Şimdi Ara

Protein Tozu Böbrek Ağrısı Yaptı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
9.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yaklaşık 1.5 aydır protein tozunu sadece antrenmandan sonra bir ölçek kullanıyordum. Sporun ertesi sabahı böbreklerimde sancıyla uyandım sabah. İlk başlarda önemsemedim ama daha sonra tozdan kaynaklandığını düşünerek alımı kestim. Şu an sıfır ağrı. Sanırım böbrekler bir anda gelen bu kadar proteini sindirmekte zorlanıyor. Yabancı forumlarda aynı durumu yaşayan arkadaşlar da bu şekilde toz alımını durduruarak iyileşmişler.

Kısacası toza elveda dedim. Eve gelir gelmez bol tavuklu etli bir yemek yiyip protein alımını o şekilde karşılıyorum.

• böbrekte sindirim olmaz zaten. Ama bol su tüketip bir de o sekilde deneyebilirdin.
  • Hocam toz ne markaydı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UltraFast U kullanıcısına yanıt
    Kimya Muhendisi dayim çok bilgili bir adamdir. Protein tozlarinda hiç katki maddesi olmasa bile o kadar saf proteinin bir anda verilmesinden dolayi ve vucut dogal sindirim islemini yemek yer gibi yerine getiremeyip saf proteini bir anda sindirmekte zorlaniyor.

Bol su tüketmeyeceksen protein tozu içmemelisin.

• Optimum Nutrition. Bu arada bol su tüketiyorum merak etmeyin..
  • Doktora git, böbreklerde ağrıyı whey'in içindeki herhangi bir şey tetiklemiş olabilir. Kesinlikle doktora gitmelisin, çünkü antrenmandan sonra alınan 24gr protein böbreğe bi' şey yapmaz kısa vadede.

• quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

Doktora git, böbreklerde ağrıyı whey'in içindeki herhangi bir şey tetiklemiş olabilir. Kesinlikle doktora gitmelisin, çünkü antrenmandan sonra alınan 24gr protein böbreğe bi' şey yapmaz kısa vadede.

Şu an ağrımıyor hocam.. Şu an gitsem bişey çıkacak mı?
  • UltraFast U kullanıcısına yanıt
    Su an agrimasa dahi musait oldugun bir zamanda kesin git. Her sey olabilir sonucta benden sana tavsiye. İcin rahat olur rahatca spor yaparsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: UltraFast

Optimum Nutrition. Bu arada bol su tüketiyorum merak etmeyin..

Hocam satmayı düşünür müsün? Anlaşabilirsek ben alıcıyım.

• Bence bobreklerini kontrol ettirmelisin. 1 olcek whey ile bobrek problem cikariyorsa mutlaka bir sorun var demektir. Nefrolojiye gidip bi test veya muayene olmani oneririm

• Doktora Gideceğim arkadaşlar. Gelişmelerden haberdar ederim sizleri..

• ilk kez kullanıyorsan ondandır muhtemelen. veya protein tozunun içeriğinde creatin vardır
  • Hocam gittiniz mi doktora?

• Doktora gitmedim ama komple agrilar kesildi kullanmayi birakinca. Ben hala tozdan supheleniyorum..

Tabi bobreklerim de tas da olabilir, ve saf proteinin suzulmesinde zorlaniyor olabilir bobrekler. Yakinda gidecegim halen gidemedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltraFast

Doktora gitmedim ama komple agrilar kesildi kullanmayi birakinca. Ben hala tozdan supheleniyorum..

Tabi bobreklerim de tas da olabilir, ve saf proteinin suzulmesinde zorlaniyor olabilir bobrekler. Yakinda gidecegim halen gidemedim..

Aman hocam ihmale gelmez bu işler, gelişmeleri buraya aktarırsanız seviniriz.

• Hocam son durum nedir?

• Hocam tozu satacak mısın bari onu söyleseydin

• Hocam?

• Doktora gittim arkadaslar. Kas agrisi oldugunu bobreklerin iyi oldugunu soyledi.

Ayirt edememisim demek ki agriyi..

• Hocam ben yurtdisindayim satmayi dusunmuyorum tozu. Proteini eksik aldigim zamanlarda kullanmayi duzunuyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.