Şimdi Ara

@ PrometiusCraft - mc.prometiuscraft.com @ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
3
Favori
26.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HonanımDaber

quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FireBolT

20x20 arazi aldim ormanda. ev ve tarla olarak kullaniyorum ustune ve altina tarla yapiyorum evin altindaki tarlalari 20x20 yerine 25x25 gibisinden genisletme imkanim var mi modreq attim ama cevap gelmedi sanirim mod yok online yoksa yaninidami almam lazim arsa olarak daha fazla genisletmem icin

Malesef yanyana arsa alma, mevcut arsa 20x20 ise ekleme yapmak yok, daha fazla korumalı alan icin suanki arsaya komsu ve yakın olmaması sartıyla 24k ya tekrar 20x20 alan alabilirsin, modreqe ben de bakamıyorum bazen ve yogun zamanlarda sıra gelmesi de cok suruyor haliyle.

oyundaki nickim mxlaser sitenizden de yazdım buradan da yazıyorum grief nedeniyle banlamışsınız ve ben şimdiye kadar sadece 1 kişinin evini griefledim bi açıklayın bunu bana normalde 2 saat jail yemem gerekiyordu. Neden böyle oldu ?

Denizin bana dediği şu , sen kazmadık tuzak bırakmamışsın birkaç kere jail atmış bana dedi jail kesmiyo mx i jailden çıkınca aynısını yapıyo dedi , banlamak zorunda kaldık.

deniz kim bilmiyorum adamin biri beni oldurdugu icin evinin onunu kazarken eddoras beni gordu 2 saat jail atti. Jailden cikinca ayni adamin evinin onunu kazdim yine. Uzerinden 1 hafta gecti banlandim grief diye. Sana kim soylemisse abartarak soylemis. Kazilmadik yer birakmamis filan yok oyle bir sey. Dedigim gibi simdiye kadar 1 kisinin evini kazdim ve 1 kere jaile girdim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bufasulyabedava

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bufasulyabedava

quote:

Başına ünlem koyup yazmazsanız yazdıklarınızı sadece 35 block yakındakiler görebilir , ! faction arıyorum yeniyim şeklinde ara ara yazarsanız alım yapan birliklerden birine girebilirsiniz.

bikaç gün önce jailde teleport açıldı bikaç kişi kaçtı. Ben adam gibi jailım bitsin diye uğraşıyorum millet kaçıyor be vay anasını

Teleport açıldı derken , anlamadım ne oldu tam olarak ?

jailda karşımdaki bölümde adamın biri arkadaşına tpa atıp jailden kaçtı. bide 6 saat jaili vardı...

tpa nın çalışması imkansız , nick verebilir misin bana yada olayın olduğu günü söyle logdan bakayım.

geçen haftasonu
  • başkasının bi evini parayla aldigimizda nasil claimliyoruz ? ev alicamda
  • quote:

Orijinalden alıntı: FireBolT

başkasının bi evini parayla aldigimizda nasil claimliyoruz ? ev alicamda

Korumalıysa mod gelip iznini aktarıyor , birlikle claimliyse o kişi claimi kaldırıyor ve sen claim atıyorsun.
  • Hocam server a noldu bu 2 gündür? Düzelmesini bekliyoruz... Bide tedirginim claimsiz alana karpuz tarlaları yaptım... Para biriktirip claimlemek istiyorum.. Hileyle biri gezse görecek.. Bir an önce işimi bitirmem lazım..:D Acelem o yüzden, yoksa eminim sizde çabalıyorsunuzdur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castamere -- 7 Mart 2012; 8:05:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bana_Baba_De!

Hocam server a noldu bu 2 gündür? Düzelmesini bekliyoruz... Bide tedirginim claimsiz alana karpuz tarlaları yaptım... Para biriktirip claimlemek istiyorum.. Hileyle biri gezse görecek.. Bir an önce işimi bitirmem lazım..:D Acelem o yüzden, yoksa eminim sizde çabalıyorsunuzdur..

http://avianatr.com/showthread.php?tid=1205

Mart ayının bitmesini beklersek düzelmeyecekti kiralık sunucuya geçiyoruz konuda yazıyor herşey.
  • bakım ne kadar sürcek??
  • beyler server güzel herkes gelsin oyundaki nickim FANTE mesaj atanlara yardimci olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: RequiemDH

beyler server güzel herkes gelsin oyundaki nickim FANTE mesaj atanlara yardimci olabilirim

Doğru diyor bende Locksley

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castamere -- 20 Mart 2012; 21:45:18 >
  • UP
  • Yıllar sonra binbaşı !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HonanımDaber -- 23 Mart 2012; 21:12:47 >
  • quote:

Yıllar sonra binbaşı !!!

Hahaha.:D Tebrik ederim..
  • claim yapamıyorum tarla alamıyorum kalmamış hiç 1 tane boş buldum yardım eden yok milletin bir tarafı kalkmış sinir oldum pistonlarımı falanda çalmışlar.
  • 1.2.4'e ne zaman geçeceksiniz?

1.2.3 gibi olmasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: A ®h Pozitif

claim yapamıyorum tarla alamıyorum kalmamış hiç 1 tane boş buldum yardım eden yok milletin bir tarafı kalkmış sinir oldum pistonlarımı falanda çalmışlar.

Oncelikle modreq sistemini kullansaydın sana oyunculara tarla satılmadıgı cevap verilirdi.sonra claim atanlar nasıl atıyor gerekirse 5 dk kosuyor gidiyor bos alana atıyor claimini, shouttan soven arhpositif sensin sanırım sovmek yerine req atsan cevap yonetici reqlere baktıgında gelirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

claim yapamıyorum tarla alamıyorum kalmamış hiç 1 tane boş buldum yardım eden yok milletin bir tarafı kalkmış sinir oldum pistonlarımı falanda çalmışlar.

Oncelikle modreq sistemini kullansaydın sana oyunculara tarla satılmadıgı cevap verilirdi.sonra claim atanlar nasıl atıyor gerekirse 5 dk kosuyor gidiyor bos alana atıyor claimini, shouttan soven arhpositif sensin sanırım sovmek yerine req atsan cevap yonetici reqlere baktıgında gelirdi.

claim için mod istiyor sabah bütün gece uğraştığım evi paramparça ve eşyaları çalınmış gördüğümde deliye döndüm sansürleyerek küfür ettim dahada ileriye gitmezdim zaten modreq sistemi nedir? allahtan sandıklara dokunamıyorlar
  • quote:

quote:

quote:

claim için mod istiyor sabah bütün gece uğraştığım evi paramparça ve eşyaları çalınmış gördüğümde deliye döndüm sansürleyerek küfür ettim dahada ileriye gitmezdim zaten modreq sistemi nedir? allahtan sandıklara dokunamıyorlar

Modreq sistemi cheatten ''Admin Gelirmisin'' '' Admin bi bak'' türevi konuşmaları engellemek için yanlızca moderatörlerin görebildiği bir düzeneğe doğrudan mesaj atabilmeyi sağlaya bir sistemdir.. (bkz: /modreq Perm almam gerekiyor.. Bir mod ilgilenebilirmi? ) Modreq sisteminin PM den farkı tüm moderatörlerin mesajını görebilmesidir.. Eğer Aviana da modreq sistemini kullanırsan en geç 5 dk içinde yardım için gelirler.. 5 dk içinde gelmezlerse işte o zaman PM atarak bir moderatöre kişisel ulaşabilirsin..

Ayrıca sansürlemişte olsan küfür etmen yanlış.. Bunlar çoğu oyuncunun başına gelmiştir.. Sükunetini koruyup yardım edilmesini bekle.. Aviana da adalet üst seviyede yani emin ol sana yardım ederler.. Edemeseler bile en azından haksızlığı yapan kişi cezasını çeker..
  • oyuna girmiyor white list var :(
  • quote:

oyuna girmiyor white list var :(

Bakımdayken açıksa wl açılıyor pluginlerin test edilmesi için.
  • Yaklaşık 1 ay oynadım güzel server yanlız bebe dolu wolf ile başlayan bir arkadaş erensait diye bir arkadaş gerçekten çok seviyesizler bırakıyorum zaten derslerimde vardı ama oyunun yaş ortalaması 10 falan.

ek olarak güvenerek oynayabilirsiniz kapanacağa benzemiyor kullanışlı warp sistemleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A ®h Pozitif -- 6 Nisan 2012; 21:06:13 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.