Şimdi Ara

Protein Tozu Kullananlar / Zararını Görenler / Faydasını Görenler (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
12
Favori
221.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cildiyeciler olaya dermatoloji yonunden bakiyorlar buyuk ihtimalle. Dahiliye ve ic hastalik hekimleri biraz daha kapsamli dusunuyor olabilirler. Ancak doktorlar co k Sık bir sekilde kendi aralarinda celisiyorlar. Supplement kullan-kullanma olayinda oldugu gibi. Yine bir tahlil yaptirmakta fayda var. Vakit bulabilsem ugrasacagim ama is guc malum firsat vermiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,

Aşağıdaki ürünler hakkında fikri olan varmı?

http://www.goprotein.com.tr/optimum-platinum-hydro-builder-chocolate-shake-520-gr-protein-tozu

Optimumu inceledim kafam daha da karıştı kolesterol oranı biraz yüksek geldi, anlamadım. Birde bu kadar proteini bir seferde sindirebiliyormuyuz?

http://www.goprotein.com.tr/Multipower-100-Whey-Protein-Chocolate-Cream-908-gr

Multipower sanki çok daha safmış gibi, birde Alman malı olması bana ekstra bir güven veriyor.

Yardımcı olabilirmisiniz, teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endenmer -- 26 Ağustos 2014; 8:51:32 >

• Şuan 3. protein tozumu kullanıyorum.

ilk olarak ON Whey GOLD, sonra BSN Syntha 6, şimdi de Muscletech Hardcore kullanıyorum bitmek üzere.

Yan etki falan görmedim hiç birinden. Aralarında olumlu etkisini gördüğüm bir tek BSN oldu.

Protein 7'nin sattığı ürünlere de pek güvenmiyorum artık. Çünkü ON Whey GOLD ve Muscletech Hardcore'u onlardan aldım etki göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Şuan 3. protein tozumu kullanıyorum.

ilk olarak ON Whey GOLD, sonra BSN Syntha 6, şimdi de Muscletech Hardcore kullanıyorum bitmek üzere.

Yan etki falan görmedim hiç birinden. Aralarında olumlu etkisini gördüğüm bir tek BSN oldu.

Protein 7'nin sattığı ürünlere de pek güvenmiyorum artık. Çünkü ON Whey GOLD ve Muscletech Hardcore'u onlardan aldım etki göremedim.

İlginiz için çok teşekkür ederim.

Bsn yi de inceledim, karbonhidrat oranı biraz yüksek geldi, yağlanma gibi bir sorun oldu mu?
  • endenmer E kullanıcısına yanıt
    Normal beslenmeye dikkat edildiği zaman sorun oluşturmuyor.
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Heathen kullanıcısına yanıt
    protein tozu dediğimiz şey eğer diyetinizi takip etmiyorsanız- diyetiniz hedeflerinize uygun değilse genel olarak bir "işe" yaramayacaktır veya verimli olmayacaktır. tek başına kas yapmanızı sağlayacak tek şey steroidler sanırsam.

cildiyecilerin dar dahiliyecilerin genel bakması gibi bi durum yok. bilim dediğimiz şey sebep sonuç ilişkisiyle hastalıkları incelediğinden dolayı eğer hastalık sebebi ise cildiyeciler de aynı bilgiyi size verecektir gerçek ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LimonKolonyasi -- 5 Temmuz 2013; 11:41:08 >
  • LimonKolonyasi L kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizi biliyorum merak etmeyin.

3 ürünü de kullanırken farklı birşey yapmadım, ama ikisi etki göstermezken bir tanesinden etki gördüm.
  • arkadaşlar protein ihtiyacımı en ucuz nasıl giderebilirim
    küflü peynir yiyerek mi
    yoksa protein tozu ile mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SVSTRGMR

arkadaşlar protein ihtiyacımı en ucuz nasıl giderebilirim
    küflü peynir yiyerek mi
    yoksa protein tozu ile mi?

Tavuk göğsü ve yumurta en ucuz protein kaynakları denilebilir.
  • Executor06 kullanıcısına yanıt
    peki vitamin ve mineral ihtiyacı için antreman günlerinde 1 adet supradyn kullansam nasıl olur
  • Off günlerde de kullanabilirsin
    teşekkürler cevap için

peki en yüksek protein oranına sahip whey protein ve amino asit ürünü hangisidir
  • quote:

teşekkürler cevap için

peki en yüksek protein oranına sahip whey protein ve amino asit ürünü hangisidir

Yüzlerce çeşit marka, binlerce çeşit ürünün olduğu piyasada bu soruya cevap vermek için sanırım hepsini incelemek gerekir

Aminoasitler zaten proteinin yapı taşına ayrılmış halidir. Yani biz protein tükettiğimizde vücut bunları kasta kullanmak için aminoasitlerine ayırmak zorunda. Ürünleri de değerlendirirken 30 gramlık ölçekte bize ne kadar esansiyel aminoasit sunabildiklerine göre sınıflandırabiliriz. Aynı şekilde proteinin çeşitine göre (izole, hidrolize, whey, kazein vs.)

whey protein olarak marka ve ürün çeşidi önerebilir misiniz
    mesela %84 protein içeren birtane vardı herhalde
  • quote:

whey protein olarak marka ve ürün çeşidi önerebilir misiniz
    mesela %84 protein içeren birtane vardı herhalde

Şu konudaki arkadaşa 3-5 seçenek sunmuştum. Size de aşağı yukarı aynılarını önerebilirim.

http://forum.donanimhaber.com/Hangi_protein_tozu/m_77202239/tm.htm
    Selam,

Ultimate Prostar Whey Protein almayı düşünebilirsin. Bildiğim kadarı ile rakipleri arasında en yüksek protein değerine sahip ürün.

http://www.goprotein.com.tr/Ultimate-Prostar-Whey-Protein-Chocolate-Creme-525-lb-2390-gr
    http://www.bodybuilding.com/store/muscletech/nitro-tech.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endenmer -- 26 Ağustos 2014; 8:52:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: endenmer

Selam,

Ultimate Prostar Whey Protein almayı düşünebilirsin. Bildiğim kadarı ile rakipleri arasında en yüksek protein değerine sahip ürün.

http://www.goprotein.com.tr/Ultimate-Prostar-Whey-Protein-Chocolate-Creme-525-lb-2390-gr

Yanlış kişiye yazıyorsun heralde, ben ürün sormadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit_tecimer

Protein tozu kullanmadan spor yapan yok mu aranızda?

ben doğal proteinle yapıyordum ama çok masraflı oluyor ve kütleyi korumakta çok zor...toz alalı 2 gün oldu ve 3 aylık geçmişime nazaran kas kütlem şuan katlanarak gidiyor...benim metabolizmada hızlı zaten ne yesem 2 saat sonra hissettiriyor...protein tozu boy uzamasına ve sağlıklı kas gelişimine de çok faydalıdır...doğal beslenmekle aynı manaya geliyor..birisi(doğal olan) lifli olduğu için geç kana karışıyor ve laktik asit kasları dolduruyor öbür(tozla alınan) emilmeden direkt kana karışıyor dolayısıyla laktoz enzimlenmeden parçaladığın kaslar proteinle doluyor...ağır bir antreman sonrası aşırı yorgunlukta hissetmiyorsun ve kaslar hızlı gelişiyor...vucuda alınan bazı aşırı şeyler karaciğer yağlanmasına neden olur...proteinde buna dahildir...fakat yaptığın sporla birlikte karaciğer yağ tutmaz ve sağlıklı bir şekilde enzimler...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.