Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.194
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çamur atmak da istemiyorum ama bu şekilde outlet ürün olabilir izlenimi veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brawilyon kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Canlı destek üzerinden müşteri temsilcimizin sizinle yapmış olduğu görüşme de bahsettiğinizin dışında şunlar yazıyordu.

Tarafınıza gelen kargolar bizden çıkarken yani kargo şirketine teslim edilirken herhangi bir yerinden kırık çatlak veya hasarlı olmadığı konusunda biz kargo şirketinden imza alıyoruz.

Sizin belirttiğiniz durumlarda kargo tarafından KARGOYU TESLİM ALMIŞ OLSANIZ BİLE kargo tutanak tutmak zorundadır. Biz tutanağı bize atmanız durumunda elinizdeki ürünü bile sizden geri almadan size derhal aynı ürünleri yenisini çıkaracağımızı beyan ettik.

Ancak burada sanki biz size bunları söylememiş sizi terslemiş size bilerek bu şekilde bir kargo gönderimişiz gibi bir tavır takınmanız çok etik gelmedi.

Elinizdeki ürünlerin tutunağını tarafımıza iletmeniz durumunda BİZ DERHAL size yeni ürünleri göndereceğiz.
  • A...O.... kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Tüm ürünlerimiz firmasından tarafımıza geldiği gibi mağazalarımızda satışa sunduğumuz gibi hasarsız ve jelatinleri düzgün ürünlerdir.

Ürünlerimiz %100 orjinal ürün olup kesinlikle farklı bir durum söz konusu değildir.

Ürünler kargo ile geldiği için bazen bu tarz durumlar ile karşılaşılabiliyor. Ancak bu şu demek değildir ürünler outlet ürün veya 2.el ürün gibi.

Ürünlerimiz kendi mağazalarımızda da aktif sattığımız hiç bir sorun olmayan ve kesinlikle sıfır jelatinli ürünlerdir.
  • Yeni başlayacak olanlar hangi proteini almalı helpp

• ProteinMarket P kullanıcısına yanıt
    evet türkiye de yaşamıyor olsaydık muhtemelen böyle bir işlem gerçekleşiyor ola bilirdi kapıda bile kontrol ettirip tutanak tutmuyorlar birde ürünü alıp gidip tutanak çok zor gibi geldi bana
  • Brawilyon kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu paylaşımı aklınızda olması için yapıyoruz.

Eğer tutanak tutma işlemi yapmazlarsa gönderici firma (yani şu anda biz) kargo personelini iletişime geçirmenizdir.

Çünkü o tutanağı tutmak zorundalar.

Biz müşterimiz ile iletişime geçerek müşterimizin mağduriyetini gidereceğiz.
  • Ölçek başı fiyattan en hesaplısını

• Fiyatlar gayet düşük,bir kutu ON Whey 1kg ile bir kutu Musletech Creatine sipariş ettim.
    Teşekkürler!
    Outlet ürün sahte ürün de demek değildir Sn. Proteinmarket. Dünyaca ünlü markaların bile outlet satış mağazası bulunmaktadır
    Firmadan outlet ürünleri alıp uygun fiyata da satabilirsiniz bunda bir sakınca yok tüketici için faydalı da bir şeydir bu ki yazımda çamur atmak da istemiyorum diye belirttim!

• Hediyeler eksiksiz geldi.Anlayışları için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Hediyeler eksiksiz geldi.Anlayışları için teşekkürler.
    ambalajlar nasıl? kutu ağzında olan koruyucu karton falan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerosun

ambalajlar nasıl? kutu ağzında olan koruyucu karton falan var mı?

Alıntıları Göster
    Hiçbir sıkıntı yok.Koruyucu bantları mevcut tabiki.İlk alışverişim oldu gayet memnun kaldım.Umarım sonraki alışverişlerimde aynen devam eder.
  • Siparişimi geçtim numarası 91646555, emailime gelen mevzuatta hediyeler seçtiğimden farklı gözüküyor, acaba ben mi yanlış seçtim yoksa kalmadığı için otomatikmen başka bir hediyeyle mi değiştirildi?

• quote:

Orijinalden alıntı: CryptOsmaN

Ölçek başı fiyattan en hesaplısını
    Hocam bütçem max 100 Tl önerir misin bir şeyler

• Demacia kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Hediye seçimleri tarafımızca değiştirilemiyor. Sizin gözünüzden kaçmış olabilir.

Ancak değiştirmek istediğiniz hediyeyi söylerseniz hemen değişebiliriz çünkü kargonuz gönderilmesi için hazırlanıyor.
    Teşekkür ederim, whey saşe yerine shaker almak istiyorum, zaten 2.3kg whey siparişi verdim üstüne bir de whey hediye istemem absürt oluyor

Whey şase nedir hocam ben de seçeceğim ama ne olduğunu bilmiyorum.

Bu arada kampanya için çok teşekkürler birkaç gün daha sürerse çok mutlu olurum

Merhaba

Hediye değişiminiz yapılmış ürünleriniz kargoya teslim edilmiştir.

Hayırlı olsun şimdiden.
  • momenty kullanıcısına yanıt
    1 şase 1 kullanımlık protein tozu oluyor

Teşekkürler ilginiz için

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.