Şimdi Ara

Prompter aksayınca Reis yüzünü ekşitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
6.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

O kadar işin gücün arasında bir de prompterle uğraşıyor.

• Atatürk sadece bir lider değildir. Çok çok çok fazlası. Tarihte milleti için bu kadar şeyi başarmış, attığı her adımda, yaptığı ve getirdiği her yenilikte başarılı olmuş bir örneği dâhi yok. O bu millete Allah'ın bir lütfudur, hem de en zor, en ihtiyacı olan zamanda gönderilen.

Bütün dünya birleşmiş Türkü tarihe gömmek, dünya üzerinden silmek isterken Allah tarafından gönderilmiş bir kurtarıcıdır Atatürk.

• Gizli Reis hayranı arkadaş, çok yakından takip ediyor belliPrompter aksayınca Reis yüzünü ekşitti 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahahahahaha

• ahh muharrem ince o kücük kagıtlarda ne hayallerin vardı :(

• bu adam okuma bayramı yapmadan konuşamıyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K23

Gizli Reis hayranı arkadaş, çok yakından takip ediyor belli 

V for Vendetta gibi bütün kanallar aynı yayını yaptığı için mecbur denk geliyoruz.

• her gün konuşma yapmak zorunda. gayet normal prompter denen cihazdan okuması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-289234E80 -- 22 Kasım 2020; 15:31:3 >
  • Prompter aksayınca Reis yüzünü ekşitti 

• Yav sen beni güldürdün, Allah da seni güldürsün. Yine kendisiyle prompter hakkında dalga geçileceğini anlayınca o yüzünü ekşitme anı hahahahha

• Belki de artık İbo Şov tarzı banttan yayına geçmek gerek. Canlı yayının azizliğine uğranabiliyor bu tür durumlarda. Hep derim Reis 10 numara ama etrafındakiler iş bilmiyor. Powerpointten 2 slaytı bile geçirmeyi becerememişler.

• Her yerde yarım saat 1 saat arası konuşmak zorunda değil çıkıp günün anlam önemine dair 5 dakika konuşsa yeterli, her yer miting alanına çevrilmeye çalışılırsa normal bu tür şeyler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • promptersız söylenebilecek bir cümle.

• ilk değil ki, mutemelen son olmayacak.

• Bu kadar prompter okuyup tek kitap okumayışı bu hale getirdi bizi.

• Prompter aksayınca Reis yüzünü ekşitti

Konudakiler lider görsün diye ekleyeyim dedim.

• Alkışlayın yaw niye alkışlamıyorsunuz şerefsiz hain fetöcüler!

• Valla ben Bir insan olarak bakınca anlam veremiyorum, yaş 65 i geçti, sorumluluk stres koşuşturma artık belli ki hem fiziksel hem mental olarak yormaya da başladı...o zaman emekliliğini istese gidip ailesi ile torunu çoluk çocuğu ile vakit geçirse ki altı üstü 3 günlük dünya...neyin hırsı ki bu kadar ?

• Allah ın sopası yok kaç defa oldu bu eziklik ama bir türlü anlayamıyorlar C/P Başkanlarını.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.