Şimdi Ara

Protein Tozu Birakilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Spora baslayali 2 ay oldu halen bitmedi benim 74 porsyonluk whey(kullanali 1 ay oluyor)

Bu bittikten sonra tozu biraksam normal sporuma ve beslenmeme devam etsem bisey olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• olmaz
  • zaten aldığın toz bir işe yaramamıştır paran çöpe gitmiş.

spora başlamadan 1 ay önce alsaydın bomba olurdun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_26

zaten aldığın toz bir işe yaramamıştır paran çöpe gitmiş.

Ne alakası var arkadasım hergün protein ihtiyacımı o toz dışında yine karşılıyodum ben yumurta beyazı tavuk tol balıgı ve kırmızı et ile.

Spora baslamadan önce tozun ne etkisi olurdu anlamadım. Şuan gayette degişim var vücütta
  • her şeyi geyiğe vurmanın bir manası yok arkadaş efendice sormuş şart değil kardeşim bağımlılık yapmana gerek yok düzgün besleniyorsan.
  • şöyle oluyor spora bşalamadan önce kaslara vevucuda proteın yuklsemıs oluyorsun yanı daha hızlı gelısıyorsun
  • bence hiç kullanma, proteinli yiyecekler yeter de artar bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeyikVakti

quote:

Ne alakası var arkadasım hergün protein ihtiyacımı o toz dışında yine karşılıyodum ben yumurta beyazı tavuk tol balıgı ve kırmızı et ile.

Spora baslamadan önce tozun ne etkisi olurdu anlamadım. Şuan gayette degişim var vücütta

toza gerek olacak kadar ağır mi çalıştın yada toza gerek olacak kadar kas kütlen mi vardı?
    toz olmasa da aynı değişim olurdu. biraz araştırsan bunu çok rahat bilebilirdin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GeyikVakti

quote:

toza gerek olacak kadar ağır mi çalıştın yada toza gerek olacak kadar kas kütlen mi vardı?
    toz olmasa da aynı değişim olurdu. biraz araştırsan bunu çok rahat bilebilirdin

quote:

Tamamda bune şimdi Hep bir bilmişlik hep bir ego içerisindesin sanki bu forumda en iyi vucut geliştirici senmişsin gibi hangi konuya girsem bir aşagılama bir ezme karşısındakinide düşün biraz hep bir bilmişlik taslamana ezmene gerek yok burdaki insanlar anlamamaya aciz degil Bu yaptıgın ayıp şeyi umarım hayatına yerleşmeden bırakırsın

• Merhaba,

Şu bölümdeki ilk 5 sayfaya bakın ve analiz yapın.
    1 aydır spor yapıyorum yığınla supplement aldım nasıl kullanayım ? diye soran adama ben ne diyeyim. (Sözüm konu sahibine değil.)
    Bölüm çöp oldu. Bilmişlik gibi algılanmış ama dalganın dibine vuruyorum. Kahvaltıda ne yiyeyim diyen bile var. Konu başlığını Google'da aratsa zibilyon tane sonuç bulur.

Tanıyanlar nasıl biri olduğumu zaten bilir, tanışalım diyene de hiç bir zaman hayır demedim.

İyi günler.
  • quote:

Merhaba,

Şu bölümdeki ilk 5 sayfaya bakın ve analiz yapın.
    1 aydır spor yapıyorum yığınla supplement aldım nasıl kullanayım ? diye soran adama ben ne diyeyim. (Sözüm konu sahibine değil.)
    Bölüm çöp oldu. Bilmişlik gibi algılanmış ama dalganın dibine vuruyorum. Kahvaltıda ne yiyeyim diyen bile var. Konu başlığını Google'da aratsa zibilyon tane sonuç bulur.

Tanıyanlar nasıl biri olduğumu zaten bilir, tanışalım diyene de hiç bir zaman hayır demedim.

İyi günler.

Sendeki o inanilmaz mutlulugu anliyorum , ama zaten forumlar soru sormak deneyimlerini paylasma yeri degilmi ?Bence biraz daha insafli yardim sever yaklasabilirsn , karsidaki biraktigin etki inanilmaz onur heves kirici eger oyle cevap vericeksen hic yapma daha hayirli olur yeni basliyanlar icin

• Konu şöyle değil ki hocam;
    xx liram var ekran kartı alacağım sistemim şu ne alayım

Ciddi bilgi birikimi gerektiren bir spor. Emin olun zevk almıyorum :)
  • quote:

Konu şöyle değil ki hocam;
    xx liram var ekran kartı alacağım sistemim şu ne alayım

Ciddi bilgi birikimi gerektiren bir spor. Emin olun zevk almıyorum :)

Bu bilgiyi biktirmadan korkutmadan aktarsakda turkiyedeki spor anlayisi ilerlese olmazmi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.