir ticaret sitesi BAN BAN BAN!!!!!!! :@
    Merhaba Arkadaşlar,

Ben donanımhaber forumunda "protein market" başlığını okuyunca üye olup deneyimlerimi yazmak istedim. Öncelikle :

***************************************************************************************************************

PROTEIN MARKET İNDİRİM, FİYAT AVANTAJI, KUPON VS. DURUMLARINA KANMAYIN. BURADAN KESİNLİKLE ALIŞVERİŞ YAPMAYIN.

***************************************************************************************************************

Yaşadıklarım çok kötü, verdiğim ürün 2 haftayı geçmesine rağmen kargolanmadı, son günün son saatine kadar bekliyorlar. Ben halen ilgili ürünü bekliyorum. İptal durumunu düşünüyorum. Zira ürünün gerçekliğinde aklımda ciddi şüpheler oluşmaya başladı. Ama gördüşüm kadarıyla iadelerde bile sıkıntı yaşanıyor.

Telefon ile 40dk. bekledim operatöre ulaşamadan hattan kesildi. Eposta attım cevap yazmadılar. Bir tek sitede yer alan "chat" üzerinden iletişim kurabildim, onda da sürekli olarak gelecek gelecek diye oyaladılar ve sanki suçluymuşum gibi su üstüne çıktılar.

Karşınızda kesinlikle kurumsal bir firma yok, adamların ne gönderdiğine güvenmeniz mümkün değil. Bu kadar gün boyunca gönderilmeyen ürünü nereden nasıl alıyorlar, sahte mi ürettiriyorlar tahmin etmeniz mümkün bile değil.

Tüm sosyal platformlarda ve resmi kuruluşlarda bu firmanın durumu anlatılıp, firmanın ticaretten uzak tutulması lazım.
    bel çevremi incelticem derken cüzdanımı incelttim
    squaddı hayalim,şimdi avukat oldu vekilim
    proteinin ucuzu yavandır,bilemedi kamilim
    protein bank hevesimin katili

300 liralık malı 150ye alacağımı sandım
    sanma ki bu yaptıklarınız yanınıza kardır
    donanım haberde ortakmış muhabbet faslı

ıp adresimi vermişler protein banka
    ben biliydim bunların hepsi kanka
    dükkanda var iki masa bi çanta

bıraktım sporu adonise ettim lanet
    pizza söyledim şimdi üstüne salep
    gönderseydin proteini,derdim kal hep
    Yani tam 44 gün bekleteceksiniz. O zaman da 44 iş günü demiştik dersiniz. Ne yapacaksınız o zamandan biraz daha para mı toplayacaksınız? Canlı destek de sadece açık görünüyor bunu herkes biliyor. Mesaj yazıyorum, 2 dakika sonra hata veriyor sekme arkada 10-15 dakika kalıyor ama cevap veren yok. Bunu günde en az kere deniyorum.

Ayrıca hadi foruma bakan arkadaş hasta (yedik diyelim) canlı desteğe ve maillere bakanlar da mı hasta? 3 iletişim kanalı da günlerdir kapalı.

Bir de şu var. Sipariş verdiğim günden 2 gün önce ya da sonra forumdan 7 iş gününde kargoya vermezsek hem paranızı veriyoruz hem de siparişinizdeki ürünleri hediye ediyoruz diyordunuz. Sahi o ne oldu? Tabiki YALAN. Sizden başka ne beklenirdi ki

2a0f8f46ef156
    apartmana giren her kuryede yuregim pır pır eder
    alisveris yapayim derken bedenimi sardı keder
    forumdan adam toplarsam basacagim orayı
    elimde bahce hortumu ya da kemer

sporcu olacagim derken asosyal oldum
    artık en sevdigim börek koldur
    proteinsiz gittigim her antremanda
    aglayarak cektigim ikinci şey barfix oldu

bitmis protein kutusuna nesquik doldurdum
    her gece sarılıp onunla uyudum
    iste kendimi boyle avuttum
    artık istikamet boludur

yov

peynir altı suyunu pipetle emer oldum
    bunu goren annem terlikle bana vurdu
    proteinim dedim sarildim agladim
    senden ayri gezen yurek degil beden oldu

yov
  • Fiyatlar gayet iyi. Kod ile daha iyi oluyor. Umarım fazla talep gelince fiyatları yükseltmezsiniz.
  • ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    Öncelikle Sizlerden bu tarz da bir yorum duymak sevindirici.

Elimizden geldiğince indirimli ve bol hediyeli şekilde ürün satışımıza devam edeceğiz. Ancak piyasa şartlarını da göz önünde bulundurursak bunu malesef uzun süreler devam ettiremiyoruz.

Ama siz ve sizin gibi değerli müşterilerimize her zaman ayrı tutacağız.
  • Hediye çekini nasıl alıyoruz
  • serssseri kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Ürünleri sepetinize ekleyiniz sepette hediye çeki kısmına ( donanimhaber25 ) şeklinde yazınız hediye çeki aktif olacaktır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler ilk alışverişimi yaptım bakalım.
  • Uzun zamandır grenade defend bcaa fırsatı arıyodum en son 127tl ye gnc den almıştım burdan 145tl ye aldım artık bundan daha uyguna bulunmaz sanırım.
  • Et Proteinlerinde Biraz Daha Marka Veya Çeşit Eklenebilirse Çok Güzel Olur.
  • Jezxy kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Et proteinleri de piyasada zaten az miktarda seçenek bulunmaktadır. Biz de elimizde olan hazır bir şekilde ayni gün kargo yapabileceğimiz urunleri sitemize koymaktayiz. Çünkü sizler için zamanın ne derece önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden şu anda bunlar mevcuttur.

Tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • daha önce alışveriş yapan oldu mu.
  • 937fe898e4155 nolu ilk siparişi verdim.Teşekkürler
    merhaba,

ürününüz geldi mi? siteyle ilgili yorum yok hiç
  • pazartesi kargoya verildi yolda şu an yarın gelecek buraya ekleyeceğim yorumlarımı.
  • Takip edelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de ilk alışverişimi gerçekleştirdim, sağolsunlar çok ilgililer. Umarım ürünlerde de sıkıntı olmaz.
  • Ben de whey siparişi verdim fiyat olarak çok uyguna geldi.
  • Fiyatlar gayet uygun. Daha geçen hafta almış olmasaydım burdan alırdım. Bidahaki sefere artık...
    hocam geldiğinde bilgi verir sen sevinirim. takipte olduğum bir ürün var. promosyon koduyla da epey uyguna geliyor.
  • ceb0bf3481155 sipariş nosu ila az önce havale ile yaptım ödemeyi. Umarım kampanyaları ile ve geri dönüşleri ile sürekli müşterisi oluruz. Havale de yüzde 10 daha düşüyor sanırım, Hardline glukozamin-kondritin-msm normalde 109 lira , 74 liraya almış oldum :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.