Şimdi Ara

Protein tozu satan varmı? İkinci el az kullanılmışta olur. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
2
Favori
6.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam hiç yüksekten yazıp pazarlık yapmak istemiyorum. Ürünlerin karekodu vs. herşeyi var. Sitede aldığım tarih vs. de mevcut. Orijinalliği konusunda hiç bir şüphen olmasın. Protein tozu 200 tl, Kreatin 150, Bcaa 150 tl.
  • cemcaglars C kullanıcısına yanıt
    Ayrıca Ankara’da iseniz elden teslim edebilirim, gramajları gözünüzle de görmüş olursunuz.
  • Merhabalar, Optimum Gold Standard Whey protein tozu bakıyorum..Önceliğim İzmir yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler...

• Toz satıldı ilginize teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killforyou1981 -- 26 Temmuz 2021; 23:34:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dolap 60a 30 indirim kodları çek takasta satılıyor.

https://forum.donanimhaber.com/cek-satis-takas-bolumu--114648771-15101#149071012

dolap üzerinden 2. el ya da sıfır uygun fiyatlı tozlar alınabilr.

https://dolap.com/ara?q=protein+tozu

• 2300 gr çilekli hardline whey 3x matrix var, sadece 2 servis kullandım, alerjim çıktı 300 tl ye satarım isteyene istanbul esenyurt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egesmtt -- 17 Temmuz 2021; 19:7:36 >
  • Elimde Yeşil marka Sade aromasız Protein tozu var, hiç açılmamış 3 adet x 748 gr. Stt 8.2023. Her kutunun İçinde ölçek kaşığı mevcut. Tanesi 200 TL verebilirim. Istanbuldayim.

Piyasada tek aromasız, tatlandiricisiz protein tozu sanırım. Yogurt, süt, kahve, smoothie ler ile beraber, hatta krepe, hamura katarak bile tüketilebilir, burası artık damak zevkiniz ile sınırlanmis. Ben hatta kokteyl yapıyordum su ve acı baharatlar ile veya keçiboynuzu tozu ile.

• Elimde bpn protein tozu var çilekli 2kg almak isteyen var mı çok az kullandım öğrenciyim paraya ihtiyacım var

Protein tozu satan varmı? İkinci el az kullanılmışta olur.

180 tl

• Böyle başlıklar görünce kahroluyorum. Vay halimize.

Yurdumun genci spor yapmak istese bile yapamıyor.

Ama helal olsun bize, her zorluğa rağmen devam edebiliyoruz bu spora... Protein tozu satan varmı? İkinci el az kullanılmışta olur. 

• EgWise E kullanıcısına yanıt
    Fiyat ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Elimde 2 adet 1 kg yurtdışından aldığım myprotein wheyler var. Kendim kullanmak için almıştım ama süt alerjim çok artınca kullanmayı bıraktım, sktt’leri 06/23. Eğer düşünürseniz fiyatta anlaşabiliriz 😇

• Elimde Brvtl marka protein tozu var arkadaşlar. 52adet çikolata, çilek, muz ve vanilya aromalı. (yoğunlukla çikolata, çilek ve muz vardır)

Hastaneden almıştım bu senenin başında. Tek kullanımlık poşetler halinde olduğu için kullanımı çok kolay, tadı da güzel. Tüp mide ameliyatı olduğum için içemiyorum artık, o sebeple çok uyguna veriyorum. Tam 1yıl tarihi var (07.23) İstanbul içi elden teslim edebiliriz.

Şu an mağaza fiyatı 1500den fazla, ben düz 1000tl ye vermek istiyorum.

• HALA SATILIK MI

• On optimum NUTRITION GOLD standard %100 whey 2.26 kg...ürün almanyadan geldi kullanmadığım için satıyorum hiç kullanılmadı kapalı kutu hiç açılmadı 2900 tl satacağım

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.