Şimdi Ara

Protein Tozu Takviyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
4
Favori
54.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duke LaBeouf

Protein Tozu Takviyesi

Protein tozu kullanmadan şu vücut yapılır mı?
  • Bu vücudun pek bir olayı yok arkadaşlar. Günlük kardiyo ve düzenli orta düzey ağırlık çalışmasıyla 5-6 ayda bu vücut elde edilebilir. Protein tozuna gerek yok düzgün beslenin yeter.
  • İyi o zaman. Fazlasında gözüm yok.
  • quote:

Protein Tozu Takviyesi

yapılır arkadaş , sadece dengeli beslenmen lazım , bu adam bodyci değil zaten fitnessçı sadece , bu adamın ilk fotolarını bulsan görürsün 60 kilo olduğunu falan zamanında çok zayıftı

heathen doğru söylemiş çok da bişeyi yok bu vücudun aslında
  • Ben de belimi biraz genişletmek istiyorum fazla ince . Omuzlar bele göre fazla geniş dengesiz duruyo gibi geliyo Hocama sordum bel hareketi yapma yeter dedi ama başka bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Government

Ben de belimi biraz genişletmek istiyorum fazla ince . Omuzlar bele göre fazla geniş dengesiz duruyo gibi geliyo Hocama sordum bel hareketi yapma yeter dedi ama başka bilgisi olan var mı ?

belini genişletmek istiyorsun ve hocan bel hareketi yapma diyor

bence deadlift hareketini yap,hem belini güçlendirir hem genişletir tabi uzun vadede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

quote:

Protein Tozu Takviyesi

yapılır arkadaş , sadece dengeli beslenmen lazım , bu adam bodyci değil zaten fitnessçı sadece , bu adamın ilk fotolarını bulsan görürsün 60 kilo olduğunu falan zamanında çok zayıftı

heathen doğru söylemiş çok da bişeyi yok bu vücudun aslında

Sabah 2 yumurta, öğlen mercimek ,tavuk gibi proteini olan bi yemek aksam da sebze yemeği aralarda badem fıstık, yatmadan öncede süt içerim veya mısır gevreği yerim. Yeterli herhalde şimdilik.

Adamın antrenman programı ve yedikleri burada , kız resimlerine takılmayın yararlı olur diye paylaşıyorum.
    http://thecampusthrone.com/never-back-down-cam-gigandet-workout

• quote:

Protein Tozu Takviyesi

Bir bayan gözüyle değerlendirip söylüyorum; bu adamın vücudu hiç güzel değil. Önemli olan sadece kas değil, o güçlü kuvvetli görüntüye de sahip olabilmek. Bu kadar zayıf olan arkadaşlar kas yapmanın yanında kilo almayada baksınlar. Böyle olunca sanki kalemle sonradan çizilmiş gibi eğreti duruyor kaslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crn_knk -- 30 Haziran 2011; 15:25:26 >

• Bunun fazlasına da abartı geliyor bana. Ayrıca bu adam 78 kilo civarında diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crn_knk

quote:

Protein Tozu Takviyesi

Bir bayan gözüyle değerlendirip söylüyorum; bu adamın vücudu hiç güzel değil. Önemli olan sadece kas değil, o güçlü kuvvetli görüntüye de sahip olabilmek. Bu kadar zayıf olan arkadaşlar kas yapmanın yanında kilo almayada baksınlar. Böyle olunca sanki kalemle sonradan çizilmiş gibi eğreti duruyor kaslar.

İlginç

• protein tozunu benim hoca kullanıyordu. Sabah 25 metrelik havuzda 200 tur ardından 1,5 saatlik koşu akşam 90 kilometre bisiklet. Bunun karşılığı olarak belirli bir kalori alması gerekiyordu.3-4 tabak makarna yiyordu ama yeterli kaloriyi alamıyordu. 9-10 tabak yemesi gerekiyordu. Sonunda vücudundaki kasları yakmaya başladı. Protein tozu kullanarak ve iyi beslenerek bu farkı kapattı. Bu da onun vücuduna zarar vermeden spora devam edebilmesine yardımcı oldu. Erkekleri kızlaştıran Kızları erkekleştiren madde steroid.
  • Bayan arkadaş doğru söylüyor. Çok zayıfsın kas yapmana gerek yok. Git önce bir kilo al. iştah açıcı şuruplar var onları kullan bir zamanlar dh de kullanıyorlardı işe yarıyordu %100 zararıda yoktu. Çok ye ben senin çok yediğine inanmıyorum çok yiyipte kilo alamayan insanlarıda inanmıyorum. Adam akıllı çok yiyin ve hızlı yiyin kilo alırsınız.
  • Şu fotoğrafını paylaştığınız adam triatlete benziyor.

Size iki çift kelam edeyimmi ? 2 günlük istek için gidip 100 lira protein tozuna para vereceksiniz 1. Bunu nasıl kullanmayacağınızı bilmiyorsunuz kimsede size söylemeyecek 2. Bu tür maddeler tüm iç organları özelliklede karaciğeri muazzam bir şekilde yıpratır. İlerde çok ciddi sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz bu 3. Eğer küçüklükten yani 15 -17 yaşlarından bir spora başlar ve ciddi çalışırsanız zaten antrenörünüz olacak. Bu maddelere o zaman ihtiyacınız olacak. Bu maddeler oyuncak değil. Önerilmediyse kesinlikle almayın derim ben
    . İyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcible

Şu fotoğrafını paylaştığınız adam triatlete benziyor.

Size iki çift kelam edeyimmi ? 2 günlük istek için gidip 100 lira protein tozuna para vereceksiniz 1. Bunu nasıl kullanmayacağınızı bilmiyorsunuz kimsede size söylemeyecek 2. Bu tür maddeler tüm iç organları özelliklede karaciğeri muazzam bir şekilde yıpratır. İlerde çok ciddi sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz bu 3. Eğer küçüklükten yani 15 -17 yaşlarından bir spora başlar ve ciddi çalışırsanız zaten antrenörünüz olacak. Bu maddelere o zaman ihtiyacınız olacak. Bu maddeler oyuncak değil. Önerilmediyse kesinlikle almayın derim ben
    . İyi forumlar

dostum bu ürünlerden neden bu kadar korktuğunuzu anlamıyorum yiyerek alamadıgımız proteşn lere ek olarak kullanılıyor protein tozu zararlı falan deil milletin kafasını karıstırmayın lütfen karaciğeri yoruyo dogru ama baska bi olayı yok iç organlara falan zararıda yok saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackblue

quote:

Orjinalden alıntı: To die

Ya aslında kilo almak kolay.Ama düzenli almakta gerekebilir.Çok kola iç abur cubur ye özellikle yatmadan önce.Tamam bitti iş.Böyle yap bir haftada 2 kilo alırsın.Kendimden biliyorum

Onları inan çok denedim ama olmuyo Denemediğim yol kalmadı.2 ay balık yağı hapı kullandım.Ala ala 2 kilo aldım 2 ayda.Neyse bunada şükür.Son çare bu tozdan medet umuyorum.

Kilo almak için balık yağı hapı kullanmak çok saçma çünkü balık yağını aldığında vücudunun ısısı artar ve yağ yakımı hızlanır kilo almana yardımcı olmaz aklında bulunsun.Kilo vermek için başvurulan çözümlerdenen basiti bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZGSRĞL

quote:

quote:

Protein Tozu Takviyesi

İlginç

Yok aslında çok basit, neden öyle dediği belli.

İlk olarak genetik olarak şanslı gibi gözüksede tam tersi bu elemanın durumu.

Boyu uzun belli ama eni bildiğin '' sıfır''. O kadar spor yapmış madem insanda iki gram sırt ( arkadan bakmaya gerek yok buradan da anlaşılıyor ) iki gram kanat kası olmaz mı ?

O hacmi veren sırt omuzlar ve kanatlardır. Adamda kanat diye bir şey yok, üçgen değil bildiğin dikdörtgen ve aşırı zayıf.

Olan kasları istediği kadar sıkı ve sert olsun bu adam zayıf, giyinikken çelimsiz etkisi bırakır göze plajda yada üstünü çıkardığında da fazla gelişmiş '' ergen '' liseli ( dalga geçmiyorum, o yaşlarda kalıp genelde budur ) görüntüsü.

İstediği kadar atletik çevik ve elverdiğince güçlü olsun...

Bu adamın boyu rahat 1.85 üzeridir ve birisi yazmış kilosu 76 mı 78 mi diye...

Çok az... Yani özenilecek hele hele hedef yapılacak bir şey yok bunda arkadaşlar. Muhtemelen kendini çok sağlıklı ve dinç hissediyordur kendini tabii ama kilosu rahat 85 90 arası olmalı o boya. ( 1. 85 civarına )

Bu arkadaş bildiğiniz zayıf. Olan kaslarını sertleştirip güçlendirmiş, metabolik olarakta yağ yakan bir yapıya sahip belli ki zaten doğuştan.

Yağ oranının az olması iyi ama kafadan 6 10 kilo arası kas kütlesi almadıkça ve özellikle kanat sırt çalışıp omuz çalışıp genişletmedikçe vücudunu, zargana gibi gezer böyle. Dar omuzlar sıfır kanat, sıfır sırt üçgenimsi bir görünüm vermez insana. Bu adamın yapacağı da fazla birşey yok aslında, zor gelişir o şekilde artık, genetik yapısının buna müsait olduğunu düşünmüyorum. Yani bu kendini yırtsa parçalasa bir Hugh Jackman vücudu çıkartamaz bu build den artık. Bitmiş olayı, budur yani.

İtici gelmesinin sebebi de bu, hacim yok, güçlü den ziyade uzun kollu orangutan havası var, gövdeye bir bakın, dikdörtgen bir kutu gibi kolları çıkartınca. Tamam bir VİN DİESEL bir Dwayne Johnson ( The Rock ) olmaya kasmaya gerek yok hacim diye de...Zaten nereye oluoyoruz adamların hayatı vücut geliştirme.

Buna manken fiziği diyorlar, incecik... Kendilerinden başka pek kimsenin beğeneceğini sanmıyorum, zarafet ve incelik diyecekseniz de bunu da güçlü duran hacimli duran bir fizikte elde etmelisiniz, bu bildiğin erken gelişmiş ergen vücudu, lisede çok vardı benzerleri...

Benim gördüğüm, hedef olarak koyulabilecek en ideal vücutlardan biri Hugh Jackman da var. Tabii ona öyle 2 3 senede ulaşamazsınız. Adam yıllardır spor yapıyor, 40 yaşında. İlk X men çıktığında da bu tipitipten kat kat iyiydi, giderek daha da iyi oldu. ilk X men filmi çıkalı da 12 13 sene rahat olmuştur. Varın düşünün siz, kaç senedir düzenli idman yaptığını...Hem kalıp var, hem estetik, hem güçlü, sert ve parçalı duruyor fiziği. Ondan fazlası da Bulk a girer zaten iyice ki, bence GORİL olmanın peşinde koşmak saçmalık.

T Shirt ten pek belli etmese ve VİN DİESEL ayısından gözden kaçsada FAST and FURİOUS yıldızı ( sarışın olan yarışçı ) PAul Walker da da bence ideal bir fizik var.

Bu elemanda estetik falan da yok, kütük gibi dümdüz.

Bir de üst gövdeyi Öküz gibi yapıp bacakları çırpı olanlar var ki, ne kadar komik durduklarından haberleri bile yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urazs -- 13 Haziran 2012; 21:54:00 >

• Olm bak senin ağzını burnunu kırarım.Biz kilo vermeye uğraşalım sen kilo almaya çalış 50 kilo insan mı olur loo? !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: urazs

quote:

Orijinalden alıntı: ZGSRĞL

quote:

quote:

Protein Tozu Takviyesi

İlginç

Yok aslında çok basit, neden öyle dediği belli.

İlk olarak genetik olarak şanslı gibi gözüksede tam tersi bu elemanın durumu.

Boyu uzun belli ama eni bildiğin '' sıfır''. O kadar spor yapmış madem insanda iki gram sırt ( arkadan bakmaya gerek yok buradan da anlaşılıyor ) iki gram kanat kası olmaz mı ?

O hacmi veren sırt omuzlar ve kanatlardır. Adamda kanat diye bir şey yok, üçgen değil bildiğin dikdörtgen ve aşırı zayıf.

Olan kasları istediği kadar sıkı ve sert olsun bu adam zayıf, giyinikken çelimsiz etkisi bırakır göze plajda yada üstünü çıkardığında da fazla gelişmiş '' ergen '' liseli ( dalga geçmiyorum, o yaşlarda kalıp genelde budur ) görüntüsü.

İstediği kadar atletik çevik ve elverdiğince güçlü olsun...

Bu adamın boyu rahat 1.85 üzeridir ve birisi yazmış kilosu 76 mı 78 mi diye...

Çok az... Yani özenilecek hele hele hedef yapılacak bir şey yok bunda arkadaşlar. Muhtemelen kendini çok sağlıklı ve dinç hissediyordur kendini tabii ama kilosu rahat 85 90 arası olmalı o boya. ( 1. 85 civarına )

Bu arkadaş bildiğiniz zayıf. Olan kaslarını sertleştirip güçlendirmiş, metabolik olarakta yağ yakan bir yapıya sahip belli ki zaten doğuştan.

Yağ oranının az olması iyi ama kafadan 6 10 kilo arası kas kütlesi almadıkça ve özellikle kanat sırt çalışıp omuz çalışıp genişletmedikçe vücudunu, zargana gibi gezer böyle. Dar omuzlar sıfır kanat, sıfır sırt üçgenimsi bir görünüm vermez insana. Bu adamın yapacağı da fazla birşey yok aslında, zor gelişir o şekilde artık, genetik yapısının buna müsait olduğunu düşünmüyorum. Yani bu kendini yırtsa parçalasa bir Hugh Jackman vücudu çıkartamaz bu build den artık. Bitmiş olayı, budur yani.

İtici gelmesinin sebebi de bu, hacim yok, güçlü den ziyade uzun kollu orangutan havası var, gövdeye bir bakın, dikdörtgen bir kutu gibi kolları çıkartınca. Tamam bir VİN DİESEL bir Dwayne Johnson ( The Rock ) olmaya kasmaya gerek yok hacim diye de...Zaten nereye oluoyoruz adamların hayatı vücut geliştirme.

Buna manken fiziği diyorlar, incecik... Kendilerinden başka pek kimsenin beğeneceğini sanmıyorum, zarafet ve incelik diyecekseniz de bunu da güçlü duran hacimli duran bir fizikte elde etmelisiniz, bu bildiğin erken gelişmiş ergen vücudu, lisede çok vardı benzerleri...

Benim gördüğüm, hedef olarak koyulabilecek en ideal vücutlardan biri Hugh Jackman da var. Tabii ona öyle 2 3 senede ulaşamazsınız. Adam yıllardır spor yapıyor, 40 yaşında. İlk X men çıktığında da bu tipitipten kat kat iyiydi, giderek daha da iyi oldu. ilk X men filmi çıkalı da 12 13 sene rahat olmuştur. Varın düşünün siz, kaç senedir düzenli idman yaptığını...Hem kalıp var, hem estetik, hem güçlü, sert ve parçalı duruyor fiziği. Ondan fazlası da Bulk a girer zaten iyice ki, bence GORİL olmanın peşinde koşmak saçmalık.

T Shirt ten pek belli etmese ve VİN DİESEL ayısından gözden kaçsada FAST and FURİOUS yıldızı ( sarışın olan yarışçı ) PAul Walker da da bence ideal bir fizik var.

Bu elemanda estetik falan da yok, kütük gibi dümdüz.

Bir de üst gövdeyi Öküz gibi yapıp bacakları çırpı olanlar var ki, ne kadar komik durduklarından haberleri bile yok.

geçiniz bunları , kıskanmayın adamı

• Öncelikle protein tozu supplement'dir. Yani ek besin takviyesidir. Kesinlikle bir ilaç değildir. Bu yüzden protein tozunun vücuda hiçbir zararı yoktur. Fakat, sen spora yeni başladın ve kilon az, sana ilk 3 ay içinde protein tozuna gerek yok. Hocan senden hızlıdan para koparmak istemiş.

Vücuda zararla olan takviyeler,haplar,stroitler iğnelerdir. Protein tozunun hiçbir zararı yok. İnternette de araştırırsan zararı olmadığına dair bir çok metin mevcut.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.