Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.188
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ProteinMarket

Merhaba,

Lütfen yanlış gelen ürünleri de paylaşın da herkes görsün L carnitine yerine 2 adet Bigwhey Protein geldiğini onun haricinde Aldığınız Altis eldivenin doğru geldiğini kargonuzun 2 iş gününde kargolandigini ve ürünler sağlam şekilde geldiğini de paylaşın lütfen

Hocam hala ısrar ediyorsun. Yukarı da sizin paketini YOLLADIK dediğiniz halde bugün gelen kargonun 01.03.2019 da GÖNDERİLDİĞİNİ KARGO FİRMASI PAKETİN ÜZERİNE YAZMIŞ.

YANİ GEÇ YOLLAMIŞSINIZ. Yani bunun neyini inkar ediyorsun ? Size ne dedik ? Kabul edin paketin geç yollanıldığını, biz de tamam diyelim geçelim. Hala siz yalanınızı sürdürmektesiniz. Koliyi açarken video çektim. Onu da koyarız isterseniz ?

Hediyelerden L-Carnitin geleceğini Big joy gelmiş, onu da yine sizinle olan mesajlaşmaları buraya koyarak söylemişiz. Hala neyin inadı bu ya

• WHEY siparişi vermiştim. Ellerinde ürün kalmadığını söyleyip farklı bir ürün teklifi ettiler ve bunu çok güzel bir dille açıkladılar. Siparişim sorunsuz geldi. Hediye olarak istediklerimden farklı hediyeler geldi ama sonuçta hediye. İlginiz için teşekkür ederim. Tekrar alışveriş için sizi tercih edeceğimi bilin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C6397E6E -- 3 Mart 2019; 8:55:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CryptOsmaN

Maksimum 100₺ bütçe ile demişti arkadaş o yüzden. Yoksa bu markanın 3kiloluğu da var
    Öyle bir urun yok diyor hocam

• Evet linke tıklayınca ben de fark ettim site yönetimi değiştirmiş sanırım ürünlerin sayfalarını

• Yeniden spora başlamayı düşünüyordum bu ara, iyi oldu denk geldiğim.

Bu arada site gayet kullanışlı ve güven veriyor. Bakalım 2-3 kalem siparişim olacak sanırım.

Yaklaşık 3 senedir uzak kaldım, bir sürü yeni marka çıkmış. Şu anda en dengeli içeriğe sahip olan, topaklanma yapmayan ve verim alınabilen Whey Protein hangileridir? Varsa öneriniz sevinirim.

NOT: Bu arada kuzenim de kullanadığı Big Joy Mass Gainer ürününü bana verdi, bu nasıldır daha önce duymadığım bir marka. İçeriği fena değil ama marka olarak bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 3 Mart 2019; 15:12:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CryptOsmaN

Evet linke tıklayınca ben de fark ettim site yönetimi değiştirmiş sanırım ürünlerin sayfalarını
    Tekrar atar misin

• Hocam hala 100₺ mi maksimum bütçe?

• Bir adet optimum standart whey siparişi geçtim, stokta var görünüyor.Umarım yarın kargolanır.
  • yurimc kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kargolama sürecimiz standard olarak ortalam 2 iş günüdür.

Yani yarın da kargolanabilir salı günü de.

Ancak biz tüm ürünleri aynı gün çıkartmak için elimizden geleni fazlasıyla yapiyoruz.

Saygilarimizla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BUnlar kanser yapıyor mu acaba
  • Hardline Whey alınmaz mı?

• https://www.proteinmarket.com.tr/urun/optimum-gold-standard-whey-2273-gr
    Bu ürünü alacağım fakat skt ile ilgili bir bilgi göremedim. Gözümden mi kaçırıyorum acaba?

• Individual Red I kullanıcısına yanıt
    Masaüstü görünümünde skt başlıkta görünüyor hocam. Mobil sitede isen görünmüyor galiba yani bende öyle olmuştu.

• ProteinMarket P kullanıcısına yanıt
    Merhaba, shakerları eksik göndermiştiniz, sitede canlı iletişime geçmiştik gönderileceği söylenmişti. Hala bir haber yok.

Piyasaya göre oldukça iyi fiyatlarla, zamanında gelen kargo ile beğenimizi kazandınız. Ürünlerde gayet iyi.

Bir kaç düzenleme ile bir numaralı supplement mağazamız olabilirsiniz bu gidişle. (fiyatlar böyle devam ederse )
  • Siparişim bugün hediyeleri ile birlikte geldi. Ürün orjinal koruma bantlı ve halogramlı. Son kullanma tarihi sitede 2021 di gelen ürün 2022 :) Fiyat + hediyeler + online destek + kargo hepsinden memnun kaldım. Biraz sonra bir sipariş daha geçeceğim. Teşekkürler.

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 4 Mart 2019; 12:50:33 >
  • benim ürünüm geldim. 2 hediyenin yanında ekstra 2 paket whey koymaları hoş.tebrikler böyle devam edersiniz umarım
  • ProteinMarket P kullanıcısına yanıt
    Optimum Gold Standard Whey Protein 4540Gr Çikolata

Yukarıdaki ürün tekrar stoğa girecek mi ?
  • furkana. F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.