Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.193
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 98881848 nolu siparisim geldi ama içerisinden alırken hediye olarak seçmiş olduğum proteinlerin hiçbiri ve 350 TL üstü eldiven hediyeniz gelmedi. Yani hiçbir hediyeniz cikmadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deaulla D kullanıcısına yanıt
    Merhaba

601474915885 yurtiçi kargo takip kodu ile verdiğiniz siparişinizi siz teslim almadınız mi?

Kalan ürünleriniz de 20.05.2019 pazartesi gönderiliyor denmedi mi?

Hiç bir ürün teslim almamışsınız evet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProteinMarket -- 19 Mayıs 2019; 9:15:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Merhaba

Yukarıdaki yorum da hic bir kargo almadığınızı belirttiniz?

Bir altta bir tanesini teslim aldım dediniz.

Kargolarınız tamamı çıkarıldı. Kalan eksikler de 20.05.2019 pazartesi çıkarılacaktır.

Saygilarimizla

• Kişini mağduriyetinin durumunu öğrenmek için pm diye cevap olmuş, 2. De herşey netken 1. Ye takılmak?

Merhaba,

Gerekli cevap verildi.

Bir karışıklık olmuş ve buda giderilmiş.

Iyi gunler

Merhaba,

Iade otomatik olarak kredi kartınıza anında yapılıyor biz manuel olarak yapmıyoruz.

Iptal iade maili size geldiği an bizden düşülür gönderilir

• ProteinMarket P kullanıcısına yanıt
    İptal maili ulaştı ancak, 14 gün geçmesine rağmen iade gerçekleşmedi. 6-10 demiştiniz?

Hiç bir yazdığma cevap vermemişsiniz 20.05.2019 kargoya verilecek dışında?

Mesela neden 16sında kargoya verdik, sonra 17 sinde ve 18 inde dediniz? Hatta 18 inde neden 17 sinde verdik dediniz? Hani bana 18 inde ulaşacağını söylediğiniz kargo takip numaram?

Herneyse umarım ki yarın gelir!

Merhaba,

6 ile 10 iş günü denmekte.

Bundan sonra ki süreci bankanız ile görüşebilirsiniz.

Ayrıca 16 sında 17 sinde veya 18 inde kargoya verdik demedik. Her seferinde 20.05.2019 da cikarilacak dendi.

Iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProteinMarket -- 19 Mayıs 2019; 10:10:24 >
  • Şu söylediklerinizi de yalanladınız ya bravo!

Dediniz hepsini dediniz, fazlası var, eksiği yok!

Telefonda canlı destekten arkadaşınız dedi!

Sizce sorun nerede? Neden şikayetlerimizi buralara kadar taşıyalım, neden insanları uyaralım? Demek ki yaşattığınız bir sorun var, kabul edip sorun çözmek yerine, ukalaca söylediklerinizi reddediyorsunuz! Ayıp!!

Tüketici hukuğu mevzuatına göre protein marketin yaptığı cezai uygulama gerektiren bir suçtur . Ürünü kendileri için bağlayıcı olan vaadettikleri teslim sürecinde göndermemeleri sebebiyle müşteriyi mağdur ediyorlar . Üstelik yapılan tüm işlemler kayıt altında olduğu için şikayet durumunda inceleme dahi uzun sürmeden Ticaret Bakanlığı siteye kallavi bir para cezası kesecektir .
    15 gündür siparişimin bir türlü elime ulaşmaması sebebiyle ürünün yerine geçebilecek alternatiflerine bir dünya para ödedim. Daha önceki mesajda da anlattığım gibi protein sütlere verdiğim parayla yeni bir sipariş oluştururdum. Ben yoğun bir insanım ,kimi zaman oluyor beslenmem günde 1 öğüne bile düşebiliyor . Bu sebepten zaten aylık ortalama 2 kg whey tüketiyorum . Tüm bunlara rağmen 15 gündür protein market denen işletmenin keyfinin çatmasını bekliyorum .
    Açıkçası bu mağduriyetimin giderilmemesi durumunda hukuki yollardan hakkımı tazmin etmenin yollarına bakacağım. Artık bu sadece sipariş edilen ürünlerin gönderilmesi olayı olmaktan çıkmıştır .Bunlar daha önce de başımıza gelen şeyler, o sebepten böyle hakkın hukukun gözetilmediği bir olayın peşinden koşmaktan gocunmam.

• OnlyJ kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Bu güne kadar 10 binden fazla kargo cıktı. Ve bu çıktığımız kargolar da aksaklıklar yaşadık mi evet gecikmelerimiz oldu mu evet ama asla ve asla kimsenin biz de ne 1 kurusu ne de 1 ürünü kalmıştır.

Mağdur ettiysek fazlasıyla telafi de ettik. Etmeye de devam ediyoruz.

Bu şekilde fevri hareket ile kendi kendinizi kuruyorsunuz.

Saygilarimizla

• ProteinMarket P kullanıcısına yanıt
    Açıkçası iş hacminiz beni pek ilgilendirmiyor . Keza ,görünen köye kılavuz istemez, müşteri ilişkileriniz ve çalışma etiğiniz forumda konunuza yazılan mesajlardan fazlasıyla belli oluyor . Şurada 400 -500 tl ürün için günlerdir beni oyalamaya çalışıyorsunuz . Ses etmiyoruz diye farkında olmadığımızı falan mı düşünüyorsunuz ?
    İlk mesajımda da açıkça belirttiğim üzere ben sipariş için taahhüt edilen süreden sonra oluşan mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Eğer mağduriyetimi siz gideremeyeceksiniz hukuki yollardan tazmin etmek için harekete geçeceğim . İnternet alışverişi hassas bir konudur ve inanın artık müşteriler olarak bu tarz lakayıt durumlara tahammülümüz kalmadı.

• Iki siparisimden birer adet eksik olan 2 shakeri gectigimiz sali gondericez dediniz, gectigimiz ay ilk siparisimden sonra da shaker eksik dedigimde haftaya gondericez demistiniz. Ve ben size 2.siparisimin de shakerinin eksik oldugunu bildirdigimde gondermiceksiniz biliyorum demistim, gondericez demistiniz.
    Lutfen sizden rica ediyorum gondermiceginiz shaker icin gondericez demeyin inatla. Shaker hediye secenegini kaldirin olsun bitsin insanlar zaten uygun fiyata sattiginiz icin sizi tercih ediyor, shaker icin degil. Bu mesaja da shakerimiz tukendi haftya cikaricaz derseniz gulerim artik:) iyi calismalar, shaker bekledigim falan yok.

• Merhaba mesajıma dönüş yapmamışsınız geçen salı gelecek olan shaker ve protein tozu hakkında bilgilendirir misiniz ne zaman gelecek?
  • OnlyJ kullanıcısına yanıt
    firmanın çokta umrunda değil hocam, benimde baya sorun yaşadım ama lanet olsun dedim artık adamlarda utanma sıkılma yok, verdikleri cevaplara zaten bakıldığında nekadar ciddiyetsiz firma olduğu belli, trip atar gibi cevaplar yazıyorlar hermesajlarında, banada hala çanta gelecek, kaç aydır. gönderdikleri ürünlerden de şüpe ettim bcaa yı firmaya sordum onlarınmış Allahtan da şu glambia mıdır nedir oraya ulaşamadım bir türlü, bazı toz satan yerde bakıyorum 73 kullanım fln yazıyor benim protein tozunda 72 yazıyor. onun orjinalliğinden şüpeliyim. bu firmadan şunu öğrendim 3 kuruş fazla ver kafan rahat etsin.10 kuruş ucuza alacağım die bu adamların sıkıntısı çekilmez.
  • Sayın firma yetkilileri, yukarıda arkadaşlarda bahsetmiş fiyatlarınız piyasaya göre yaptığınız kampanyalardan dolayı uygun onun için hediye taahüdünü kesmeniz mantıklı. Hediye verecekseniz de müşterinin sipariş miktarına yada alışveriş sayısına göre gönlünüzden geçen hediyeyi koyun.
    Hediye alanlar sevinir, taahüdünüz olmadığı için hediye konmayanlarda kendini kötü hissetmez. Hediyelerdeki gecikmelerden dolayı ne İsa ya nede Musa ya yaranabiliyorsunuz.
  • Akli olan burdan alışveriş yapmaz hem zaman kaybi hem uade sureci whey protein istedim l carnitine yollamislar ,😮
    https://hizliresim.com/JZ5J5J

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hipoksi -- 20 Mayıs 2019; 13:8:14 >
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.