Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.194
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • protein tozunu sıcaktan korumak için buzdolabında saklayabiliyor muyuz?
  • diyet yapanlar kilo vermek isteyenler icin protein tozu öneriniz var mı ?
  • İndirim bittimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firmadan ses yok. Hayırlısı bakalım

• 25 TL indirim kodu var mı acaba?
  • İndirim kodu çalışıyor. Ödeme ekranında hediye çeki kullana basıp donanimhaber25 yazısını yapıştırın.
  • Merhaba,

Optimum 4.5kg şu anda stoklarda tükenmiştir.

Tekrar girdiğinde stoklarımızda görülecektir.

Hediye çekimiz aktif ve kampanyamiz devam ediyor

Saygilarimizla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bigjoy bcaa ripped siparişi vermiştim. Kola aromalı seçmiştim fakat bana limonlu gönderilmiş. Çok takmıyorum tadlari fakat seçtiğim aromanin gelmemesi düşündürdü:) haricinde orjinal ürün, uygun fiyat ve hediyeler eksiksizdi. Teşekkürler.

• Merhaba,

Geçtiğimiz hafta plansız bir yoğunluk nedeniyle bu tarz da bir aksamalar yaşandı. Ancak bu sorun cozuldu.

Saygilarimizla

• ben de sipariş verdim yarım saat önce falan kod sıkıntısız çalışıyor, havale indirimi de güzel bence çok uygun fiyata aldık teşekkür ediyorum tek sıkıntı eldiven için beden seçme olayını göremedim altislerde biraz büyük seçim daha iyi oluyordu diye hatırlıyorum benimki xl olursa iyi olur sanırım
  • takip
  • Merhaba

Siparişimi dün teslim aldım.
    Ürünler orjinalliği konusunda problem olduğunu düşünmüyorum fakat ürünlerin dış kapları hasarlı bu durum da outlet veya teşhir ürünü olma durumunu ortaya çıkarıyor. Kargolama da sıkıntılı keşke koruyucu bir kutuya koyulsa direkt kargo poşetine atılmasa çünkü kargoların nasıl taşıma yaptıkları belli. Ama urun kutusundaki hasarlar sadece kargoda olabilecek boyutta değil.Benim kargo poşetinde yırtılma vardı 2 ana ürün tam ve skt 1 yıldan fazla olunca uğraşmamak adina kargoda problem çıkarmadım.
    Hediye kısmını anlamadım 7 adet protein yollanmış sanirim ellerinde ne varsa o yollanıyor.
    Biraz daha özen donanimhaber forum bunu sevmez.
    Iyi çalışmalar.

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )
    Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )

• grenade bcaa siparişim dün geldi. kutu, skt vs. sağlam, ürün orijinal görünüyor gibi.

• CLA siparişim sürat kargo ile geldi.
    Kampanya için teşekkürler.
  • sitedeki telefon üzerinden firmayı aradım ancak yanıt yok, kargolarınız ne kadar sürede sizlere ulaştı arkadaşlar?
  • eternalsun kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Hattımız kurulum aşamasında bugün kurulumları bitiyor.

Yarından itibaren arayabilirsiniz.

Kargolama sürecimiz ortalama 2 iş günüdür ancak çoğu üründe aynı gün kargo hizmeti vermekteyiz.

Saygilarimizla

• Ben de Hardline Whey siparişi verdim çikolatalı istedim muzlu gelmiş. Kargolama sadece poşet.

Diğer siparişim de bigjoy bcaa ripped ananaslı. Bakalım hangi aroma gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J. Marston -- 5 Mart 2019; 11:34:28 >
  • Eldiven hediyesi bitmiş galiba
    Bu işten gerçekten anlayan arkadaşlar weider,olimp gibi markalar şart mı yoksa hardline al geç mi diyosunuz

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    alınabilir, neden alınmasın?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.