Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.189
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Sürekli değişkenlik gösteriyor dükkanımız buyrun başlıca fotografları

Ayrıca görmek isteyen herkes icin site adresimiz günceldir.

Sizlere ağırlamak isteriz

Saygilarimizla.
    Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ProteinMarket

Merhaba,

Sürekli değişkenlik gösteriyor dükkanımız buyrun başlıca fotografları

Ayrıca görmek isteyen herkes icin site adresimiz günceldir.

Sizlere ağırlamak isteriz

Saygilarimizla.
    çanta ve eldivenler ne zaman kargolanıcak ?

• Kangal3454 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kargolanmaya başladı efendim en kısa sürede elinizde olacaktır.

Tüm ürünler geldi

Saygilarimizla

• 3 hafta gibi bir sure önce weider whey premium aldım. Supplementler.com da 400 tl olan urunu 300 tl ye aldim kendilerinden indirimlerle. Cok nazik olduklari soylenemez tabii ki bir bikkinliklari var gibi ama guvenle alisveris yapabilirsiniz ben sorun yaşamadım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanım haber indimi ile ( Universal Animal Cuts 42 Paket ) ürününü sipariş verdim. Teslimat sonrası tekrar yorum yapacağım.
  • _A_N_I_L_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

On siparişte olan bir ürün açıklamada yazıyoruz dikkat etmediyseniz diye bilgi vermek istedim ortalama 7 ile 10 iş günü teslimat sürecidir bu üründe.

Saygilarimizla

• Eksik olan shakerlar da geldi dün. Geçte olsa siparişi tamamladım , güzel indirimler olduğu zaman tekrar denenebilir .
  • Ürünü 25 Mart tarihinde satın aldım. Her hafta aradım sizi. Her hafta ürünü Pazartesi göndereceğinizi söylediniz. Her hafta. Yazışmalar da elimde var. Bugün 23 Nisan, ürün hala tedarik sürecinde. Hem ütün elimizde yok diyorsunuz hem dr hala daha var gibi gösterip satıyorsunuz. Yalan söylüyorsunuz. Dolandırıyorsunuz. Savcılığa suç duruşunda bulunacağım bugün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gereqsiz kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ürün son kullanım tarihi yakın diye yeni ürün gelene kadar beklemek istediniz ve bu ürün için acelem yok diye defalarca kez canlı desteğimizden yazdınız. Şimdide gönderilmiyor diyorsunuz ürün Iadeniz fazlasıyla tarafınıza yapılmıştır.

Canlı destek arkadaşımızın hatası size yardımcı olmasıdır. Sizin beyanınız üzerine ürünü bekletmesidir ama haklisiniz ürün bu süredir çıkmadı. Ne olursa olsun canlı destekdeki arkadaşımız o ürünü o gün çıkarmalıydı son kullanım tarihi o şekilde olanı.

Bize burda kimseye yardımcı olmamayi ogrettiginiz icin tesekkur ederiz.

Saygilarimizla

• Telefonda bana “ulan”lı konuşan, “ürün yerine ben size başka bir şey göndereceğim” diyen, “parayı faizi ile gönderenin anasını....” diyen S. isimli mağaza müdürü olduğunu söyleyen şahıs hakkında suç duyurusunda bulunacağımı, uygun bir vakitte de bu forumda ve ekşi sözlükte konuyu tüm detayı ile gündeme getireceğimi belirtmek isterim.

Merhaba,

Öncelikle burda karıştırdığınız bir konu sudur ürünleri satın alıyorsunuz siz bizi değil bu nedenle siz hiç bir calisanimiza hakaret edip bağıramazsınız bu durumda yapılan doğru olmasada insani bir tepki verilmesi normaldir. SIZ hem müşteri hizmetlerimize hemde size yardımcı olmak için arayan personelimize hakaret edip bağırırsanız verilen tepki yanlış da olsa insanı bir durumdur.

Bu konuda firmamız adına özür dileriz ancak tekrar teyit etmemde fayda var siz bizi değil ürünlerimizi satın alıyorsunuz lütfen bu doğrultuda hareket ederseniz siz de bu zamana kadar kimseye bu tepki verilmediği gibi size de verilmez.

Saygilarimizla

• Kimseye hakaret etmedim ben. Ses kayıtlarını dinleyin. Sesimi yükselttim. Bağırdım. Siz bana küfür ettiniz. TCK’da hakaret içermeyen bağırma konusunda bir yaptırım yok, açıp okuyun lütfen. Ama siz tarafıma küfür edip, beni tehdit ettiniz. Bir de burada bunu insani diye savunuyorsunuz. Bana verdiğiniz bu terbiesiz tepkiyi de herkes gördün buradan. Hakkımı yasal yollarla elbette ayıracağım.

Merhaba,

Ses kayıtlarını dinledim ki yukarıdaki yorumu yazdım herhangi bir küfür yoktur. Ayrıca yalancı kelimesi ve bagirmalariniz net olarak duyulmaktadir. Ve siz bağırıp iftiralar atana kadar size kesinlikle ne bir ses yükseltilmesi nede farklı bir cümle kurulmamıştır.

Hakkınızı aramakta özgürsünüz bizde cevaplarimizi verebiliriz tabiki.

Saygilarimizla

• Evet. Yalancısınız. Buradan da belirtiyorum. 4 haftasır her Cuma günü, ürünün Pazartesi karşılanacağını söylediniz bana. Her hafta... Ürünü tarafıma gönderdiniz mi? Hayır. Evet. Yalan söylemde bulunmuşsunuz demek ki.

Ssa kayıtlarını dinlediniz ve küfür yok; öyle mi?

Peki. Şu an tartışmayı sonlandırıyorum. Ama gündemde olacak bir rezalet başlığı ile burada olacağım yakında. Suç duyurusunda bulunmak üzere karıkala öncelikle gideyim de.

Merhaba,

Bizim kimseye veremeyecegimiz bir cevap yoktur.

Siz kendi isteğiniz ile ürünü beklettiniz ve daha sonrasında yalancılıkla itham ettiniz.

Sorun yok iyi günler

• Benim ürünüm doğru bir şekilde 1 hafta sonra elime ulaşmıştır. Ürünü kontrol ettiğimde herhangi bir aksi bir durumla karşılaşmadım. Kargolama süresi haricinde memnun kaldım. O süreçte ,ürünün fiyatının uygun olmasından dolayı önemsemiyorum açıkçası. İyi çalışmalar diliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Sureci kısaltma ile ilgili gerekli çalışmalarımız devam ediyor tamamen yurtiçi kargoya geçirmiştir kargolama olarak buda süreci daha da kısaltacaktır

Saygilarimizla

• Siparişimi verdim havalemi yaptım bekliyorum bakalım arkadaşlar ne kadar sürede teslim edecekler.Optimum Gold Standard Whey 2273 Gr Çilek aldım stokta var sanırım çok üzün sürmez.Tekrardan yazarım iyi günler herkese
  • Siparişim çok hızlı şekilde kargo yapıldı. Hediyeler eksik geldi fakat satıcı bu konuda tarafıma bilgi verdi. Satıcı ilgili, ürünler diğer sitelere göre uygun fiyatlı, kargo hızlı, hediyeler de gelince herşey çok güzel olacak. Gözü kapalı alışveriş yapılacak site.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.