Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.189
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alışveriş yapacak arkadaşlar iki defa düşünsünler..!
  • Bende sipariş vermeyi düşündüm, fakat yorumları gördükten sonra bu kadar uğraşmaya değmez gibi geliyor.

Ben normalde siparişi verir, ödemeyi yapar, iki gün sonra da teslim alırım bu hep böyle olmuştur. Şuan baktığımda 10.06.2019 tarihinde yollanacak yazıyor oturup da sürekli onun takibini yapmak meşakatli iş.

Birde piyasada fiyatı her yerde aynı olan bir ürün nasıl oluyor da bu kadar ucuza satılabiliyor o da düşündürücü. Bir arkadaş tat farkından bahsetmiş normalde tat farkı olmaması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abrenax kullanıcısına yanıt
    Ayrıca uzun süredir %50 kampanyası uzun süredir kampanya var. Diger sitelerden ucuza satıyorlar. bu kadar fiyat kırabilmeleri düşündürücü.

• 23.04 tarihli 97785525 nolu siparişimde shaker seçmiştim halen gelmedi. Siteden yazdım ama dönüş yapılmadı. Elimde shaker yok özellikle belirtmiştim kavanozla yapıyorum. Gönderirseniz memnun olurum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hydralisk kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu zamana kadar bir çok ürün teslim ettik 1 tanesinde bile orjinallik konusunda sorun yasanilmamistir.

Uygun ürün satmak size kampanya yapmak sahte satmak değildir. Tad olarak farklılık olabilir oda 1000 de 1 dır bunun sebebi aroma pigmentleri üretimden üretime farklılık gösterebilir.

Gönderdiğimiz tüm ürünler güncel yeni üretim ürünleridir.

Ürünleri barkod ve bandrollerinden istediğiniz her yere sorgulayabilirsiniz.

Saygilarimizla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha önce 2 siparişim olmuştu bir sıkıntı yaşamadım. Bugün 3. siparişi geçtim.

Anladığım kadarı ile problem yaşayan arkadaşlarda oluyor ancak problemsiz alışveriş yapanlar yazmadığı için çok problem var gibi algı oluşmuş. Mağaza iyide olsa ara sıra problemler oluyor.

Geçen N11 de bir alışveriş maceram oldu. Mağaza 100 puan yorumlarda tek tük olumsuzluk var, dedim tamam bundan alayım. Spor ayakkabı siparişi verdim, 3 gün sonra ayakkabı geldi, numara 2 beden büyük neyse olur dedim değişim süreci kargolama vs bir sürü zaman kaybı ürün gitti günler sonra geldi bu sefer numara tamamdı ama bu seferde model farklıydı. Sinirim tepeme çıktı, firmaya mesaj atıyorum cevap standart ilgili birim sizinle irtibata geçecek" irtibata geçen falanda yok. Yine değişime gönderdim ürün yine ellerine ulaştı ama süreçte bir gelişme yok. Dedim bu seferde hıyar çıkacak sanırım ücret iadesi başlattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 24 Mayıs 2019; 11:18:3 >

• 2 defa sipariş verdim 1 hafta içinde teslim aldım
    yalnız hediyeler shakerler gelmedi her hangi bir açıklamada yapılmadı göndereceğiz diye
    önceki sayfalarda bazı arkadaşların siparişlerinde gönderilmiş bu bende müşterimi ayrıyorlar sorusuna itti
    şimdi yeni bir sipariş geçmem lazım ama sanırım başka yerden alcağım
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi to1g4 -- 16 Eylül 2020; 23:1:43 >
  • to1g4 T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Beyefendi derdiniz nedir anlamış değiliz ama iadenizi almışsınız bir kurusunuz kalmamış hala atıp tutuyorsunuz. Iadeniz mi var?

Siparişleriniz tamamı iptal edildi. Bizde hiç bir siparişiniz yok.

Sadece yorum yazıyorsunuz kafaniza göre ama iftira attığınız aşikar çünkü hiç bir iletişim bilgisi vermiyorsunuz

Size özelden mağduriyetiniz var ise iletişim.numarasi verin dedik buna cevap vermediniz çünkü mağduriyetiniz yok.

Ne 1 ürün nede 1 liranız var bizde iyi günler

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi to1g4 -- 16 Eylül 2020; 23:1:57 >
    Hacı herkes sakin merak etme, sen yazdıkça kendi kendini gaza getiriyorsun.

Haklıysan ve kanıtların varsa THH de zaten kazanırsın.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi to1g4 -- 16 Eylül 2020; 23:4:8 >
    Merhaba.

Sizinle ile özelden de telefon üzerinden de 5 kez ulaşılmaya çalışıldı ulasilamayinca Iadeniz yapıldı. Diğer iadenizin de ne zaman yapıldığını gösterin kimsenin sesi ile değil.size karşı bir kişi yorum yazdığı ve destek görmediğiniz geri adım attınız.

Sizi çok iyi anladım tolga bey böyle devam edin.

• Gezi direnisine kadar gitmis olay

Param yok. Tukendik biraz. Toplayinca tekrar siparis gecicem. Canta ve eldiven icin de bekleyecem. Olumsuz bir durum yasamadik. 1 gunde siparisim elime gecti.

• Dün aldığım ürünü iade etmek istiyorum nasıl ederim sitede bulamadım iade kısmını. Mail attım ama pek dikkate alınmadı. Yardımcı olur musunuz

• Adamlar dolandırıcı olsa 400 tl neden iade etsinler ? üstelik deneme amaçlı dün canlı desteğe 1000 tl lik alışveriş yapacağım eğer hemen kargoya verirseniz dedim kabul etmediler kargo sebebiyle bu herifler dolandırıcı olsa hemen kabul ederlerdi.
  • İnsan her kızdığına ağır hakaret ediyor. Toplum olarak o hale geldik. Dolandırıcı olsa senin 1000 TL yi alır ne iyi ihtimal 3-5 ay sallardı.
  • ProteinMarket P kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    %50 kampanyadan yararlanıp 2 adet weider whey almak istiyorum stokta var gözüküyor .Sipariş verirsem 27.05.19 yani haftaya kargolayabilir misiniz ?

Weider Premium Whey Protein Tozu 2300 Gr
    Stok Kodu: BKLMRY58
    Stok Durumu :
    Stokta Var
  • mrkb kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ürün altında açıklama var efendim 10.06.2019 da kargolanacaktir.

Saygilarimizla

• arkadaşlar ben hardline whey aldım 2 adet 1 haftada elime ulaştı acelem yoktu gelen urunler orjinal yeni seri ve bandrollü hediyelerde dogru bi sekilde geldi sadece eldiven ve canta cikmadi zaten ihtiyacim yok bunun icinde musteri hizmetleriyle iletisime bile gecmedim gecmiyecegimde, 1 siparisim daha var bekliyor acelem yok fiyatları diger yerlere gore cok uygun adamlarin bizden beklediği sadece sabir, 1 fiyatina ne guzel 2 urun sahibi oluyoruz nerdeyse, ama hala millete yaranamiyolar 1 gunde ulasmasini istiyorsan gidip kazikci supplementlerden vs magazalardan alın biliyoruz hepiniz dh ölücüsüsünüz fakat artik o devir bitti ulke ekonomisi ortada begenmiyorsaniz almayin adamlar zorlamiyor sizi

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.