Şimdi Ara

Protein Tozu Kullananlar / Zararını Görenler / Faydasını Görenler (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
12
Favori
221.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: depresif_adam

quote:

Orijinalden alıntı: yigit_tecimer

Senin işin gücün millete sataşmak ben kendimi lazar angelovla bir tutmuyorum sen uçmuşsun, madem kemik yığınıyım senide görelim klavye başında arnold oluyorsun

sataşmak mı ?
    orada lazer angelovun boy ve kilosuna ithafen koydum
    belki birşeyler kafanı calıştırır diye

ben vucudumu teşşhit etmek istemiyorum.Cünkü yeterli vucudumun olmadıgını düşünüyorum
    66 kilo bir kemik yıgını degilim.

72-73 kilo aralıgındayım burada

sana aylar öncesinde de demiştim kemikten ibaret oldugunu
    yine söylüyorum

yorumum vucut geliştirme esaslıdır.66 kilo olarak "ben buyum demek" sacmalıktır.

sana yetebilir fakat orda burada supplemetsiz dogal yollarla diyemezsin

bak yine diyorum;
    sen 75 kiloyla define ol elini ayagını yalarım ama dogal yollardan
    72 bile olamazsın

Gereksiz bir muhabbet beyler bence abartıyorsun gayet güzel vücudu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İçen Arı -- 17 Ağustos 2013; 0:59:23 >

• Öhh kıskançlığında bu kadarı olur hahaha. Tebrik ederim yigit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheGu4rdian

Öhh kıskançlığında bu kadarı olur hahaha. Tebrik ederim yigit.

Teşekkürler dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok çelişkili konusuyorsun depresif_adam . Supplement kullanmak doğal bir yöntemdir zaten. Ne yani ? Sen zenginsin ben fakirim olayınamı getirmeye calısıyorsun? Yoksa supplementlerin normal besinlerden farkı olmadığınımı söylüyorsun ?
    Ben sana söyliyim 81 kiloyum DOОAL YOLLARDAN böyle oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheGu4rdian

Çok çelişkili konusuyorsun depresif_adam . Supplement kullanmak doğal bir yöntemdir zaten. Ne yani ? Sen zenginsin ben fakirim olayınamı getirmeye calısıyorsun? Yoksa supplementlerin normal besinlerden farkı olmadığınımı söylüyorsun ?
    Ben sana söyliyim 81 kiloyum DOОAL YOLLARDAN böyle oldum.

66 kilo birisinin neyini kıskanıcam ben sacmalama.
    Yardakcısı oldugun arkadaş:supplementlerin gereksiz oldugunu iddiaa eden birisi
    Ve o muhteşem! vucudunu dogal yollarla iyi bir vucut yapılabilecegine dair delil olarak koyuyor..
    Ayrıca supplemetlerin zararlı oldugunu ve dogal olmadıgnı savunuyor.

Ve kac aydır spor yapıyorsun utanmadan yalan söylüyorsun..
    Gaspari Super pump Max
    Bsn Amino x
    Bsn - syntha 6
    Mhp Glutamine - SR
    Vm 75 Solgar

bu kürü muhtar teyze mi yaptı

o cılız halinden kurtulmak icin kac kutu supplemet bitirdin.
    makarna+bulgur+pilavlamı o hacmi aldın!

bi de kıskanmak diyor ulan o adamın neyini kıskanıcam
    66 kilo adam bildigin iskelet.

al bu da senin konun degil mi ?

http://www.bod****tr.com/vbforum/uye-fotolari/-jemholie-20-ay-54344-2.html

gerçekten insanı cıgrından cıkıyorsunuz.

bi de kıskanmak diyor
    sabah sabah dellendirdiniz beni

• @depresif_adam

Gayette hacim kazanır makarnayla pilavla. Bu kadar supplement aşığı olmayın. Protein tozu ve aminoasit dışında supplement kullanmak tamamen gereksiz. Bunlarda antreman sırasında kasları maksimum seviyede beslemek ve yıkımı azaltmak için. Diğer türlü besinle her türlü olur.

Adamın vücuduna kötü demişsin de bence 10 numara vücudu var tam dozunda ama bir 10 kilo daha alırsa kas yığını olur o zaman. Kendi vücudunu koymuşsun ona örnek olarak biceps ve adonisten başka kasın yok çok şekilsiz vücudun, iskelet yığınısın resmen.

Beslenemiyorum supplement kullanıyorum bunun için dersen eyvallah deriz de sanki doğal beslenme hiçbir işe yaramıyormuş gibi konuşuyorsun o söylediğin supplementler doğal besinlerden üretiliyor zaten. Ayrıca supplement kullanmadan veya sadece whey kullanıp vücut yapan ne kadar adam gördüm salonda.

• quote:

Orijinalden alıntı: DaY_WaLkeR.

@depresif_adam

Gayette hacim kazanır makarnayla pilavla. Bu kadar supplement aşığı olmayın. Protein tozu ve aminoasit dışında supplement kullanmak tamamen gereksiz. Bunlarda antreman sırasında kasları maksimum seviyede beslemek ve yıkımı azaltmak için. Diğer türlü besinle her türlü olur.

Adamın vücuduna kötü demişsin de bence 10 numara vücudu var tam dozunda ama bir 10 kilo daha alırsa kas yığını olur o zaman. Kendi vücudunu koymuşsun ona örnek olarak biceps ve adonisten başka kasın yok çok şekilsiz vücudun, iskelet yığınısın resmen.

Beslenemiyorum supplement kullanıyorum bunun için dersen eyvallah deriz de sanki doğal beslenme hiçbir işe yaramıyormuş gibi konuşuyorsun o söylediğin supplementler doğal besinlerden üretiliyor zaten. Ayrıca supplement kullanmadan veya sadece whey kullanıp vücut yapan ne kadar adam gördüm salonda.

hadi ya valla mı bilmiyordum hacim kazanıldıgını ?
    buyur kazan tek basına dogal beslenmeyle.

ben kendi vucudumu iyi dedim mi ?
    adam benden resim istemiş bende koydum delikanlı gibi
    orda burada süper vucudum var demiyorum ben rahat ol

koy seninkini görelim mrs olimpia

o vucuda on mumara demeye utanmıyorsun degil mi ?

burada supplement asıgı olan kimse yok
    ben sen ne kadar tanıyorsun ki

sen kimsinde eyvallah diyeceksin bana

benim besin düzenimi nerede bileceksin
    yazdıklarımı ne kadar okudun
    müneccim misin sen ?

supplementlerin dogal olup olmaması gram umrumda degil
    konu dogallık degil bunu kafanızdan atın ilk önce

o vucutlarına hayran kaldıgınız adamları kürlerle ayak duruyorlar

aman bulgur yiyim aman makarna yiyim diye ugraşmıyorlar

en yagsız nasıl kütle elde edebilirim diye ugraşıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-005109EE3 -- 17 Ağustos 2013; 12:07:51 >

• dün bsn protein kullandım.içime bi çoşku geldi.dün bacak çaloştım iflahım kesildi.gerçi sallama bi hareket yaptım çok ahım şahım değil ama en azından belime yük binmeden bacakları çalılştırıyorum.yerden kalkamadım ant sonunda.cem yılmaz dinlicem bu sefer müzik felan bayıyo .havalar az soğusun bakalım neler oalcak.
  • quote:

quote:

@depresif_adam

müneccim misin sen ?

Tamam arnold bey yap da görelim. Adam gitmiş kimlerle kıyas yapıyor ya, gayet güzel vücudu var adamın sen git kendi şekilsiz vücuduna bak. Yazdığın kürle supplement aşığı olduğun gayette belli oluyor. Ben kendi vücudumla ilgili bişey iddaa etmedim ayrıca niye koyma gereği duyayım ki ? Narsist bozuntusu ayaklarını bırak da milletle doğru konuşmayı öğren önce sonra burda artislik yap.

Daha da ne yazarsan yaz cevap vermeyeceğim.

• quote:

quote:

quote:

@depresif_adam

müneccim misin sen ?

Tamam arnold bey yap da görelim. Adam gitmiş kimlerle kıyas yapıyor ya, gayet güzel vücudu var adamın sen git kendi şekilsiz vücuduna bak. Yazdığın kürle supplement aşığı olduğun gayette belli oluyor. Ben kendi vücudumla ilgili bişey iddaa etmedim ayrıca niye koyma gereği duyayım ki ? Narsist bozuntusu ayaklarını bırak da milletle doğru konuşmayı öğren önce sonra burda artislik yap.

Daha da ne yazarsan yaz cevap vermeyeceğim.

ben degil sen yapacaksın
    sen ne iddia edicen öyle klavyeden sallarsın adam olsan susar yerinde kalırsın
    koy fotografını delikanlıysan

sende korkaklıgı bırak,milletin lafıyla gerdege girme oldu mu kocum

• "doğal yollardan"

steroid ve synthol kullanmadan yapılan vücut doğaldır, bu kadar kasmayın kendinizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi live2lift -- 17 Ağustos 2013; 13:02:13 >
  • protein tozu kullanmadan doğal yollarla en iyi protein kaynağı tavuk göğüsü ve yumurta söyleniyor ama bildiğim en sağlıksız besin tavuk kaynaklı besinler bunu belki bazılarınız kabul etmeyebilir ama durum böyle. geçenlerde tv de tavukçuluk yapan bir fabrikada tavukların beslenmelerinin mermer tozu+gdo lu mısır+kesimden arta kalan tavuk parçalarının toz hale getirilip tavuklara veriliyor bence böyle doğal ve sağlıklı beslenme olmaz.bence bu devirde büyük şehirlerde sağlıklı beslenme imkanı sıfıra yakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbm333

protein tozu kullanmadan doğal yollarla en iyi protein kaynağı tavuk göğüsü ve yumurta söyleniyor ama bildiğim en sağlıksız besin tavuk kaynaklı besinler bunu belki bazılarınız kabul etmeyebilir ama durum böyle. geçenlerde tv de tavukçuluk yapan bir fabrikada tavukların beslenmelerinin mermer tozu+gdo lu mısır+kesimden arta kalan tavuk parçalarının toz hale getirilip tavuklara veriliyor bence böyle doğal ve sağlıklı beslenme olmaz.bence bu devirde büyük şehirlerde sağlıklı beslenme imkanı sıfıra yakın.

Katılıyorum, laboratuvarlarda işin ehlince formulize edilip çeşitli kontrol ve yönetmeliklerden sapmadan üretilen protein tozları bu tavuklardan kat be kat sağlıklıdır diye düşünüyorum.

Bazı arkadaşlarda gıda takviyeleri vs gibi sporcu besinleri tabu olmuş. İlla kullanmam, böyle vücut yapmak doğru değil gibi yaklaşıyorlar olaya. Keyifleri bilir beni hiç enterese etmiyor açıkcası ama gelip de şu gıda takviyelerine steroid gibi muamele yaptıklarında hem cahillikleriyle madara oluyorlar hem de bu işe bizim kadar dahil olmayan arkadaşların yok yere kafasını bulandırıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

quote:

Orijinalden alıntı: fbm333

protein tozu kullanmadan doğal yollarla en iyi protein kaynağı tavuk göğüsü ve yumurta söyleniyor ama bildiğim en sağlıksız besin tavuk kaynaklı besinler bunu belki bazılarınız kabul etmeyebilir ama durum böyle. geçenlerde tv de tavukçuluk yapan bir fabrikada tavukların beslenmelerinin mermer tozu+gdo lu mısır+kesimden arta kalan tavuk parçalarının toz hale getirilip tavuklara veriliyor bence böyle doğal ve sağlıklı beslenme olmaz.bence bu devirde büyük şehirlerde sağlıklı beslenme imkanı sıfıra yakın.

Katılıyorum, laboratuvarlarda işin ehlince formulize edilip çeşitli kontrol ve yönetmeliklerden sapmadan üretilen protein tozları bu tavuklardan kat be kat sağlıklıdır diye düşünüyorum.

Bazı arkadaşlarda gıda takviyeleri vs gibi sporcu besinleri tabu olmuş. İlla kullanmam, böyle vücut yapmak doğru değil gibi yaklaşıyorlar olaya. Keyifleri bilir beni hiç enterese etmiyor açıkcası ama gelip de şu gıda takviyelerine steroid gibi muamele yaptıklarında hem cahillikleriyle madara oluyorlar hem de bu işe bizim kadar dahil olmayan arkadaşların yok yere kafasını bulandırıyorlar.

• Öncelikle merhaba arkadaşlar.
    20 yaşındayım , 178 boy 65 kiloyum. son 1 yıldır evde amatör olarak vücut çalışıyorum.
    Öğrenci olduğum için beslenmem oldukça düzensiz. Kısa vadede önümüzdeki 1 yıl içinde de spor salonuna üye olmam mümkün değil.
    Protein tozuyla ilgili tavsiyelerinizi almak istiyorum.
    yararlı mıdır - zararlı mıdır , benim şartlarımda biri kullanmalı mıdır , kullansa hangi ürünü , ne kadar kullanmalıdır yardımcı olursanız sevinirim.
    Bu işlerle uğraşan iyi niyetli , profesyonel bir arkadaş çıkıp bana işin ayrıntılarını anlatırsa gerçekten müteşekkir olurum.
    Saygılar.
  • 21 yaşında 1.71 boyunda 63 kiloyum spora başladığımda 65 kilolu ve göbekliydim şimdi göbeği erittim ve dağıttım 1.63 kiloya düştüm.. 4 aydır spor salonuna gidiyorum fakat tamamen düzensiz ( iş , arkadaş çevresi ve güneş sağolsun ) spora gittiğim günlerdede çıkışta hemen arkadaşlar ile buluştuğum için iyi beslenemiyorum yani kesinlike bu protein tozuna gebeyim.. araştırmalarıma göre muscletech i öneriyor herkes.. bu ürünü satın alacağım (http://www.besindestek.com/muscletech-nitro-tech-performance-1800-gr,236.html ) , alıntı yaparak bilgi verebilecek biri var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SilentNight78

21 yaşında 1.71 boyunda 63 kiloyum spora başladığımda 65 kilolu ve göbekliydim şimdi göbeği erittim ve dağıttım 1.63 kiloya düştüm.. 4 aydır spor salonuna gidiyorum fakat tamamen düzensiz ( iş , arkadaş çevresi ve güneş sağolsun ) spora gittiğim günlerdede çıkışta hemen arkadaşlar ile buluştuğum için iyi beslenemiyorum yani kesinlike bu protein tozuna gebeyim.. araştırmalarıma göre muscletech i öneriyor herkes.. bu ürünü satın alacağım (http://www.besindestek.com/muscletech-nitro-tech-performance-1800-gr,236.html ) , alıntı yaparak bilgi verebilecek biri var mı ?

tozu alıop içinde kas çıkıyo mantığı yok.bunu biliyorsun umarım.ikincisi takvitye almak için yetericne çalışıyor olman gerekli.yani 3*10 kaldır indir yapmak bişey değil.öncelikle sporunu düzene al.gerekirse programda buluruz.ben ikinci senemde almıştım.oda arkdşaın demesi ile yoska gene haberi yoktu.şehir efsanesiydi benimmiçin

@doğu bu cevap ayrıca senin için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montevo -- 20 Ağustos 2013; 9:43:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknik_Psikopat

quote:

Orijinalden alıntı: xdriver

Arkadaşlar spora başlayalı 1 hafta oldu ama beslenmem pek düzenli değil.Bende protein tozu almayı düşünüyorum.En iyisi hangisi ve nerelerde bulabilirim ?

Dostum 1 haftalık bi sporda alacagın protein tozu hiç bir işe yaramayacak beslenmeni düzene sokmak zorundasın. Protein tozu kullanmak için en az 3 aylık bi spor geçmişin olması lazım aktif.

İlla alacam diyorsan optimum var 160 tl 5lbs. Ama sonuç bekleme 1 haftalık sporla 3 ay sonra al derim.

Tüm bodyciler profosyoneller spora başlarken protein tozu öneriyorlar. böyle tavsiyeler vererek kasın adam gibi proteini almasını engelliyorsunuz. gelişmeyi geciktiriyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Masionette9

quote:

Orijinalden alıntı: Teknik_Psikopat

quote:

Orijinalden alıntı: xdriver

Arkadaşlar spora başlayalı 1 hafta oldu ama beslenmem pek düzenli değil.Bende protein tozu almayı düşünüyorum.En iyisi hangisi ve nerelerde bulabilirim ?

Dostum 1 haftalık bi sporda alacagın protein tozu hiç bir işe yaramayacak beslenmeni düzene sokmak zorundasın. Protein tozu kullanmak için en az 3 aylık bi spor geçmişin olması lazım aktif.

İlla alacam diyorsan optimum var 160 tl 5lbs. Ama sonuç bekleme 1 haftalık sporla 3 ay sonra al derim.

Tüm bodyciler profosyoneller spora başlarken protein tozu öneriyorlar. böyle tavsiyeler vererek kasın adam gibi proteini almasını engelliyorsunuz. gelişmeyi geciktiriyorsunuz.

Kim oneriyormus ? Dergilere guveniyorsan onlar kilonun 4-5 kati protein alimini oneriyorlar hem bilgin yok hem de dogru bilgi veren adama cemkiriyorsun. 3 ayda ne gelismesi olacak da toz kullanicaksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bestanden -- 20 Ağustos 2013; 10:22:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Masionette9 kullanıcısına yanıt
    ilk hafta yapacağı spor ne akdar ağırki ekstraprotein ihtiyacı olsun?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.