Şimdi Ara

@ PrometiusCraft - mc.prometiuscraft.com @ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
3
Favori
26.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Orijinalden alıntı: NK_Ultra

quote:

quote:

Up

oynuyomusun hala. eğer arsa aldıysan koordinatları pm at senin evinin yanına bende bi arsa alim komşu oluruz.

Hayla devam ediyorum rahat rahat bırakmam ama bana para lazım da set 20x20 arsa derken gitti paracıklar ama oyunda nickini söyle pmle fln ulaşırsam sana evi gösteririm ve koor. konusunda hiçbi fikrim yok.

Bigun oyuna girersem bulurum seni 50k param var 10k veririm sana.

Koordinat icin f3 e basican

Açığım şu an ara sıra bağırıcam dh de zahid die biri var aciiksa pm die görürsen yolla pm yi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Up

oynuyomusun hala. eğer arsa aldıysan koordinatları pm at senin evinin yanına bende bi arsa alim komşu oluruz.

Hayla devam ediyorum rahat rahat bırakmam ama bana para lazım da set 20x20 arsa derken gitti paracıklar ama oyunda nickini söyle pmle fln ulaşırsam sana evi gösteririm ve koor. konusunda hiçbi fikrim yok.

Bigun oyuna girersem bulurum seni 50k param var 10k veririm sana.

Koordinat icin f3 e basican

Açığım şu an ara sıra bağırıcam dh de zahid die biri var aciiksa pm die görürsen yolla pm yi.

ben şimdi açtım birazdan kapıcam 5dk süren var :) buarada oyundaki adım Zahid

• server kapandı yine. sen en iyisi bana koordinatları ver ben oraya gidip arsa alim yanına senin. bide evinden bahsette biraz emin olim gidince. koordinat için f3 e bas x,y ve z koordinatları çıkıyo z yi söylemene gerek yok. + ve - ye dikkat ederek yaz ama.

örn:

x:463164
    y:-654615
  • Evim tek katlı kahverengi odundan duvarı ve wooden plankdan de çatısı var çevresinde claimsiz 30x30 dan büyük bir arazi var fakat adamın biri oralra wooden plank dizmiş kırdım fakat ulaşamadım eğer oyuna girersem(en erken yarın)oyundan bulurum seni.Oyundaki adım silverminer bu arada klan ın vvar mı senin IV.Reich den çıkmada :S
  • quote:

Evim tek katlı kahverengi odundan duvarı ve wooden plankdan de çatısı var çevresinde claimsiz 30x30 dan büyük bir arazi var fakat adamın biri oralra wooden plank dizmiş kırdım fakat ulaşamadım eğer oyuna girersem(en erken yarın)oyundan bulurum seni.Oyundaki adım silverminer bu arada klan ın vvar mı senin IV.Reich den çıkmada :S

Beni oyunda bulamassin cunku karpuzlari toplayip cikiyorum. Gunde 4-5k kazanip kapiyorum. Sen bigun insallah koordinatlari verirsin Allahin izniyle insallahuteale ver su koordinatlari bulum seni insallah amin.

F3
    F3
    F3
    F3
    F3
    F3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Evim tek katlı kahverengi odundan duvarı ve wooden plankdan de çatısı var çevresinde claimsiz 30x30 dan büyük bir arazi var fakat adamın biri oralra wooden plank dizmiş kırdım fakat ulaşamadım eğer oyuna girersem(en erken yarın)oyundan bulurum seni.Oyundaki adım silverminer bu arada klan ın vvar mı senin IV.Reich den çıkmada :S

Beni oyunda bulamassin cunku karpuzlari toplayip cikiyorum. Gunde 4-5k kazanip kapiyorum. Sen bigun insallah koordinatlari verirsin Allahin izniyle insallahuteale ver su koordinatlari bulum seni insallah amin.

F3
    F3
    F3
    F3
    F3
    F3

• quote:

Orijinalden alıntı: HonanımDaber

quote:

quote:

F3
    F3
    F3
    F3
    F3
    F3

Neden karpuzları alp ıkıon anlamadım kardeş yahu.Ne mantığı var ki?Birde HD sana tavsiye verecem aslında 1 istek alan ne kadar korumalı olursa olsun seed üzerinde zıplamak seed in sonunu getiriyor.Başka birkaç isteğimde şu markete bone meal gelsin.Melenolar satşta 250-300 civarı olursa iyi olur çok mal gö..................z çıkarmaz().Öle yani..Kooruda söylemekten korkuyorumaslında görürler girerler falan ne olacağı belli olmaz oyundayken tpa yla anlaşırız.

Arkadaşlar şu warplar haricinde yazdıklarım muazzam spoiler veriyor hatta resmen tam çözüm denebilir o derece.

• Bu aralar sabit kalabilecegim +20 yas gruplarınıda bulabilecegim bi minecraft adresi arıyorum bu server hakkında ne dersiniz ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaAnıl

Bu aralar sabit kalabilecegim +20 yas gruplarınıda bulabilecegim bi minecraft adresi arıyorum bu server hakkında ne dersiniz ??

MC serverlarda +20 bulmak diamond bulmak kadar zor ortalama olarak tüm serverlarda yaş çok aşağılarda , ama tanışırım bulurum dersen bizim serverda da var az olsa da.
  • Bi yarım saat kadar oyunda kaldım küfürler havada uçusuyordu kötüleme amaçlı değil bilginiz olması acısından yazayım dedim.Bunlara dikkat ederseniz serverinizin itibarı acısından iyi olur.Oyuna ilk basladıgında soru odasıda hoştu belirtmek isterim. Ancak ufak arkadaslarımızın pek umrunda oldugunu dusunmuyorum.
  • ergenlerden temiz bir dh serveri hayal sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: KarpuzAbi

ergenlerden temiz bir dh serveri hayal sanırım

Hocam bunu yapabilmek için dh den tüm yaşı büyüklerin anlaşıp öyle server açması gerek , TR de mc serverlarında yaş ortalaması maalesef yerlerde.
  • aviana nın sitesindeki moderatör başvurusu yapanların başvurularını okudum acıdım valla

şunun gibi

adım: ahmetcan
    günlük online sürem: 11 saat
    daha önce adminlik yaptımı: cs serverında yaptım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KarpuzAbi

ergenlerden temiz bir dh serveri hayal sanırım

Hocam bunu yapabilmek için dh den tüm yaşı büyüklerin anlaşıp öyle server açması gerek , TR de mc serverlarında yaş ortalaması maalesef yerlerde.

Gördüm ki bu durumdan sadece ben şikayetci değil mişim. Bu durumda cok zor değil dedigin yapılabilir.
  • Server'a baglanirken "ne kufur edion" diye bir uyari geldi ve ban yedim. Komik degil mi daha server'a bile baglanmadan ne kufur edion dediler bana .
  • Up.
  • 30.kattan aşağısı kazılmıyor para kasamadım bir türlü madenci oldum markete itemde satamadım birde boş arazi bulamadım kimsede yardım etmedi heves etmiştim çok demir bile çıkaramadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A ®h Pozitif

30.kattan aşağısı kazılmıyor para kasamadım bir türlü madenci oldum markete itemde satamadım birde boş arazi bulamadım kimsede yardım etmedi heves etmiştim çok demir bile çıkaramadım.

Hocam gel servera seni bi birliğe sokalım , faction server olduğundan birliğe girmeden çok kısıtlısın , girdiğin birliğin topraklarında liderinin izin verdiği kazıları vs. tarlanı yapabilirsin , forumdan rh pozitif diye pm at bana.
  • quote:

quote:

30.kattan aşağısı kazılmıyor para kasamadım bir türlü madenci oldum markete itemde satamadım birde boş arazi bulamadım kimsede yardım etmedi heves etmiştim çok demir bile çıkaramadım.

Hocam gel servera seni bi birliğe sokalım , faction server olduğundan birliğe girmeden çok kısıtlısın , girdiğin birliğin topraklarında liderinin izin verdiği kazıları vs. tarlanı yapabilirsin , forumdan rh pozitif diye pm at bana.

adın ne oyunda yarın hallederiz

• quote:

quote:

quote:

quote:

adın ne oyunda yarın hallederiz

eddoras

Buarada bak sana bi tüyo verim /warp tarla8 e git orda sagdan 2. ve 3. Tarlalarin sahipleri oyunu birakali aylar oldu. Gir oraya pistonlari dugme ile calistir topla 2 tarlayida al sana 3k para.

Simdi diceksiniz hirsizlik falan ama hergun bakiyorum tarlalar agzina kadar melon dolu duruyo öyle kimse toplamiyo bende ziyan olmasin diye topluyorum yoksa grief tarzinda bisey yapmiyorum. Zaten grief istesemde yapamam korumali tarla orasi ama pistonlu oldugu icin toplayabiliyosun dugme ile.

Dedigim gibi git topla hergun zengin olursun.

Ya bi tarla9u acsanizda bende bi tarla alayimde rahatlim

iyi oldu soyledigin yarın o tarlaları yokedeyim bi sen de az cakal degilsin ha.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.