Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.092
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Öncelikle canlı destek üzerinden sizlere cevap veriliyor ama çevrimdışı olduğunuz zaman mesaj gelmiyor.

8 den sonra sms olarak normalde kargo firmasından gelmiş olması lazım bu konuda malesef bizim ekstra yapabileceğimiz bir durum olmuyor. Yine de gerekli uyarımlar yapılacaktır.

Saygilarimizla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ProteinMarket P kullanıcısına yanıt
    Merhaba, cevabınız için teşekkürler,

Peki hediye olarak protein seçmeme rağmen neden gainer yollanmış bununla ilgili malesef bir cevap alamadım
  • alperyzl A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Yoğunluk nedeniyle gözden kaçmış olabilir çarşamba günü gönderilecek.olan hediyeleriniz ile o da gönderim sağlanır efendim

Saygilarimizla

Merhaba,
    Dünde kargoya verilmemiş?
    sipariş no : 94544829
  • Belki iyi niyetli bir firma ama 21 Martta verdiğim siparişim henüz kargolanmadı, bugün kargolanacağının mesajı geldi. 21 Martta supplementler.com üzerinden daha sonra verdiğim siparişim ise 22 martta elimdeydi. Bu devirde internet alışverişlerinde hız da çok önemli.

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/322770/7d1b4687-dfd7-4980-810b-0a56fb744999.png [/simage]
  • District7 kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Aldığınız ürünün alt açıklamasına bakarsaniz ki görmeme ihtimaliniz yok hemen sepete ekle kısmının altında kargo teslim süreci yazıyor efendim

Saygilarimizla
    Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )

• quote:

Orijinalden alıntı: ProteinMarket

Merhaba

Aldığınız ürünün alt açıklamasına bakarsaniz ki görmeme ihtimaliniz yok hemen sepete ekle kısmının altında kargo teslim süreci yazıyor efendim

Saygilarimizla
    Benim ürünümün altında sadece hızlı kargo yazıyor.Bana dün gönderilecek dediniz hala gönderilmedi. Sizden bir daha sipariş vermeyeceğim.

• Site gecici sure kapatilmis hatasi veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Site mi kapatıldı yoksa?

• chtr C kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ideasoft alt yapısı nedeniyle sitemiz yarın sabah 09:30 a kadar servis dışıdır.

Alt yapı kaynaklı bir hata olduğundan en kısa sürede çözüm sağlanacak bilgisi paylaşılmıştır.

Saygilarimizla

• quote:

Orijinalden alıntı: ProteinMarket

Merhaba,

Ideasoft alt yapısı nedeniyle sitemiz yarın sabah 09:30 a kadar servis dışıdır.

Alt yapı kaynaklı bir hata olduğundan en kısa sürede çözüm sağlanacak bilgisi paylaşılmıştır.

Saygilarimizla
    Kargo hala teslim edilmedi
    @ProteinMarket
  • alpkan A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kargonuz bugün yola çıktı efendim. Sistem güncellemesi bitmediği için takip kodu aktaramıyoruz kargo yola çıktı bugün

Saygilarimizla

• Merhaba,

Güncelleme bitmiştir sitemiz tekrar hizmetinizde

Saygilarimizla

• Skaty. S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

OPTİMUM GOLD 908 GR MUZ aldınız yanlışlık çikolata gönderildi değiştirildi ve yerine MULTİPOWER 908 GR MUZ aroması gönderildi arada 30₺ fiyat farkı olmasına rağmen hiç bir ücret talep edilmedi.

Şimdide de gönderilen ürüne laf ediyorsunuz. Biz size ücret IADENIZI ANINDA yapalım dedik onuda kabul etmediniz yani kısacası siz zaten memnun olmak istemediniz biz işimize doğru yaptık size de herkese de karşı

Vicdanınız rahatsa biz rahatız.

Saygilarimizla

• Merhabalar, lütfen şu Sürat Kargoyu kullanmayın. Perşembe akşamı kargoya verdiğiniz ürün, Cuma Cumartesi ve Pazartesi evde olmama rağmen eve teslim edilmedi. Bana hiçbir şekilde herhangi bir bildirim yapılmadı,dün durumu sormak için şubelerini 10 kez aradım telefonu açmadılar, bugün ise kendim sitelerini kontrol ettiğimde iade gönderileceği yazıyor. Böyle bir işgüzarlık olamaz... Rezaletin de ötesi. +3 TL falan kargo ücreti kesseydiniz de şu saçma sapan şirketle müşteriyi muhattap etmeseydiniz. Daha önce de benzer bir durumla karşılaşmıştım. 3/3 sorun yaşadım Sürat kargo ile. Ne bir bildirim var ne başka bir şey. Kargonuzu kendiniz takip edip, kendiniz şubelerinden almanız gerekiyor. Daha önce gittiğimde hep şubelerinden ürünümü aldım. Hiç dağıtımda olduklarını görmedim. Şubeden şubeye çalışıyorlar herhalde... Bakalım nasıl alacağız ürünü. Yarın erkenden şubeye gideceğim.

• nightsniffer kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Öncelikle biz size kargolar çıktığı anda takip.kodu iletiyoruz ki kargonuzu takip edebilin diye ve peşine de şunu ekliyoruz eğer kargo bizden çıktıktan sonra 2 iş günü içinde adresinize gelmezse bize mutlaka yazın veya arayın ki biz adresinize teslim ettirelim. Çünkü bazı illerde sürat kargo bazı illerde yurtiçi bazı illerde aras bazı illerde mng bu tarzda sorunlar oluyor biz her ile göre malesef kargo firması değişemiyoruz en sorunsuz en sağlam taşıma ve en hızlı teslimat genelleme olarak sürat kargo da olduğu için sürat kargo ile çalışıyoruz. Sizlerden ricamiz şu lütfen kargonuzu takip edin ki eğer gelmeme durumu olursa bizimle iletişime geçin biz adresinize kadar teslim ettirelim.

Saygilarimizla

Merhaba,
    Kargo numarası ne ? Sitenizde hala gözükmüyor.
  • Canli destek cok ilgiliydi . Tesekkurler

• gecen hafta pazartesi (18 mart) verdigim nutrich whey hala kargoya verilmedi. 1 nisanda yollanacakmis.

Sikayetler genel anlamda bu yonde. Bu duruma cozum bulun lutfen

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.