Şimdi Ara

Proposition 65 Olayı (Kansere sebebiyet verebilecek ürünler)-ASUS Cerberus Oyuncu Klavyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
2.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 48
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 22
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • xtonymadx (22 mesaj) wolwes (4 mesaj) white4343 (3 mesaj) Striknin (3 mesaj) flyer_mig (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (41 mesaj) Mobil (27 mesaj) Tablet (5 mesaj) Mini (7 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Proposition 65 Olayı (Kansere sebebiyet verebilecek ürünler)-ASUS Cerberus Oyuncu Klavyesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    870 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Dün Asus Cerberus oyuncu klavyesi aldım çok ta beğendim kullanma klavuzunun en arka sayfasında bir uyarı vardı aynen şöyle:
    this product contains chemicals known to the state of california to cause cancer and birth defects.Wash hand after handling
    Türkçesi:
    bu ürün kansere sebep olabilecek kimyasallar içerir kullandıktan sonra ellerinizi yıkayınız.
    Biraz araştırma yaptım ve kaliforniyada disneyland da dahi bu yazı varmış neredeyse herşeyin üzerinde ve burada üretilen ürünler kansere sebebiyet verecek kimyasal maddelerden yapılıyormuş.Firmayı dün arayıp böyle böyle yazı var kanser riskini arttıracak ürünü neden satıyorsunuz? her kullanım sonrası elimi mi yıkayacağım dedim.Onlarda böyle birşeyden bilgileri olmadığını sayfalarında ki destek bölümünden resim atmamı istediler.Ürünü aldığım firmaya geri yolladım.İnanmayanlar yukarıdaki ingilizce yazıyı google da bi aratsınlar.,
    Edit:Çok yoğun istek aldım söz konusu markayı açıklıyorum.
    Şayet ürün iade kabul edilmezse fotoğraflarını yayınlayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtonymadx -- 11 Ocak 2018; 9:35:38 >

|
    |

• Yediğimiz etler bile sağlıklı değilken diğer hiç bir şey sağlıklı değil bence. Tavukta antibiyotikler basılıyor. Yediğimiz çoğu üründe ucuz diye Palmiye yağı kullanılıyor. Ne desem bilemiyorum. Ne yesem de bilemiyorum. Zaten çarşıya gidip yemek yemek pahalı iken. Yapacak tek şey kaçıp gitmek buradan.
    tam dedim aradığım gibi fiyat performans ürünü ama çok pinpirikli olduğumdan kullanma klavuzundaki noktalama işaretlerine bile bakarım ama insan kanser yapma riski bulunan bir ürünü neden kullanır ki? resmne yıkıldım ürüne aşıktım
  • Teğmen
    159 Mesaj
    Oh ne güzel içine her türlü zararlı maddeyi ekle sonra biz uyarmıştık bilmem ne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    870 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

tam dedim aradığım gibi fiyat performans ürünü ama çok pinpirikli olduğumdan kullanma klavuzundaki noktalama işaretlerine bile bakarım ama insan kanser yapma riski bulunan bir ürünü neden kullanır ki? resmne yıkıldım ürüne aşıktım
    |
    |
    2to2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    159 Mesaj

Pmden marka alabilir miyim

|
    |
    xtonymadx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    870 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: 2to2

Pmden marka alabilir miyim

iletildi
    |
    |
  • Binbaşı
    1697 Mesaj
    bende alabilir miyim marka adı
    |
    |
  • Yüzbaşı
    328 Mesaj
    marka alabilirmiyim hocem
    |
    |
  • Yarbay
    5443 Mesaj
    pm
    |
    |
  • Binbaşı
    1109 Mesaj
    p.m
    |
    |
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    484 Mesaj
    Californianın gereksiz kanunları var, biraz araştırırsanız çoğu şeye yasağı var california eyaletinin, ciddiye almamak gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • P.m
    |
    |
  • Yüzbaşı
    278 Mesaj
    Pm

|
    |
  • Yüzbaşı
    872 Mesaj
    Merak ettim yav pm

|
    |
  • Yarbay
    2334 Mesaj
    Pm

|
    |
  • Binbaşı
    1366 Mesaj
    pm pls
    |
    |
  • Yüzbaşı
    870 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    herkese pm atıldı ürünü iade ettim iade kabul olmaz gelirse resim de atarım
    |
    |
  • Yüzbaşı
    870 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Vancha

Californianın gereksiz kanunları var, biraz araştırırsanız çoğu şeye yasağı var california eyaletinin, ciddiye almamak gerekiyor.

araştırdığım kaynaklar sadece ingilizce belki haklısınız ama uzun vadede başımıza ne gelecek kim bilir? telefondaki sar değeri gibi bunu da dikkate almamız lazım. kanser yani boru değil
  • Yüzbaşı
    410 Mesaj
    Pm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    742 Mesaj
    Markeyı atar mısın pmden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.