Şimdi Ara

Protein tozu tavsiyesi lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamün aleyküm beyler öncelikle şunu belirteyim 1.75 boy 60 kiloyum çok zayıf görünüyorum spor salonuna yazılıcam arkadaşlar protein tozu kullanmamı söylediler fakat piyasada onlarca marka ve çeşit var biraz kafam karıştı onca sitede onca markayı görünce. bana kilo alımada diğerlerine göre hem fiyatta hemde etkisinde faydalı bi marka yada isim her neyse önerebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bol bol yemek ye, 60 kilosun fazla protein ihtiyacın yok boşa para verme tozlara
  • hocam genetiğin çok önemli benim kuzenim var danada yese kilo alamıyor bi deri bi kemik :) çok iyi beslen 1-2 hafta sonra sonucu bildirirsin
  • Optimum, Olimp iyi markalardir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ufak bi araştırayım dedim supplemenler.com'da yorumlarda supletech premium mass gainer kullandığını günde 5 öğün tıka basa yediğini ve 2 haftada 8 kilo aldığını söylemiş doğrusu ben günde 5 öğün tıka basa yesem 2 haftada 2 3 kilo anca alırım(denedim:)). O aldığım 2 3 kiloyuda tekrar eritiyorum. Taktir edersiniz ki sürekli günde 5 öğün tıka basa yemek eziyet gibi geliyor bazen.

• Ya protein tozu derken kalori oranı yüksek olan gainer çeşitleri varmış kas geliştirmekten daha çok kilo alımına yönelik faydalıymış ve yanında iyi bi spor , beslenme ve uykuyla beraber tabiki :)

• Hard line Weight Gainer öneririm.
  • bende de 194 boy var 83 kiloyum yiyip kilo alamadığımı sanardım ama fark ettim ki yemiyormuşum fatsecret uygulamasını indirdim günde aldığım öğünlerin kalorisine baktım 3200 kalori almam lazımken 2000i zor alıyodum 3200 ü yakaladım şu an yavaş yavaş kilo almaya başladım.Günlük ihtiyacın kadar kilo alabiliyormusun ona bak derim.Ama hala proteinim eksik kilomun 1.75 katı protein alamıyorum 35g falan eksik oluyo.Bide tavsiyem hergün pirinç bulgur yada makarna ye gerçekten faydasını görücen.
  • AteistKedi kullanıcısına yanıt
    Tamamdır deneyeceğim teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.