Şimdi Ara

Proplan junior kedi maması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakın zamanda arkadaşım dan dişi scotish fold alacağım suan sütten kesilmesini bekliyorum.
    Arkadaşım proplan junior ile başlangıç yapacak, sizce aynı mama ile devam etmelimiyim yoksa başka markaya geçmelimiyim.
    Kullanan arkadaşlar marka hakkında bilgi verirse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı mama ile devam edin, fiyatı sizi zorlayacak olursa daha düşük kalitede bir mama ile karıştırarak verin.
  • Yok zorlayacağını sanmıyorum 10kg lık büyük ebatini alacağım büyük ihtimalle.

Internetten arastirdigim kadarıyla güzel mama ayrıca fakat ilk defa kedi besleyeceğim için sizlerden bilgi almak istedim. Teşekkürler

• Pro Plan, Royal Canin, Hill’s, Reflex KULLANMA.

Tavsiye edenlere de he de geç, dünya para veriyorsun et oranı yerlerde tahıl oranı çok yüksek e içinde hayvan yan ürünleri var. Bu markaları tavsiye eden adam bu işten anlamıyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thusmaa -- 4 Ağustos 2018; 1:2:44 >
  • Sizin tavsiye ettiğiniz markalar neler, hangi ürünleri kullanmalıyım

• Bütçe sıkıntınız yok ise Acana, Orijen tahılsız balıklı yada tavuklu mama tavsiye ederim.

• Fiyat olarak yuksekler bende tavsiye edildiğini çok gördüm.

Denemek lazım yavru kabul edecek mi malum çok seçiciler ayrıca arkadaşımın da proplan ile beslemesi benim için dezavantaj. Farklı markaya geçirmek zor olacak diye düşünüyorum ama denenebilir.

• Ben kedilerime hiç aynı mamayı vermem. 10 kilo makarnayı pirinci sen ye bakalım ne olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende bunu düşünüp 3kg lık aldım. Biraz büyüdükten sonra başka 1.5 3kg lık mama alıp arada tavuklu arada balıklı vb mamalar arada farkli icerikli yaş mamalar vereceğim. 10kg lık alırım dememin sebebi malum fiyatlar aynı mamanin 2 tane 1.5kg lık fiyatı ile 3kg lık paket fiyatının arasındaki fark. Ayrıca tüm ithal mamalara yakın zamanda %25 zam gelecek olması

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.