Şimdi Ara

Protein Tozundan Sivilce (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Amroth.

quote:

Orijinalden alıntı: Teknik_Psikopat

quote:

Ayıp oluyo hocam ektolar var

Ektomorflarda hacim kazandığında ince ve fit bir vücuda sahip olabiliyorlar + yağ yakma problemleri yok. sizde şanslısınız aslında

Yarım elma gönül alma diyelim biz buna Herşeyin farkındayım hocam hedefime adım adım gidiyorum Allahın izniyle

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ektomorflarda hacim kazandığında ince ve fit bir vücuda sahip olabiliyorlar + yağ yakma problemleri yok. sizde şanslısınız aslında

Yarım elma gönül alma diyelim biz buna Herşeyin farkındayım hocam hedefime adım adım gidiyorum Allahın izniyle

Açıkcası ektomorf olmayı dilerdim, ben meso-endo karışımı birşeyim kısa sürede güzel kütleler koydum güzel ağırlık arttırdım ama gel gelelim istediğim kadar ince olamıyorum, her zaman bir yağlanma mevcut. bizim de derdimiz yağ yakımı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Açıkcası ektomorf olmayı dilerdim, ben meso-endo karışımı birşeyim kısa sürede güzel kütleler koydum güzel ağırlık arttırdım ama gel gelelim istediğim kadar ince olamıyorum, her zaman bir yağlanma mevcut. bizim de derdimiz yağ yakımı

Herkesin derdi ayrı hocam herkes hedefine ulaşır umarım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Benim gibi exact meso olsaydın derdin kalmazdı :D

• aman beyler fazla yüklenmeyin kendinize :) :) benim gibi olmayın sonra el sargıda 3 hafta spor yok :)
  • günlük en az 2 litre su içmelisin su içmemekte yapar sivilce kendimden biliyorum. özellikle sırtımda su içmeyi ihmal ettiğimde çoşuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

quote:

Orijinalden alıntı: kammer141b

myofusion sabah kahvaltıda ve idmandan önce ve idmandan sonra dedi proteinin fiyatıda 150 tlmiş kilo boy sordu ona göre söledi 3 kere die

500ml suya 1.5 ölçek karıştır,yarısını ant öncesi kalanını sonrası iç yeter

antrenman öncesi boşa şişlik yapar. 2.side 500 cok ya yazıktır :D 200 ml suya karıştır gitsin. myofusion güzel karışıyor zaten. Ama alacaksanız uyanır uyanmaz bi alın spordan sonra 2.yi alın. Yada bu 2sinden sadece 1ini alın. Ben olsam sabah uyanır uyanmazı tercih ederdim.

Damon sende mesomorph vucüt yapısı vardır cabuk gelişiyorsundur.

Antrenmandan önce protein tozu kullananlarda kullanmayanlara göre daha çok geliştiklerini söyleyen birkaç makale okumuştum he yapıyor muyum hayır para sonuçta,sadece antremandan sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 10 Mart 2013; 8:57:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben de protein tozu almayı düşünüyorum artık, günde anca 100 gr protein alabiliyoum ve gelişemiyorum o yüzden ben de başlayacağım.
  • Peki protein tozuna ne kadar kullanıp ne kadar ara vermeliyiz? Sadece antremandan sonra kullanmaya başladım karaciğer yağlanmasından korktuğumdan dolayı ama hiç ara vermedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoName.

quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

quote:

quote:

myofusion sabah kahvaltıda ve idmandan önce ve idmandan sonra dedi proteinin fiyatıda 150 tlmiş kilo boy sordu ona göre söledi 3 kere die

antrenman öncesi boşa şişlik yapar. 2.side 500 cok ya yazıktır :D 200 ml suya karıştır gitsin. myofusion güzel karışıyor zaten. Ama alacaksanız uyanır uyanmaz bi alın spordan sonra 2.yi alın. Yada bu 2sinden sadece 1ini alın. Ben olsam sabah uyanır uyanmazı tercih ederdim.

Antrenmandan önce protein tozu kullananlarda kullanmayanlara göre daha çok geliştiklerini söyleyen birkaç makale okumuştum he yapıyor muyum hayır para sonuçta,sadece antremandan sonra

Ben antreman sırasında içmeye başlıyorum mesela 2. harekette cok iyi kasılmış şişmiş oluyor yavaş yavaş o sırada başlıyorum içmeye direk kan pompa halindeyken

• quote:

Orijinalden alıntı: Kragger

Peki protein tozuna ne kadar kullanıp ne kadar ara vermeliyiz? Sadece antremandan sonra kullanmaya başladım karaciğer yağlanmasından korktuğumdan dolayı ama hiç ara vermedim.

Bir sorun olmadıkça ara vermeye gerek yok, 3 ay da bir karaciğer durumuna baktırın yeter. değerler normal ise devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DamonSalvatore

Beyler böyle bir şey hiç başına gelen veya bir yerde okuduğunuz oldu mu? Protein tozunu kullanalı 1 ay oldu ama benim kollarımda bir sivilcelenme belirdi Sinir oldum

Vücuda bildiğin gıda yüklemesi yapmışsın, haddinden fazla. Doktora git derim büyük ihtimalle karaciğeri yormuşsun diyebilir. İlla protein tozundan diye de düşünme :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-Dog -- 11 Mart 2013; 1:54:31 >
  • Uzun zamandır protein tozu kullanırım doğrudan sivilce yaptığını hiç duymadım.
    Kutunun üzerini oku belki içeriğinde ki maddelerin birine alerjin vardır. Diğer bir ihitmalde karaciğer enzimlerinle ilgili ama yine buda protein tozu değil
    protein miktarıyla ilgili. Sen yine doktora görün başka bir sıkıntı olmasın.
    Kullandığınız protein tozu orjinal mi diye sormuyorum bile. Bildiğiniz markaları güvenli yerlerden alın arkadaşlar.
    Bir çok yer denedim son zamanlarda protein tozlarının hepsini buradan http://ekstraprotein.com/protein-tozu/ alıyorum bir sorun yaşamadım.

Yine araştırın içinizin rahat ettiği bir yerlerden alın.

• Benimde sırtta ve kolda fena sivilce yaptı

• quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

quote:

quote:

Ben antreman sırasında içmeye başlıyorum mesela 2. harekette cok iyi kasılmış şişmiş oluyor yavaş yavaş o sırada başlıyorum içmeye direk kan pompa halindeyken

Puhhhahhaha :D

• quote:

Orijinalden alıntı: siyahlee97

Benimde sırtta ve kolda fena sivilce yaptı

Sivilce yapması normal cünkü karaciğer ve böbreğe yük bindiriyor karaciğer yağlanması sivilcelenmeye sebeb olur. Bu supplementleri kullandığınızda koruyucu takviyeleride almanız lazım milk thistle , enginar hapı , multivitamin gibi takviyeleride almaya calışın. + Olarak su tüketiminiz 2 litrenin uzerinde olması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.