Şimdi Ara

Protein tozu zararlı mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Zararlı Su tüketimiz günde 2 bardağı geçmiyorsa böbreklerinize bay bay çekebilirsiniz.
    Toz içmeyip gene su içmiyorsanız oda zararlı kapiş ?

Artık zararlı mı diye sormayın.ha birde trans yağ denen şey var ki günde yediğimiz bisküvilerdede var... aklıma gelen bunlar.

• hocam hardline nın creapure ürünü aldım onun bir zararı var mı
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    Sence _

Kreatin monohidratin kullanılması ve yüklemesi, 6 haftalık kullanım peryodu ve sonrasında 1 haftalik dinlenme süresi olarak önerilir. İlk hafta 4x5 gr (günde 20gr) yükleme, sonraki 2.-6. haftalarda günlük 5gr kullanım, 7.hafta dinlenme süresi olarak veya sağlık uzmanınızın öngördüğü sekilde kullanilir.
  • ben 2 bardak suyu zaten protein shake ile alıyorum kardeş
  • Senceroo kullanıcısına yanıt
    Dostum shake icerkenki aldigin su miktariyla gunu geciriyorsan bi doktora gorun derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lınc

Dostum shake icerkenki aldigin su miktariyla gunu geciriyorsan bi doktora gorun derim

sen günde 2 bardak su için diyince mecaz-ı mürsel yaptım...
  • .

• evet protein tozları zararlıdır. doğal kas yapmak varken neden yapay tercih edesinki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartasal1973

evet protein tozları zararlıdır. doğal kas yapmak varken neden yapay tercih edesinki?

2 ayda protein tozuylada yapılamaz bu vücut. Protein tozu içen adamım vücudu yapay nasıl oluyor onu anlamadım ? Bilip bilmeden konuşmayın önce git protein tozu nedir onun araştır millet protein tozu içinde direk vücut oluyor zannediyor

• AlbiSnickers kullanıcısına yanıt
    protein tozu içtiğin zaman sporu bırakmaman lazım bırakırsan kasların sarkar kansere kadar gidersin. 6 tane baklava uğruna hayatınızdan olmayın
  • Protein tozu kullanmiyorum ama 2 bardak su iciyorum hocam bir zararini gorurmuyum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabiki görürsün bu spor susuz olmaz sırf su için kretein kullanıyor millet :)

Su Şart Beyler Susuz hiç birşey olmaz su tüketimi çok olmalı suyu çok tüketip karaciğer ile böbreğinize bakıp nefesinizi açarsanız herşey serbest go go go :)
  • kartasal1973 kullanıcısına yanıt
    xD aynen protein tozu dogal olmuyor ama senin yedigin et tavuk falan dogal oluyor demi 😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • su önemli arkadaşlar.özellikle supplement kullanan arkadaşlar su tüketimine dikkat etsin.
  • hocam kreatin kullanıyorum bol su tüket dediler bende 6 litre su tüketiyorum suan nasılım

• Sawtain kullanıcısına yanıt
    Abart abart 😁6 lt ne la gunluk 6 kilo alip veriyon herhalde 😁

• Lınc L kullanıcısına yanıt
    Ben antrenman günlerinde 4lt, boş günlerde ise yarım bardak çay içiyorum. Ortalaması 2litreye falan geliyor sağlıklı yani değil mi hocam?
  • Yanlış ! Spor yapıyorsanız günlük 10-15 litre içeceksiniz.Şahsen antremana başlamadan su çağırıyorum salona 1 damacanaya 1 kutu bcaa atıyorum spor sırasında içiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitcan19901 -- 12 Mart 2017; 21:31:8 >
  • Ben kullanmadım ve kullanmam ama sigaradan ve fast food'dan daha zararlı değildir bence.
  • Yok protein tozu zararliymis, yok dogal degilmis bir sey bilmiyorsunuz findik kadar akilla ahkam kesmeyin bari.

http://www.antreman.net/protein-tozu-nedir-protein-tozu-zararli-mi/

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.