Şimdi Ara

Protein Karbonhidrat ve Kreatin Kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • protein olarak optimum whey, karbonhidrat olarak vitargo ve kreatin olarak musclepharm var.

1 gün içinde bunları nasıl kullanacağımı yazar mısınız ? birçok yeri araştırdım fakat her kafadan farklı bir ses çıkıyor.

sizin görüşlerinizi almak istiyorum.

• acil cevap bekliyorum
  • Protein antrenman sonrasi veya öğün bulamadiginda takviye olarak.
    Karbonhidrat için zaman farketmez ama antrenmanin hemen öncesi kullanma, antrenmanda mide sindirimde olmamalı.
    Kreatib günde 5-6gr antrenman sonrasi protein ile beraber, antrenman olmayan günlerde herhangibir öğünle yibe 5-6gr.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vitargo zaten antreman hemen sonrası için( bence gereksiz jelibon ye )
    Kreatini ister anteman öncesi 2,5 gr antreman sonrası 2,5 gr ister antreman sonrası 5 gr al.
    Antremandan 15 dk sonra da whey al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cangk -- 11 Aralık 2013; 15:02:03 >
  • vitargo enerji vermesi için antreman öncesi yarım saat önce içmek mantıklı değil mi ?
  • 15 dk beklemesine bir gwrek yok ki.

Normal yemek yemiyor musun, ondan alacağın karbonhidrat aynı işte.
  • Vitargodaki basit şeker de var. Antreman sonrası basit şeker ihtiyacını görüyor. Hem vitargo hem whey de içilebilir. Ben kendim antremandan hemen sonra jelibon, amino asit antremandan 15 dk sonra kreatin ve whey alıyorum.
  • Antrenman sonrası için meyve suyu öneririm, ben antrenman sonrası bundan içerim 1 tane, 23gr karb.

Protein Karbonhidrat ve Kreatin Kullanımı
  • Antreman sonrası 100 gram kurumeyve, 50 gram jelibon yiyorum ben. Kuru meyveyide hem karbonhidrat hemde yanında lif,vtamin vs almak adına tüketiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.