Şimdi Ara

Protein Shake

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar geçen gün markette gördüm bunu araştırdım internetten ama çokta türkçe bir bilgi bulamadım aşağıda fotoğrafını paylaşacağım bu protein tozundan yapılan birşey mi 24 gram protein içeriyor diyor işe Protein Shake
    yarar mı yararlı birşey mi acaba ?

• Fiyatı ne kadar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nehoo kullanıcısına yanıt
    fiyatı 7 tl
  • bu tur icecekler her gun icilmez cok pahaliya geliyor ama dogrudur protein bar gibi marketten bende 5 tane bar aldim acil durumlarda yetismediginde falan yiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakirİnsan

bu tur icecekler her gun icilmez cok pahaliya geliyor ama dogrudur protein bar gibi marketten bende 5 tane bar aldim acil durumlarda yetismediginde falan yiyorum

anladım hocam benim merak ettiğim bunlar heralde protein tozundan yapılıyor sanırım..ben protein tozu kullanmıyorum yiyeceklerimden alıyorum proteinimi bunu sadece antremandan sonra direk içiyorum fiyatıda 7 tl her antremandan sonra içilse çokta pahalıya gelmez heralde..senin aldığın bar nedir hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merokartal

quote:

bu tur icecekler her gun icilmez cok pahaliya geliyor ama dogrudur protein bar gibi marketten bende 5 tane bar aldim acil durumlarda yetismediginde falan yiyorum

anladım hocam benim merak ettiğim bunlar heralde protein tozundan yapılıyor sanırım..ben protein tozu kullanmıyorum yiyeceklerimden alıyorum proteinimi bunu sadece antremandan sonra direk içiyorum fiyatıda 7 tl her antremandan sonra içilse çokta pahalıya gelmez heralde..senin aldığın bar nedir hocam ?

Bunu alacağına 1 ölçek protein tozu kullansan sana 1 ölçek protein tozunun maliyeti yaklaşık 3-3,5 tl ye gelir 30 gram protein tozundada yaklaşık 24 gram protein vardır

• 100 gram mozerella peyniri 22 gram protein içeriyor
    hem de doğan aminoasitlere sahip
    fiyatı 3,25

bu tür şeylere yöneleceginize doğallara yönelin
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenup

100 gram mozerella peyniri 22 gram protein içeriyor
    fiyatı 3,25

Memnun musun mozarella'dan hocam;
    Arada markette görüyorum top olarak satılıyor,öyle bildiğimiz kesip yiyebiliyor muyuz yani sade olarak
  • quote:

quote:

7 tl'ye bunu içene kadar al protein tozunu 1 ölçeği 3 liraya geliyor neden buna para veriyorsun ki
  • 7 lira pahalı. Türkiyede nerede var bundan acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çok Önemli Birisi

quote:

fiyatı 3,25

Arada markette görüyorum top olarak satılıyor,öyle bildiğimiz kesip yiyebiliyor muyuz yani sade olarak

ben itimattan alıyorum gayet koca bir top cıkıyor icinden
    kaça bölersen böl :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert-TR

quote:

quote:

Bunu alacağına 1 ölçek protein tozu kullansan sana 1 ölçek protein tozunun maliyeti yaklaşık 3-3,5 tl ye gelir 30 gram protein tozundada yaklaşık 24 gram protein vardır

valla hocam protein tozu kutusuda pahalı açıkçası ya ben öyle almadım o yüzden ayrıca ben sürekli protein tozu kullanımına karşıyım doğal şekilde kiloma göre protein miktarımı besinlerimden karşılıyoum yeni başladım bu içeceğe onuda marketlere gördüm denedim hoşuma gitti markasıda bilindik bir markaymış heralde spordan sonra içiyorum sadece bunu bu aralar oda...24 gram proteinmiş..

• quote:

fiyatı 3,25

allah allah ilk defa duyuyorum bunu ölemi gerçekten araştırim o peyniri nasıl birşey ya :D ben zaten 5.aydayım bu sporda doğal dışı hiçbirşey kullanmadan yapıyorum protein tozu falan kullanmadım hiç bunuda gördüm denedim bu hafta ama spordan sonra içtiğimde baya iyi geldi nedense dinçleştirdi beni içinde ne gibi şeyler var bunun acaba ya ? :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çok Önemli Birisi

quote:

fiyatı 3,25

o mozarella peynirinden alacam yarın hemen merak ettim bende

• quote:

quote:

quote:

7 tl'ye bunu içene kadar al protein tozunu 1 ölçeği 3 liraya geliyor neden buna para veriyorsun ki

hocam öle alıp başlamak istemiyorum protein tozuna tek kullanımlık var mı :D

• quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

7 lira pahalı. Türkiyede nerede var bundan acaba

7 tl aslında banada pahalı geldi her zaman alınacak gibi değil...ben kıbrısta yaşıyorum buradan aldım
  • Bu tür içecekler antremandan sonra içilir vucüdun protein eksiğini tamamlamak için protein tozunda da aynı mantık vardır , antremandan çıktıktan sonra 100 gram peynirmi yiceksiniz Normal zamanlarda yersin istediğin kadar .Ayrıca ürün oldukça pahalı normalde zaten tek satılması vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihylc

Bu tür içecekler antremandan sonra içilir vucüdun protein eksiğini tamamlamak için protein tozunda da aynı mantık vardır , antremandan çıktıktan sonra 100 gram peynirmi yiceksiniz Normal zamanlarda yersin istediğin kadar .Ayrıca ürün oldukça pahalı normalde zaten tek satılması vs.

aynen öyle zaten öle birşey olsa bu içecekler olmaz heralde 100 gram peyniri yemekle uğraşmaktansa direk bunu içip ihtiyacı karşılayıp rahatlamak amaç heralde :D evt sanırım 7 tl pahalı oluyor bir kutu protein tozu ne kadar süre gidiyor ki ?
  • Ultimate whey'in bir olcegi 1.65tl'ye denk geliyor. Degerleri tabiki daha iyi protein tozunun. Bence alinmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • protein tozuna bağlı benim kullandıgım 80 servis piyasada şuan 200 tl indirim vs denk getirsen 175 180 185 tl civarı alınabilir . spordan sonra 1 servis içiyorum bazende spora gitmediğim günler bir tane duruma göre . içeçeğe göre gayet uygun :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.