DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Prostatit belası
723
Cevap
18
Favori
95.741
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
  • Er
   0 Mesaj
   19 Kasım 2012 23:06:54
   YORUM


   Sevgili PROSTAT rahatsızlığı olan arkadaşlar;

   İstanbulda ikamet etmekteyim, 52 yaşında olup, 3 seneden beri bende bu rahatsızlıktan muzdaripim..Uzun, uzun bu rahatsızlığın teşhisini, seyrini vede semtoplarından bahsetmek istemiyorum.Lakin bu rahatsızlığı bilen, arkadaşların maruz kaldığı semptromların üç beş aynısını bende yaşadım.Ancak büyük bir azimle vede inançla bu rahatsızlıkla mücadeleye adeta yemin ettim..Hamdolsun inançlı birisiyim.Hayr ında şerrinde Cenabı Allah tan geldiğine inanırım.Derdi veren Cenabı yaratan, elbet derdinide veriyor. Kutsal kitabımızda emrettiği ilk emir üzere, OKU !!
   vede araştır, bul...
   Bu rahatsızlıkla alakalı yaşadıklarımı, sizle paylaşmak isterdim, ancak sanırım sayfalar dolusu yazmam gerekir.Son bu üç sene süresince, hastalıkla mücadelem, hep bir ümit, hep bir umutla, kah sevindirici, kah kabus dolu geçti.( kah sevindiri demem şudurki; doktorların verdiği, antibiotikleri kullanmam süresince, semptomlarım azda olsa % 75 azalsada, antibiotik kullanımı bittikten, bır hafta sonra, eski semptomlar tekrar nüksetti..Bana uygulanan tedavileri, tanı sürecini batın ultrosonları, endoskopi vs leri paylaşmam cok uzun sürereceğinden, sadece bilmenizi isterimki, bu tanıya cevaben kullanılan bütün antibiotikleri 2 şer kutu ve en yüksek, miligramda 750 lık ve 1000 mg lık olmak üzere kullandım.. Yetmedi 4 ünite penisilin dahil...) Bilmek isteyen arkadaşlar olursa; hangi tedaviyi, hangi Profosor, hangi doz ve sürecte kullandığımı paylaşabilirim..Aşagıda irtibat telefonumu vede email adresimi bırakacağım.)

   SONUÇ ? Bundan 15 gün öncesine kadar, hüsran, yenilgi, ümütsizlik oldu...


   Tesadüfen bu siteyi ziyaret ettiğimde, yazılan yorumlar ilgimi çekti ve Kimyager Şükrü beyi tanımam gerçekleşti..Öncelikle siteyi kuran, bizi, birbirimizle tanıştıran, bilgi paylaşımımızı sağlayan, Sayın Bülent beye çok teşekkür ederim..Allah razı olsun..İnanıyorum ki sayesinde, biçok bu rahatsızlıktan muzdarip arkadaşımız, derdine çare bulmuş olacak.

   Şu an itibari ile Şükrü beyin küründen 1 nci kürü bitirmek üzereyim.Üç gün sanra ikinci kürü kullanmaya başlayacağım.Bu gün itibari ile hamdolsun yaradanıma, kendimi cok huzurlu mutlu hissediyorum..Bu ifadeyi özellikle paylaşmak istedim.. Ki; bu rahatsızlığa muzdarip arkadaşlar bilirlerki, bu illet malesef insan bedenınde sadece, ağrı, sızı, yanma gibi bedensel tahribat yapmakla kalmayıp, psikolojik tahribatta yapıyor!! ( Cinsel isteksizlk, ilişkiden korkmak, soğumak, ereksiyon kaybı vs vs..)
   Şükrü beyle görüşmemde; bana 3 kür uygulamamı tavsiye etmesine rağmen, ben ilk kürün bitiminde, bir gelişmenin, iyleşmenin oluştuğunu tespit edebildim..Şükür Allaha ağrılarım bitti..( Ancak bilmenizi isterim bu kürü kullandığım sürece, gün be gün hafifledi ağrılarım.Hatta 3 4 gün öncesine kadar, azda olsa ağrılarım vardı.Alt batın çevresinde bacaklarımda, vede testislerimde..) Benim prostatımın, ıkı tarafındada iltihap olduğu tespit edildi.( Hem ultroson çekımlerınde, hem makattan girilerek prostattan parça aldıklarında vede en son penısten kamera ıle girilip görüntülendiğinde..

   Şu an itibarı ile sizinle paylaşmak istediğim, Şükrü beyin, 2 ncı kürünü tamamladıktan sonra bir ultrason çektirip vede PSA değerlerime vede karaciğer enzimlerime baktırıp üçüncü kürü kullanıp, kullanmamaya karar vereceğim..Kaldıkı eğer karaciğer enzim değerlerimde bir anormallik olmazsa vede PSA değerim düşerse, ( Bu arada PSA değerim inanılmaz bi şekılde 14 e kadar yükselmişti.. Şükrü beyin küründen once yaptırdığım en son PSA tathlılımde 8 e düşmüştü, çünkü antıbiotik kullanmıştım..) Şükrü beyin üçüncü kürünüde kullanacağım..İkinci kür bitene kadar çok heyecanlı vede meraktayım.Bakalım sonuç ne olacak..
   Bu gün itibarı ile, bu rahatsızlığın bende kalan tek semptomu; sabah ilk idrara çıktığımda, idrar akışının ilk birkaç saniyesinde, az ve tazziksiz akışı..Kalan semptomlar, şükürler olsun beni terketti..( Mesanede doluluk hissi, idrarı tamamen boşaltamama kesik kesik işeme tazziksiz işeme, Ağrılar, peniste yanma, idrar başlangıcında kan gelmesi, Alt batın ağrıları, cinsel isteksizlik, zevk suyu gelmemesi, menının eskıye göre az ve kalıtesız gelmesı, ereksiyon kaybı gibi..)
   Son olarak sizle paylaşmak isterimki; Maddi imkanı elverişli olan arkadaşlarımın bu kürü en az ıkı kez kullansın derim.Ben şifa buldum.Allah razı olsun Bülent beyden de, tabiiki Şükrü beyden..Ne mutlu Şükrü beye, bu dertten muzdarip bir çok insana bi yararı olacak, İnşallah bu kürü, en kısa zamanda tescillenir, tıbbi ilaç haline dönüşürde, bir çok, bu dertten muzdarip kişilere merhem olur..
   Sevgili, Prostat rahatsızlığı olan arkadaşlar; hepinize yaradandan acil şifalar diliyorum, Şükrü beyede, tekrar tekrar teşekkür ediyorum.Allah razı olsun..
   Sağlıkla, huzurla, afiyetle, sevdiklerinizle, sevenlerinizle kalın..   Turgay SOKULLU
   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   |
   |
   _____________________________

  • Er
   0 Mesaj
   07 Aralık 2012 13:10:16
   bu kimyager şarlatan gibi araya girip duruyor...pek güven vermedi..arada yazanlar da sanki kendi uydurmaları..doğru olduğunu bilsem arayacağım da.. hiç güven vermiyor..para kaptırmaktan başka bişey değil...
   |
   |
   _____________________________

  • Er
   0 Mesaj
   10 Aralık 2012 16:21:29
   YORUM

   Demirci

   Ben 2008 yılından beri kronik prostatit hastasıyım.
   İdrarda yanma,sık sık idrara gitme,idrar yaptıktan sonra sıkışıklık hissi olması vb gibi
   şikayetlerden bir çok kez doktora gittim.

   Kullandığım antibiyotik ilaçlarla şikayetlerim % 40 oranında azaldı.Fakat daha sonraları şikayetlerim
   artarak devam etti.Şu an 33 yaşındayım.Bu hastalık için 4 yıl kadar antibiotik kullandım fakat iyileşemedim.

   Bundan yaklaşık 30 gün önce internette bir siteden Kimyager Şükrü beyin kendisinin de kronik prostatit
   hastalığı ile uzun yıllar mücadele ettiğini ve bitkisel bir kürle iyileştiğini ayrıca bu kürü kullanan birçok
   hastanın da sağlığına kavuştuklarını okudum.

   Kimyager Şükrü beyle irtibata geçerek yaklaşık 25 gün önce bu kürü kullanmaya başladım
   Kürü kullanmaya başladıktan 15 gün sonra şikayetlerimde % 90 oranında iyileşmeler oldu.

   İdrar tazyiki ve kalınlığı arttı,yanma şikayetim çok az kaldı.Soğuk havalarda şikayetlerim çok
   artıyordu.Bu kürü kullanırken soğuklar da bile çok fazla şikayetim kalmadı.Bu bitkisel kür sayesinde
   şikayetlerim oldukça azaldı.Sosyal hayatım biraz daha düzeldi.

   Bu bitkisel kürün herhangibir yan etkisini hissetmedim.

   Tüm kronik prostatit hastalarına sağlıklı günler dilerim
   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   |
   |
   _____________________________

  • Er
   0 Mesaj
   11 Aralık 2012 12:59:08
   Sayın Midak66

   İyi günler dilerim.

   Sizin benim için düşündüklerinize cevap vermeyeceğim.
   Buna en güzel cevabı size kullanıp iyileşen hastalar verecektir.

   Eğer prostatit hastası iseniz arayabilirsiniz.Her zaman hastalara yardımcı olmak isterim.

   Benim kullandığım kürü kullanıp iyileştiğiniz zaman belki buradan özür dilersiniz.

   Saygılarımla

   Şükrü Eroğlu
   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   |
   |
   _____________________________

  • Er
   0 Mesaj
   01 Ocak 2013 14:54:03
   kronik prostatit hastasıyım. ozon tedavisine başladığım. kronik prostatit rahatsızlığı olupta ozon tedavisinden fayda bulan var mı ya da ozon tedavisinin bu rahatsızlıkta kullanıldığını duyan var mı?? cevaplarınızı bekliyorum.
   |
   |
   _____________________________

  • Er
   9 Mesaj
   21 Ocak 2013 02:15:06
   @Kimyager1960

   Merhaba,dikkatimi çekti ve sürekli olarak bahsetmektesiniz..Çok araştırdım ve kesin tedavi yapabilen bir ilaç yok piyasada..

   Diyorsunuz ki, yada kullananlar, " %80-90 faydasını gördüm,hatta iyileştim "
   Anlayamadığım şey şu,madem böyle bir ilaç veya bitkisel kür geliştirdiniz ve sonucundan bu kadar eminseniz neden patent alıp bu ürünü pazarlamıyorsunuz??
   Yani bu ürün gerçekten işe yarıyorsa emin olunki dünyada buna milyonlar ödeyecek dev firmalar var biliyorsunuz değilmi..İşte bundan dolayı emin olunki insanlar mesajlarınızı belkide çok ciddiye almıyorlar ki ilacı kullananlarında adına yazılar görünce emin olun kimse ciddiye almaz..Bu bir eleştiri değildir,sadece prostatit ciddi bir sorundur ve insanlar burada çok hassasdırlar..
   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   _____________________________

  • Er
   0 Mesaj
   28 Ocak 2013 15:58:19
   my75 arkadaşım haklı prostatit ciddi bir hastalık insanlar kime güveneceği konusunda endişeli. eğer kimyager arkaşaım elinde böyle bir tedavi varsa bilimin ışığında incewlenip bütün insanlığın bundan faydalanmasını sağlamalı kimyager arkadaşım bundan gerekli kazancıda sağlayacaktır.
   birde sayın kimyagerin bu kürleri kaça sattığını açıklarsa biraz olsun insanların güvenini kazanacaktır.
   |
   |
   _____________________________

  • Er
   0 Mesaj
   05 Şubat 2013 03:49:18
   arkadaşlar uzun soluklu bir tedeviyle ciddi şekilde sonuç alına biliyor. hakan hocanın kürünü kullandım nerdeyse hastalıgım artık yok.. yalnız 2 ay bitkisel tedaviyi aralıksız sürdürdüm dileyen 0535 768 53 20 arasın ...
   |
   |
   _____________________________

  • Yüzbaşı
   655 Mesaj
   17 Şubat 2013 00:56:41
   quote:

   Orijinalden alıntı: My75

   @Kimyager1960

   Merhaba,dikkatimi çekti ve sürekli olarak bahsetmektesiniz..Çok araştırdım ve kesin tedavi yapabilen bir ilaç yok piyasada..

   Diyorsunuz ki, yada kullananlar, " %80-90 faydasını gördüm,hatta iyileştim "
   Anlayamadığım şey şu,madem böyle bir ilaç veya bitkisel kür geliştirdiniz ve sonucundan bu kadar eminseniz neden patent alıp bu ürünü pazarlamıyorsunuz??
   Yani bu ürün gerçekten işe yarıyorsa emin olunki dünyada buna milyonlar ödeyecek dev firmalar var biliyorsunuz değilmi..İşte bundan dolayı emin olunki insanlar mesajlarınızı belkide çok ciddiye almıyorlar ki ilacı kullananlarında adına yazılar görünce emin olun kimse ciddiye almaz..Bu bir eleştiri değildir,sadece prostatit ciddi bir sorundur ve insanlar burada çok hassasdırlar..

   Sonuna kadar katılıyorum hocam. Ben 18 yaşındayım yaklasik 5 yıldan beri kronik prostatit var bende.idrarda yanma, bosalmada yanma, her ikisinden sonra da akinti var. Hiçbir doktor tedavisi yok diyor.antibiyotikler ise yaramiyor.ben bu kimyagere güvenip ilaç alacak kadar cesur değilim maalesef.varsa gercekten bir dayanak, resmilestirin istediğiniz parayi verelim.ama bu devirde bu dediginiz maalesef çok zor.ayrica pek oldugunu sanmiyorum ama bu hastalıktan kurtulanlar nasıl kurtulduklarini bir sekilde anlatabilirlerse çok sevinirim.
   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   |
   |
   _____________________________

  • Er
   0 Mesaj
   19 Şubat 2013 08:48:54
   arkadaşlar 16 yıldır prostatit hastayım. 2012 yazında teşhis kondu. ürodinami testim çok kötü çıktı. teshis konur konmaz araştırmaya başladım. bu arada doktorum bu hastalığı dört tane antibiyotiği olduğunu söyledi. (taravid, tavanic, bacrtim.. ) üçü nü kullandım. herhangi bir sonuç alamadım. 45 gün brokoli kürü yaptım tam biraz rahatlatdı fakat tam bir sonuç alamadım. bu ara bir bitkisel karışım kullanmaya başladım kullandıktan yaklaşık 1-1,5 ay sonra idararımdam yağ gibi bir akıntı başladı. sanırım enfeksiyon akmaya başladı. idarrımı yaptığımda sümüksü bir tabaka oluştuğunu gördüm. akıntı başladıktan 1 ay sonra doktora gittim durumu anlattım doktora, tekrar ürodinami testine girdim test sonuçları ilk testime göre daha olumluydu doktorum bunu gördü. gelişmenin olumlu olduğunu söyledi. yaklaşık 4-5 aydır baharat türü karışımı kullnaıyorum. akıntı tedam ediyor, idrarımı eskiye oranla daha kalın dahat rahat yapıyorum. ani sıkışma hissi azaldı. torba eskiye oranla daha çabuk boşalıyor ama tam nihai sonuç alamadım alırsam tekrar yazacağım. herkese geçmiş olsun
   |
   |
   _____________________________

  • Er
   0 Mesaj
   20 Şubat 2013 13:32:32
   ararat
   19/02/2013
   13:39 1994 yılından beri kronik prostatit hastalığından şikayetçiyim. kullanmadığım ürün kalmadı en son şükrü eroğlu beyin küründen iki kür kullandım. ikinci kürden sonra %80 oranında iyileşmeler başladı . kendisine bu konuda teşekkürü borç biliyorum. herkese bütün samimiyetimle bu ürünü tavsiye ederim.
   |
   |
   _____________________________

  • Er
   7 Mesaj
   23 Şubat 2013 10:47:23
   Arkadaşlar kronik prostitin radikal bir çözümü yok,ancak belli bir yaşın üzerindeki hasta arkadaşlara özellikle green light ile yapılan TUR ameliyatını öneririm.
   Otlardan yapılan ve içinde ne olduğu belli olmayan maddeleri kullanmayın,yakın zamanda gelişen iyiliğiniz uzak bir zamanda hüsrana dönebilir.
   |
   |
   _____________________________

  • Er
   0 Mesaj
   25 Şubat 2013 10:57:30
   --------------------------------------------------------------------------------

   Arkadaşlar kronik prostitin radikal bir çözümü yok,ancak belli bir yaşın üzerindeki hasta arkadaşlara özellikle green light ile yapılan TUR ameliyatını öneririm.
   Otlardan yapılan ve içinde ne olduğu belli olmayan maddeleri kullanmayın,yakın zamanda gelişen iyiliğiniz uzak bir zamanda hüsrana dönebilir.

   arkadaşlar ameliyatların da hepsinin olumsuz sonuçları olabilir. özellikle iktidarsızlık. menin geri kaçması, vs...........
   |
   |
   _____________________________

  • Teğmen
   204 Mesaj
   28 Şubat 2013 08:51:49
   Ben de prostatit şüphesiyle doktora gittim oda hiç bakmadan teşhis koydu, 2 hafta cipro 750 ve tetradox kullandım ishalden kurtulamadım makat ağrısı, peniste yanma vs. oldu. Amerikan sitelerine girip inceledim siprofloksasin ve doksisiklinin ciltte yanma, bağırsak florasını yok etme, ödem ve inflamasyon, depresyon, kaygı gibi bir sürü yan etkisi olduğunu ve bundan muzdarip bir çok hastanın bulunduğunu gördüm. İlaçları bıraktığımdan beri tüm şikayetlerim yok oldu. Psikolojik etkinin de payı var ama bence ilaçlar durumu daha da kötüleştirmekten başka bir işe yaramıyor.
   |
   |
   _____________________________

  • Er
   0 Mesaj
   22 Mart 2013 14:18:21
   Sanırım bendede krpnik prostatit var arkadaşlar(doktorlar daha teşhis koyamadı)2 senedir sık tuvalete gitme,idrarımdaki tazik oranında gözle görülür derecede azalma ve sürekli işeme hissiyatı var.gitmediğim yer kalmadı.en son ege üniversitesi hastanesine gittim.işeme testi yaptılar kültür testleri vs.mikrop ve benzeri bişey çıkmadı.doktor cipro 500 mg ve etol yazdı.daha önceden menemen devlet hastanesi doktoru prostat ilacı yazmıştı onuda yazdı.ismi ZATRAL ve çok iyi geldi.bırakınca aynı oluyorum yine.antibiyotik bitti saglık ocagı doktoruma gittim ve bu cipro o kadar iyi değil sana daha güzel bir antibiyotik yazıyım dedi.İSMİ AVELOX 1 ay kullanıcam ve yine foruma ne durumda oldugumu yazıcam umarım iyileşirim.bu arada doktor bitkisel kürlere en son çare olarak bakıyor.önce sen antibiyotik tedavini ol geçmezse bitkisel kürlere yada prostat masajına geçersin dedi.BU ARADA BELİMİZİ AYAKLARIMIZI SICAK TUTUCAZ.GECE YATARKEN TESTİSLERİN YAKININA SICAK SU TUORBASI KOYCAZ VE HERGUN DÜZENLİ BOŞALCAZ(boşalma süresini ne kadar uzun tutarsanız o kadar faydalı.yani zevk suyu dediğimiz sıvı penisten ne kadar çok çıkarsa o kadar iyi zira zevk suyu prostat tarafından üretilir ve dölün sulanmasını prostatın içinde sağlar.boşaldığınızdada prostatın içi yenilenmiş ve daha temizlenmiş olur)umarım yazdıklarım birinin işine yarar.herkese geçmiş olsun
   |
   |
   _____________________________

  • Er
   0 Mesaj
   27 Mart 2013 11:39:03
   dursun (27/03/2013 10:47)

   Konu : prostatıt
   Mesaj : herkese merhaba bende 6 aydır kronık prostatım malesef hasta olmadan kronık prostatın bu kadar kotu olacagını bılmezdım zamanında ve gereklı tahlıllerın yapılmaması sonucu ıdrar yolu enfeksıyonu gecıkmesı sonucu prostatıt oldum arkadaslar kullanmadıgım antıbıyotık kalmadı 6 aydır antıbıyotık kullanıyorum sadece cıflosın 500 agrılarımı hafıflettı bu arada ınternetten sukru eroglu ıle tanıstım ınsan caresız olunca arastırıyor hem antıbıyotık hemde sukru beyın kurunu kullanmaya basladım ınanın bırıncı kurde etkısını gosterdı su anda ıkıncı kuru bıtırmekteyım sıkayetlerım hemen hemen hıc kalmadı gıbı ama ben ucuncu kurude kullanacagım garatı olsun dıye cunku bu ılletten tamamen kurtulmak ıstıyorum sukru beyın de samımıyetıne guvenıyorum allah razı olsun cok yardımcı oldu sıksık arayabılıyordum derdımı dınleyıp yardımcı oldu arkadaslar herkese allah saglık versın dıyorum
   < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
   |
   |
   _____________________________

  • Er
   0 Mesaj
   27 Mart 2013 13:21:43
   Kimyager bu kadar reklam yapma kardeşim.İsanlar burda şikayetlerini söylüyo bilgi alışverişinde bulunuyor.varsa bize iyi gelcek bir bilgin paylaş.Neyse.. Arkadaşlar sogan kürüde deneyin gerçekten işe yarıyor.2 su bardağı suya;soganı soyup 4'e bölün.2 parçasını suya atıp kaynatın ılıkla sıcak arası içiceksiniz.Not:bu kür her defasında yeniden yapılması lazım dorde böldüğünüz sogandan kalan 2 parçayı aksam yemegınden once kaynatıp aç karna suyunu için.haftanın 6 günü uygulayın 1 günü ara verin 21 gün kullanmanız gerek.Bu arada Avelox antibiyotiği kullanmaya başladım Zatralla birlikte alıyorum(doktor müşadesi altında tabi) şıkayetlerım azalıyor.2 hafta sonra antibiyotik tedavim bitince sogan kürüne geçicem zira soganda da antibiyotik var.herkese acil şifalar
   |
   |
   _____________________________

  • Onbaşı
   18 Mesaj
   14 Nisan 2013 12:50:00
   <hasta arkadaşlara geçmiş olsun, fazla brokoli kürü zararlıdır.brokoli küründen sonra zaman zaman ısırgan ve yakı otunu karıştırarak sabah ve akşam aç karnına içiniz. 15 günden fazla kullanmayınız.ara veriniz.kestane balı yiyiniz.sıcak tutunuz.dağ meşe palamudu acı olanından bulursanız günde bir tane yiyiniz.kekik kürü temizler, kantaron kullanınız, sinirlerinizi yatıştırır.brokolü quercetin olduğu için faydalıdır.ama fazla kullanmak kristalleşme yaptığından dolayı kanamaya neden olabilir.antibiyotik kullanmayın, faydası olmaz, bitkisel kür kullanmadığınız zaman antieflamatuar ilaçlar kullanabilirsiniz, rahatlatır, enfeksiyornu keser, sigara içmeyiniz. hiç bir doğal gıda zarar vermez, aşırı olmamak kaydıyla, şekeri azaltınız.bal kullanınız.tekrar geçmiş olsun.
   |
   |
  • Teğmen
   105 Mesaj
   25 Nisan 2013 13:21:41
   öncelikle bu hastalıktan şikayet eden arkadaşlara ALLAH acil şifalar versin bende bu hastalıktan yaklaşık olarak 11 sendir çekiyorum.

   Bu hastalıktan önce makat hastalığı geçirmiş hastalar varmı çünkü makat hastalıkları hemoroid fissür çatlak gibi tahminen bu hastalıklar ilerde idrarr yolu hastalıklarını tetikliyor zira makat bölgesinde olan hastalıklar genelde o bölgede damarlarda sikıntı çıkarıyor ve o bölgede fonksiyon kaybı oluyor tabiki prostatta ve idrar yaparken gevşemesi gereken kaslarda sıkıntı oluyor idrar tam boşaltılamadığı için prostat hastalığı ortaya çıkıyor önce varsa makat hastalıkları tedavisi üzerinde durulmalıdır tedavisi yapılmalıdır.

   ve bu hastalık çok fazla sinir ve sitrer yapar gün boyu gergin ve sıkıntılı bi tavır içerisinde olursunuz

   biraz sitresi rahatlatmal ve gerginliği azaltmak gerek faydası oluyor pehriz gerekiyor asitli ve mayalı içecekler baharatlı yiyecekler azdırıyor. haberiniz olsun inşallah bigün bunun çaresini bulur şifaya kavuşuruz bu arada reklamlarda satılan ürünlere güvenmeyin zira karaciğerde ve barsaklarda sıkıntılar yapıyor tercih etmeyin.
   |
   |
   _____________________________

   Bu hayatı fazla ciddiye almayın, nasıl olsa içinden sağ çıkamayacaksınız. (Necip Fazıl Kısakürek)
  • Er
   0 Mesaj
   13 Mayıs 2013 08:23:09
   Hocam iyi de çaresi ne.Ben de 4 aydır var.Doktora gidiyorum ultrasyon tomografi idrar tahlili bir şey görünmüyor ama şikayetler aynı sıraladığınız gibi devam ediyor.Nasıl kutulacağım bundan allahım sen yardım et.
   |
   |
   _____________________________

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.